USD 39.80 40.20
  • USD 39.80 40.20
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.00

Прокурор махнув рукою на хабарну справу ексголови громади на Волині

22 Квітня 2023 16:07
Сім’я колишніх чиновників Гіркополонківської громади – роками на лаві підсудних. Правоохоронці підозрюють їх в одержані 50 тисяч гривень хабара. Ексголову громади та її чоловіка (колишнього депутата) ніяк не можуть ні засудити, ні виправдати.

Із часом прокурор просто перестав приходити на засідання, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Суддя вирішив звернутися до львівського керівництва військової прокуратури. І старшого прокурора в цій справі змінили. Він просить відкласти розгляд справи, мовляв, йому потрібен час, аби ознайомитися з матеріалами.

Адвокат обвинувачених розповів, що над кримінальною справою працювала ціла група прокурорів. І серед них є ті, які добре обізнані з матеріалами. Але чому керівництво прокуратури вирішило діяти по-іншому, невідомо.
Нагадаємо, справу щодо вимагання та отримання хабара ексголовою Гіркополонківської ОТГ Ніною Симонович та її чоловіком, колишнім депутатом сільради Віктором Симоновичем розглядають у суді.

Подружжя спіймали під час отримання 50 тисяч гривень неправомірної вигоди. Їх затримали на отриманні хабара ще в липні 2019 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
скептик Показати IP 22 Квітня 2023 17:05
У ПРОХЕРОРІВ кишені вже повні. далі їм нецікаво
Скільки б ниточка не Показати IP 22 Квітня 2023 21:14
Все, шо робиться, тобто не робиться - так і було задумано ними ! А ті ПРОКУРВОРИ - корупціонери, то тормоз на шляху до ЄС ! Цієї весни їх не посадили - на другу весну вже після війни і виборів посадять ! А поки нехай животіють, трясуться і чекають !
123 Показати IP 22 Квітня 2023 21:29
Видно справу робили для галочки, а тепер в суді довести вину не можуть, або не хочуть.
Якось так Показати IP 22 Квітня 2023 23:02
Ниточка веде до злодія і теперішнього старости Гіркої Полонки Веремчука який і підробив цю провокацію хоч працюючи в райраді вкрав більше пятьдесяти мільйонів разом з директором КП « Луцьке» Ткачиком, якого судять вже три роки(((
Олександр Показати IP 23 Квітня 2023 08:01
Прокурори не ходять в суд,а би протягнути час, щоб закрити справу по термінам давності та прикрити собі дупу бо справа просто ними ж сфабрикована і з неї пшик а не хабар. Таких замовних справ тисячі, а би людям створювати різного роду проблеми.
скептик до Олександр Показати IP 23 Квітня 2023 10:04
замовна справа ?!!!!!!!!!! та на хабарниках симоновичах клейма нема де ставити