USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Президент доручив звільнити керівників силових відомств на Волині, де процвітає видобуток бурштину

12 Серпня 2019 13:56
Президент України Володимир Зеленський доручив т.в.о. глави Служби безпеки України Івану Баканову змінити глав відомства в Рівненській, Волинській та Житомирській областях, а главі Національної поліції Сергію Князєву – дев’ятьох голів районних відділів поліції в цих областях.

«Будь ласка, змініть глав Служби безпеки України в трьох областях: Рівненській, Волинській і Житомирській», – доручив президент керівнику СБУ Баканову під час робочої поїздки на Житомирщину в понеділок, пише Інтерфакс.

Президент доручив главі Нацполіції Князєву звільнити керівників райвідділів Нацполіції в Ратнівському та Любешівському районах Волинської області, а також в Рокитнівському, Дубровицькому, Володимерецькому, Зарічненському та Сарненському районах Рівненської області, в Олевському й Овруцькому районах Житомирської області.

«Керівників райвідділів, будь ласка, звільніть, вони не допомагають країні. А потім ми розберемося, хто в схемі, а хто ні. А пану Баканову – міняйте голів СБУ в трьох областях: Рівненська, Волинська та Житомирська», – сказав Зеленський.

Заступник голови Офісу президента Олексій Гончарук, своєю чергою, сказав, що все керівництво правоохоронних органів у цих районах, радше за все, було пов'язане з нелегальним видобутком бурштину.

Нагадаємо, у червні президент України Володимир Зеленський звільнив 6 очільників регіональних управлінь Служб безпеки. Серед звільнених – керівник СБУ у Волинській області Юрій Фелонюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
кєборг Показати IP 12 Серпня 2019 14:16
а Ковельський чого пропустили?!
Катані Показати IP 12 Серпня 2019 14:25
Більш ніж прозорий натяк для решти не згаданих тут - силовиків, стражів, фіскалів, прокурорів-бабників, митників, аліків-суддів, лісників самим завчасно ударити по тапках !
Тор Показати IP 12 Серпня 2019 14:27
А де взяти нового чесного СБУшника? І куди призначать старих?
Анатоль_ Показати IP 12 Серпня 2019 14:36
Божечко мій милий! Шошто вже буде?
V до Анатоль_ Показати IP 12 Серпня 2019 16:59
))))
Їван до Анатоль_ Показати IP 14 Серпня 2019 15:22
Та не переживайте так, нічого нового не буде! Як жили до того, так і далі будем жити, можете бути певні
Алекс Показати IP 12 Серпня 2019 15:06
Звільнити? А не смішно? А в тюрму? Трохи хлопці заробили і слава богу. Тепер інші. Де жа вю!!!
Правда Показати IP 12 Серпня 2019 15:36
Правильно робить Зекоманда, звільнити і в тюрми. Всіх керівників силових відомств і замів. Бо всі в долє.
Народна прокуратура Показати IP 12 Серпня 2019 15:42
А то нічого, що вони звільнені вже 2 місяці тому?
Зепідтримка Показати IP 12 Серпня 2019 15:47
Реально корупція задовбала і дістала всіх до ручки в усіх інстанціях....
лісник Показати IP 12 Серпня 2019 16:34
а до чого я
Смайлик Показати IP 12 Серпня 2019 16:52
Тут потрібно всіх звільняти. Вони за чотири роки вже в кожному районі покерували. Ротація))
До Лісник Показати IP 12 Серпня 2019 18:48
До чого ти ? А до того, шо треба було прийти в суботу і вигнати і одних, і других з лісу !
Olga Показати IP 12 Серпня 2019 19:00
канонік?!)))))
Ц Показати IP 12 Серпня 2019 19:05
Брєд. Підсунули Зелєнському двох відбувайл ментів Любешівського і Ратнівського, бо іх вже давно звільнили за хабарі і інше. Треба гнати головного, хто гроші ввозив за бурштин на Киів, генерала весільного.
Скептик Показати IP 12 Серпня 2019 19:37
Поки що не посадили ЖОДНОГО начальничка: ні голови РДА ні нач поліції чи СБУ. А в 5-річку порошенко ПОРЯДНА ЛЮДИНА НЕ МОГЛА БУТИ КЕРІВНИКОМ!!
кєборг Показати IP 12 Серпня 2019 19:43
каноніка виперти!
Джек Показати IP 12 Серпня 2019 19:54
Смисл міняти начальника любешівського району,якшо все в загальному рішає Шпига?
з камінь каширщини Показати IP 13 Серпня 2019 10:33
здивован- а Чиха нашого начполіціі чого не звільнити,він всі сфери кришує,від нелегальних заправок ,,вирізка лісу,пілорами,копаня піску--можливо орденом нагородять за такі заслуги