USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

«Прошу не зам'яти справу», – чоловік, дружина якого загинула у ДТП під Луцьком

22 Лютого 2019 17:21
Юрій Швець, дружина якого загинула в ДТП за участю екс-поліцейського, просить правоохоронців не зам’яти справу, а покарати винного. Він каже: «Колишніх поліцейських не буває, але винуватця аварії треба покарати».

Юрій Швець розповів, що трагедія сталася, коли дружина поверталася з роботи.

«Моя дружина вчора верталася з роботи додому на «Морячок-таксі», їхали десь в 5-7 годині. Позаду них їхав цей. Одразу кажу: якщо якісь його товариші, друзі чи супер-пупер впливові знайомі будуть звертатись, то нам байдуже! Нам не треба жодної допомоги, не видзвонюйте до нас, не шукайте. Він повинен отримати покарання згідно з чинним законодавством. Я кажу про Геннадія Єпіфановича, колишнього начальника карного розшуку поліції. Ця п’яна «людина» повинна отримати покарання, бо він на той світ відправив двох людей. Невинні люди їхали додому, а це п’яне би*ло дозволяє собі сідати за кермо нетверезим.

Його потрібно покарати, щоб знайомі не «зам’яли» справу. Звертаюся до правоохоронців: повірте мені, мені дуже важко, емоції дуже сильні, складні, таке відчуття, що це якийсь кошмарний сон. Покарати необхідно, щоб він не вчиняв подібного й інші думали головою», – наголосив Юрій Швець.

Також чоловік додав, що стан дочки після аварії нормалізується.

«Дитина зараз у лікарні. Через 2-3 дні їй треба буде робити операцію на гомілці, є забої легенів, гематоми на обличчі. В принципі, кажуть лікарі, стан нормальний. Ще тиждень-два і наша Христинка буде вдома.

А похорон Софії буде завтра на 12:00 в селі Небіжка, хто небайдужий – приходьте, хай вас таке горе обходить стороною», – каже Юрій Швець.
Нагадаємо, 21 лютого в селі Дачне водій автомобіля Mercеdеs на швидкості протаранив таксі Chevrolet. Від удару легковик відкинуло на зустрічну, де він зіткнувся з автобусом. В результаті аварії загинула інженер служби розподільних мереж Софія Швець та водій таксі. Травми отримала і 9-річна донька загиблої, її госпіталізували.

Водієм Mercеdеs виявився екс-очільник карного розшуку міста Луцька Геннадій Єпіфанович. Зі слів свідків, чоловік був напідпитку і від проходження тесту на вміст алкоголю відмовився.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Ківерчанка Показати IP 22 Лютого 2019 18:15
Знаю цю сім'ю (Єпіфанович) з сторони як байдужих до біди інших людей, в садочку #3 міста Ківерець виховательки ясельної групи била діток а дружина винуватця цього ДТП захищала цю ск@тину і виправдовували її вчинки. Співчуваю сім'ям які втратили рідних.
Анонім Показати IP 22 Лютого 2019 18:49
Я не вірю що вихователі садочка #3 могли бити дітей,не правда .
Яник до Анонім Показати IP 22 Лютого 2019 19:32
Хіба чючють
Я Показати IP 22 Лютого 2019 18:56
Це чудовисько повинно відповісти за це. Співчуваю родині і донечці.
Я Показати IP 22 Лютого 2019 19:11
Душа і серце плаче....жаль і співчуття родинам... А тим, що їздять під алкоголем і наркотиками- ви нелюди, які не думаєте про наслідки , яке горе робите учасникам руху і пішоходам...Життя одне і повинні берегти і чуже і своє життя і здоров'я всі....немає слів про винуватця дтп і виправдання йому...незнаю як сталося, але алкоголь то не обговорюється
Анонімно (Від екс ко Показати IP 22 Лютого 2019 20:22
Юрій, щиро співчуваю!
та что любит свой го Показати IP 22 Лютого 2019 20:46
співчуваю Тяжка втрата .А цього негідника покарати
Андрій Показати IP 22 Лютого 2019 22:01
ЗГАДАЄТЕ МОЇ СЛОВА, ВІДМАЖЕТЬСЯЯЯЯЯЯЯЯ, *УКА
Євробидло Показати IP 22 Лютого 2019 22:20
Саме хуже те, що такі самі оборотні в погонах, які при першому шухері пересідають на місце пасажира і кажуть що то не вони за кермом були, будуть крутити справу так (а такі самі "експерти" їм підіграють), що в кінці вийде що удар Мерседеса об Шевроле не був смертельним для пасажирів, а удар Шевроле об Богдан - спричинив смерть потерпілих. Отак до відповідальності притягнуть ще й водія маршрутки.
До андрія від 51 Показати IP 22 Лютого 2019 22:35
Якщо відмажеться від суда то від РГД-5 чи РГ-42 чи Ф-1 навряд.
Євробидло до До андрія від 51 Показати IP 22 Лютого 2019 22:53
І хто йому те РГД 5 кине? Чоловік потерпілої? І зробить доньку майже сиротою? Не пишіть дурниць, бо ті самі мєнти коментарі і читають, не підставляйте нікого.
21 до До андрія від 51 Показати IP 25 Лютого 2019 09:10
Зайцеву закидали????? Там 6еро загинуло, але вже половина не виступаэ заявником. То що? Дати адресу харківського сізо????
Олександр Показати IP 22 Лютого 2019 22:51
Краще для винного сісти за грати, довше проживе...
Патріот АТО Показати IP 23 Лютого 2019 08:26
Я згідний із потерпілим, посадити згідно чинного законодавства.Хоча у нашій країні такі люди несядуть.
Міла Показати IP 23 Лютого 2019 10:22
Співчуваю. Сили Вам і терпіння, а загиблим - Царства Небесного.
Хм Показати IP 23 Лютого 2019 19:18
Чому з всього перетворюєте в якесь шоу, в людей горе, а ви тут розводите незрозуміло що. Дивіться на себе а не на інших, завжди тільки такий ажіотаж коли поліцейський щось зробив, а чому ви не робите шоу, коли тисячами лікарі вбивають? Просто огидно читати ваші коментарі. Дивані писаки.
Лучанин до Хм Показати IP 25 Лютого 2019 14:20
Ажіотаж - бо п"яний за кермом. Далі можна не продовжувати. Але те, що поліцейський - це ще більший жах..
Таня Строцюк Показати IP 23 Лютого 2019 23:51
В таких ситуаціях треба йти за справедливістю до Дона Корлеоне!
Кізі Мізі Показати IP 23 Лютого 2019 23:55
Цей непотріб за те що пересідав на пасажирське сидіння і обман, пянюча тварина має сидіти у в'язниці, позбавлена пенсії, при чому досить немалої. Це позорище захищало права громадян? Хто вірить в це???
Депутат Показати IP 24 Лютого 2019 00:15
Винуватець ні куди не втече Завдяки відео та газеті Волинські новини він буде сидіти в тюрмі
111 Показати IP 24 Лютого 2019 07:04
Ця людина давно могла наробити біди. Він частенько їздив на підпитку!!!!
БєльскаЯ Показати IP 24 Лютого 2019 11:03
А чому мовчить наш губернатор? Він чужі залізяки охороняє і прислуговує панам??? А як гинуть прості люди то його немає, йому пофіг. Сам такий же кровосос в пагонах!!! Чому мовчать мусарські чини????
Анонім Показати IP 24 Лютого 2019 12:17
Почитайте ссилку шановні лучани! Я батько дитини якого збив автомобіль пенсійного фонду Луцька, яким керує нахальна Козачук Тамара! Я 2,5 роки в судах!!! Це треба створювати вже громадську організацію, бити морди ментам і суддям!!!! https://www.volynnews.com/news/all/-dyvuye-vybirkovist-pravosuddia-savchenka-batko-postrazhdaloho-v-/
Луч Показати IP 24 Лютого 2019 12:32
Сталась страшна трагедія і для єпіфановича вона теж страшна ! Не судіть одна із заповідей ! співчуваю втраті людським життям і винуватцю теж співчуваю ...
Тоха до Луч Показати IP 24 Лютого 2019 13:47
Єпіфан став вбивцею коли сідав випивший за кермо, а коли пересідав на пасажирське місце і творив цирк - став кінченим мерзотником!
Лучанин до Луч Показати IP 25 Лютого 2019 14:22
"Не судіть одна із заповідей" - номер заповіді назвіть, будь ласка. Тут ніхто і не судить. Тут констатація фактів - п"яний за кермом - це потенціний вбивця.
Я до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2019 23:54
Біблію відкрий і там все знайдеш
Я Показати IP 24 Лютого 2019 13:17
Співчуття рідним та донечці))) Земля їм пухом!
Колишній колега Показати IP 24 Лютого 2019 14:29
Співчуваю, Юра! Тримайся, рости дітей. А він повинен гнити у тюрмі.
Катя Показати IP 24 Лютого 2019 15:46
Співчуваємо від щирого серця! Читаю і плачу! Тримайтесь!!!
Така Показати IP 1 Березня 2019 00:23
Залити рило і сісти за кермо,так мастак.відповідати так шукає лазєйки.
Така собі Показати IP 1 Березня 2019 00:28
Чого ви тварюки мєнтовські так багато на себе берете, ви що хочете те робите, що думаєте так завжди буде))) цього садити і на довго.