USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Працівник ЗМІ Покровського виступив на підтримку проросійського блогера, – соцмережі

30 Травня 2021 22:18
Працівник одного з інформаційних сайтів Луцька систематично розповсюджує в мережі проросійську пропаганду.

Про це повідомляють в телеграм-каналі Глашатай Любарта з посиланням на пост Василя Фещенка в Фейсбуці.

Зазначається, що працівник сайту «Конкурент», який належить бізнесмену, очільнику громадянського руху «Свідомі» Андрію Покровському, Дмитро Щоголєв систематично розповсюджує проросійську пропаганду.

У своїх постах у Фейсбуці чоловік виступає на підтримку «путінського пропагандиста і педофіла» Шарія та ексрегіоналів з ОПСЖ.

Зазначимо, що на сайті ІА «Конкурент» вищезгаданий чоловік вказаний, як журналіст агентства.

«Шановні депутати фракції «Свідомі», це ваша офіційна позиція і позиція вашого шефі Покровського? Схоже, що участь Тараса Шкітера в 2013 році в пропагандивних акціях кума Путіна Медведчука не була випадковим епізодом.

Якщо подібне буде продовжуватись і реакції керівництва сайта не буде на подібну роботу на ворога, ми, група ініціативних і патріотичних лучан розпочнемо інформаційну кампанію і повідомимо всіх користувачів соцмереж про подібні погляди Андрія Покровського, Тараса Шкітера, Андрія Лучика, Алли Надточій та інших депутатів фракції «Свідомі», – йдеться у дописі Василя Фещенка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Вася Олика ПЛ Показати IP 30 Травня 2021 22:59
А чого Василь Фещенко хаває морду лиця під маскою ???
Pavlo Sen Показати IP 30 Травня 2021 23:50
А чем Луцк хуже Одессы или Харькова?
Я до Pavlo Sen Показати IP 31 Травня 2021 09:59
Он лучше
Олександр Показати IP 30 Травня 2021 23:58
Що за група ініціативних патріотів?
Точніше Показати IP 31 Травня 2021 04:59
Група ініціативних і патріотичних ідіотів.
Як би це. Показати IP 31 Травня 2021 07:17
Я не за шарія. Внести на миротворець діячів. А Василь Фещенко , може попасти, на гроші. "Проросійскій" , таки виграе суди, це факт. Але Вася,не турбуйся, він це не читає)))
думка Показати IP 31 Травня 2021 08:24
Не у ОПЗЖ чи у Шарії справа! Справа у тому, що в Україні йде повна маніпуляція інформацією і те, що не до вподоби владі або псевдо-диванним "патріотам", вважається пропагандою ворожої сторони, бо їх типу не влаштовує. І так з усім в Україні! От у чому справа!
ОДІН. Показати IP 31 Травня 2021 08:47
А ЩО ЦЕЙ БЛОГЕР КАЖЕ НЕ ТАК?
Олег до ОДІН. Показати IP 31 Травня 2021 20:18
Ти геть хворе малолітнє створіння? Боже, яка в нас молодь дурна....
Ютубер Показати IP 31 Травня 2021 11:01
А хто ж це брав у нього інтерв'ю 21 лютого 19 року?
Валерій до Олега Показати IP 31 Травня 2021 21:42
Ти каструлю зніми з голови,ось тоді почуєш правдиві слова від цього блогера......