Пробили чергове дно: окупанти обстріляли Святогірську лавру на Донеччині
Пізно ввечері 12 березня ракетно-бомбова авіація російських збройних сил обстріляла Святогірську лавру на Донеччині.
Про це інформують на сторінці Управління СБ України у Волинській області.
«Учора окупанти пробили чергове дно й обстріляли Святогірську лавру. Найбільших пошкоджень зазнало приміщення, де знайшли прихисток біженці. Є поранені. Цікаво, як російська пропаганда виправдає цей нелюдський вчинок? Розкаже, що лавра стала осередком нацизму, а священники – то переодягнені бойовики? Факт залишається фактом – країна, яка всюди розповідає про свій особливий православний шлях, скидає бомби і ракети на одну з головних християнських святинь України! Ніколи цього не забудемо! До речі, хлопці-асвабадітєлі, а ви коли перед Богом на суді опинитесь, теж будете вигадувати, що на «учєніях» по лаврі стріляли? Думайте вже зараз, що говорити Всевишньому, бо наші захисники зроблять усе, аби пришвидшити вашу зустріч з ним. Разом переможемо! З Божою допомогою!» – йдеться у повідомленні.Нагадаємо, російська армія пошкодила церкву Святого Миколая Чудотворця у Волновасі в Донецькій області, кошти на будівництво якої збирали всі волиняни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують на сторінці Управління СБ України у Волинській області.
«Учора окупанти пробили чергове дно й обстріляли Святогірську лавру. Найбільших пошкоджень зазнало приміщення, де знайшли прихисток біженці. Є поранені. Цікаво, як російська пропаганда виправдає цей нелюдський вчинок? Розкаже, що лавра стала осередком нацизму, а священники – то переодягнені бойовики? Факт залишається фактом – країна, яка всюди розповідає про свій особливий православний шлях, скидає бомби і ракети на одну з головних християнських святинь України! Ніколи цього не забудемо! До речі, хлопці-асвабадітєлі, а ви коли перед Богом на суді опинитесь, теж будете вигадувати, що на «учєніях» по лаврі стріляли? Думайте вже зараз, що говорити Всевишньому, бо наші захисники зроблять усе, аби пришвидшити вашу зустріч з ним. Разом переможемо! З Божою допомогою!» – йдеться у повідомленні.Нагадаємо, російська армія пошкодила церкву Святого Миколая Чудотворця у Волновасі в Донецькій області, кошти на будівництво якої збирали всі волиняни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Анонім
Показати IP
13 Березня 2022 11:02
Московським попам бозя подарунок заслав. Як думаєте - прозріють?
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56
Планетарій, досліди та батл патріотів: у Луцьку відбулося свято «ВундерKIDS 2026». Фото
Сьогодні 16:03
Сьогодні 16:03
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.