USD 39.76 40.00
  • USD 39.76 40.00
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.85 10.00

Президент змінив голову Луцької РДА

11 Вересня 2022 08:58
Президент Володимир Зеленський звільнив з посади голови Луцької районної державної адміністрації Волинської області Володимира Кеца.

Відповідне розпорядження Президент підписав 10 вересня.

«Звільнити Кеца Володимира Олександровича з посади голови Луцької районної державної адміністрації Волинської області згідно з поданою ним заявою», – йдеться у документі.

Іншим розпорядженням Володимир Зеленський призначив на цю посаду Анатолія Костика.

Володимир Олександрович Кец був головою Луцької районної державної адміністрації з червня 2020 року, перепризначений після створення нового району в лютому 2021 року.

Анатолій Костик раніше працював на посаді заступника голови Волинської обласної державної адміністрації. У серпні 2021 року його звільнили із займаної посади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Бульба Показати IP 11 Вересня 2022 09:56
Шок…Грошу вирішують все…
Лучанка до Бульба Показати IP 11 Вересня 2022 10:32
Може наведе порядок з орендою паїв. Щось в Баєві не зрозуміло,люди суди позовами заклали
дідо Показати IP 11 Вересня 2022 10:22
те саме що ківу призначити...
Ан до дідо Показати IP 11 Вересня 2022 10:52
Я думаю цього відпи*дять
Андрій Показати IP 11 Вересня 2022 10:32
Кадри вирішують все.
Де споаведливість ? Показати IP 11 Вересня 2022 10:39
Поки наші воїни гинуть на полі бою, звільняючи територію нашоі держави від погані, продовжується дерибан посад. Невже не виявилось гідного, достойного, без кримінального минулого, кандидата на цю посаду. Ганьба. Ну коли це блядство вже припинеться. Що треба зробити, скільки життів віддати, щоб почали думати за добробут українського народу.
Джек до Де споаведливість ? Показати IP 11 Вересня 2022 12:42
Наші воїни воюють не за територію,а за владу на певній території. Для держслужбовців людське життя-статистика.
Анонім до Джек Показати IP 11 Вересня 2022 14:07
За ВЛАДУ на певній території то якраз сєпари воюють. А ми воюємо саме за ТЕРИТОРІЮ - України в її кордонах, яка належить Українцям! В буду Бобік. Чи як там тебе -Джек.
Джек до Анонім Показати IP 11 Вересня 2022 15:26
Твою територію,будинок,земельну ділянку,квартиру-ніхто не забирає.Забирають владу,яка керує на тій території.
Анонім до Джек Показати IP 11 Вересня 2022 16:45
Серйозно? Джек і нахіба на твою думку забирають владу, якщо не треба не твоя земля, не твій будинок, не твій бізнес не заробіток з усього цього собі в кишеню? Ніхто не забирає - ти це може людям в Ірпені, Гостомелі, Бучі скажеш? Чи переселенцям з Херсону, в чиїх квартирах окупанти поселились?
Джек до Анонім Показати IP 11 Вересня 2022 21:22
Ніхто війну і обстріли не оправдує.
Знаю Показати IP 11 Вересня 2022 11:11
((Може наведе порядок з орендою паїв. Щось в Баєві не зрозуміло,люди суди позовами заклали)) Цей точно наведе ще ти без паю залишишся!!!
Всезнайко Показати IP 11 Вересня 2022 12:15
Друг Ківи з дурфаківською освітою та рішала на митниці. Вже зовсім прих...ли?
Бульба Показати IP 11 Вересня 2022 14:50
Шо то коїться….????
Волиняка Показати IP 11 Вересня 2022 17:18
Накінецьто,з усіх нормальних людей,знову вибрали самих головних,хабарників і корупціонерів
волинянин Показати IP 11 Вересня 2022 19:14
Мало того що некомпетентний та й ще НЕЛЮДЯНИЙ. А які у нього друзі! Зазвичай людину по друзях судять. Скажи, хто твій друг, і я скажу, хто ти.