USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Просять впізнати учасників нічної стрілянини біля «Променя». Відео

15 Травня 2020 14:31
Волинян просять опізнати осіб, причетних до стрілянини, яка трапилась в обласному центрі у ніч з 8 на 9 травня поблизу РЦ «Промінь», що на проспекті Грушевського.

Словесний конфлікт переріс в силове протистояння, в результаті чого один з чоловіків дістав травматичний пістолет і вистрілив в обличчя іншому.

Редакція Інформаційного агентства Волинські Новини отримала відео з камер спостереження, на яких зафіксовані особи, причетні до конфлікту. Якщо ви опізнали когось з них, прохання повідомити про це в коментарях під дописом, або на електронну пошту [email protected]. Анонімність гарантується.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Петро Показати IP 15 Травня 2020 15:10
що за брєд....де стрілянина?
Лучанка Показати IP 15 Травня 2020 15:12
Дмитро Вусенко в бейсіку,чоловік дипутата Юлії Вусенко
ЛУЧанка Показати IP 15 Травня 2020 15:14
Дмитро Вусенко,чоловік дипутата Юлії Вусенко
Иван Показати IP 15 Травня 2020 16:36
Шутки про Вусенко - в сторону. неуместно это однако. Ментам: а что показывает биллинг телефонов? - неужели это сложно в таком доволе серьёзном деле?!!! Найти стрелявшего не есть проблема
скептик до Иван Показати IP 15 Травня 2020 16:46
це якщо хотіти знайти
Зоркий сокол Показати IP 15 Травня 2020 17:19
Це ж: дідо, 123, євген і лучанин!
Ні до Зоркий сокол Показати IP 15 Травня 2020 19:18
Ні, дідо зброї в руках не тримав ніколи. Від армії закосив, завжди сторожував, і то з палкою в руках.
Коля Показати IP 15 Травня 2020 17:27
Я також впізнав це сто відсотків Дмитро Вусенко
Фарид Сейфуль-мулюко Показати IP 15 Травня 2020 17:52
Заспоуойтесь всі, вже пробему порішали!
Вася Показати IP 15 Травня 2020 22:31
Як це порішали? В кого стріляли?
Експерт Показати IP 19 Травня 2020 01:48
Як це порішали? Затійників ліквідували чи що?