USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Президент порадив Разумкову звільнитися

27 Лютого 2020 17:11
У спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова і Володимира Зеленського відбулась неприємна розмова, під час якої сторони ставили один одному ультиматуми, інформує Українська правда.

За даними видання, Разумков сказав Зеленському, що не хоче брати на себе негатив від скандалів нардепів з президентської фракції Слуга народу.

Спікер воліє менше асоціюватися з неприємними історіями, в які потрапляють «слуги народу», і хоче, щоб більш активну позицію щодо «зашкварів» займала партія.

Видання зазначає, що на це Зеленський порадив Разумкову звільнитися, якщо тому щось не подобається.

А Разумков на всі закиди на свою адресу нібито відповів: щось не подобається в роботі Ради — поставте на голосування пропозицію зняти мене з посади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
лучанка Показати IP 27 Лютого 2020 17:23
"Любовная лодка разбилась о быт".(В.Маяковський)
Спостерігаючи Показати IP 27 Лютого 2020 17:32
Жодної каденції не було на стільки скандальної. Нове, не завжди краще, в цьому випадку, далеко не краще. Розумков маючи розум та амбіції щодо наступних виборів, не даремно хоче дистанціюватись від "недосвідчених" політиків, які все ж говорять те що думають, тобто це рівень відчуття такту, відносно електорату.
Анонім до Спостерігаючи Показати IP 27 Лютого 2020 19:04
а померанчеве збіговисько скільки часу проіснувало ???
Україна-руїна Показати IP 27 Лютого 2020 17:33
Господи, допоможи нашому народу зрозуміти, що МИ САМІ ВИРІШУЄМО СВОЮ ДОЛЮ НА ВИБОРАХ!
правдива до Україна-руїна Показати IP 27 Лютого 2020 17:36
Ні! Вашу долю вирішують з-за океану, а до виборів вам мізки полощуть через різні ЗМІ
100% до правдива Показати IP 27 Лютого 2020 20:49
А ще негри на бтр-ах. І Абама з прянікамі.
Дідо Показати IP 27 Лютого 2020 17:37
Фото голосномовне. Президент ховається за кріслом.
бабо до Дідо Показати IP 27 Лютого 2020 18:40
То ти так вирішив, бо ти завжди шукаєш як-би когось брудом облити.
Анонім до бабо Показати IP 27 Лютого 2020 19:06
Воно і без того в бруді по самі вуха
Дідо до бабо Показати IP 27 Лютого 2020 19:51
Кудахчеш як квочка
Дідо до Дідо Показати IP 27 Лютого 2020 19:50
Кудахчеш як квочка
Дідо до Дідо Показати IP 27 Лютого 2020 19:51
Видаліть
українець Показати IP 27 Лютого 2020 17:58
Разумков розумний і хитрий хлопака.В дійсності,навіщо йому брати на себе відповідальність за цей непотріб,який всунув в Раду Богдан,за поданими анкетами.Їх Богдан не те,що не знав,а і в очі не бачив.Але потрібно було напакувати кого-небудь ,щоб мати "свою" більшість в Раді.І результат тої більшості на лице,ще далеко до року каденції.Якщо вже пішла "тьорка" між двома найвищими керівниками держави,то якої плідної роботи ми можемо чекати від чиновників місцевого штибу?Щось дуже цікаве гряде.Прикро,що ми, простий народ від цього тільки в програші.Особливо може вплинути на пенсіонерів,які найменш захищені.
Всім Показати IP 27 Лютого 2020 19:02
А блазень сам не хоче звільнитися ? Було би доречно....
Ага до Всім Показати IP 27 Лютого 2020 20:51
Йому ще 100 днів треба.
турбо режим до Всім Показати IP 28 Лютого 2020 11:57
Ім УСІМ треба піти не затримуючись! Це жах! Краіна без майбутнього -з такю владою
Отакої Показати IP 27 Лютого 2020 19:21
Оце все,що коментуєте,привели до влади,ви!Українцями важко назвати,"халявщики".В житті так не буває.За все потрібно нести відповідальність,іноді вона жорстока,але завше справедлива.Пожинайте плоди,але це тільки квітки...
123 до Отакої Показати IP 27 Лютого 2020 20:52
А плоди будуть ... нам готують бойню всередині країни. До Пасхи. Люблять вони під великі свята провокації робити.
ан до Отакої Показати IP 28 Лютого 2020 10:49
так ми привели. бо зло від пороха ще більше було б. просто голосували проти його. тому так.
Народна прокуратура Показати IP 28 Лютого 2020 01:01
До Українець Простий народ у програші? Ви ж так бісились з радості, що завдяки вашим 73% змінили владу на нову, молоду і чесну! Їжте очі, хоч повилазьте, бачили, що купували і не потрібно тепер стогнати. Розумний вчиться на чужих помилках, дурний - на своїх, а ідіот не вчиться ніколи. Українці - з категорії останніх
Опаньки!!! до Народна прокуратура Показати IP 28 Лютого 2020 11:22
Як приємно ,що уже поступово люди прозрівають! Не було б тільки запізно!....
Валерій Показати IP 28 Лютого 2020 06:28
Буцімто,начебто- ботоферма в дії.
ВВ Показати IP 28 Лютого 2020 13:34
Ви так всі гадите на ЗЕшок..Не розумію.. Вам що Порошенко, Яник і т.д кращі? Та Пороха давно пора за грати за те що він на війні розживався, коли українців стріляли, Про Яника мовчу....не треба ля-ля зараз.Не треба казати хто тут поганий...Треба чистити некваліфіковані кадри (там дурнів багато), адже ідеологія ЗЕкоманди все ж таки краща за попередників.
Дідо до ВВ Показати IP 28 Лютого 2020 15:26
При Янику однозначно народ жив краще. І комунальні були меншими.