USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Розважальному центру «Промінь» зменшать суму пайової участі

19 Липня 2016 14:36
93 тисячі гривень замість 2 мільйонів 100 тисяч гривень пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста заплатить ТзОВ «РЦ «Промінь».

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 19 липня.

Начальник управління капітального будівництва Луцької міської ради Леонід Карабан зазначив, що надійшло відповідне звернення від забудовника. В ньому йшлося, що під час реконструкції відремонтували площу, зробили освітлення, поклали бруківку, відновили пам’ятника Михайлу Грушевському, переклали клумби, встановили світлофор та дві «кишені» для заїзду громадського транспорту тощо.

За будівництво у казну міста «Промінь» мав заплатити 2,1 мільйона гривень. Проте, враховуючи вартість покращень, розмір пайової участі рекомендували зменшити до 93 тисяч гривень. Витратили на покращення, зі слів представника забудовника, більше 2 мільйонів гривень.

Відкрити розважальний центр обіцяють відкрити вже до 24 серпня.

Члени профільної комісії рекомендували підтримати відповідний проект рішення, за який депутати голосуватимуть вже під час сесії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Санчез Показати IP 19 Липня 2016 14:59
Реальна вартість покращень 1 млн-1,3 млн гривень
До Санчеза до Санчез Показати IP 19 Липня 2016 15:47
То давайте докази і будемо шось з цим робить
123123 Показати IP 19 Липня 2016 15:09
Романюк і Яковлев відпрацьовують свої гроші. Коли продавали Промінь, Яковлев був начальником відділу комунального майна і отримав 30 000$ від Покровського за те, що Промінь продали за копійки. Долю передав Коляну. От тепер і супроводжує проект...
123 Показати IP 19 Липня 2016 15:19
значить хтось отримає відкат. для чого зменшувати суму пайової частки, власник робить все це для себе
Андрій Показати IP 19 Липня 2016 16:14
В Луцьку зменшення суми пайових внесків війшло в норму. Зробили дешеву неякісну реконструкцію площі і мінус 2млн грн. Мабуть комісія і депутати непогано з цього мають.
лучани Показати IP 19 Липня 2016 16:37
А на основі якого закону приймається таке рішення? Чому про це не інформують громаду?
Лучанам до лучани Показати IP 19 Липня 2016 17:33
Ст 40 Ст 30 ЗУ такого зменшення не передбачають,а забороняють!!!!!
Анонім Показати IP 19 Липня 2016 17:01
а ще власнику потрібно доплатити з місцевого бюджету декілька мільйонів за перебудову ТРЦ Промінь ! він же ж це все зробив не для того щоб прибуток собі отримувати, все заради громади та міста, інакше і бути не може
Коля Показати IP 19 Липня 2016 17:04
Романюк скоро має відійти від справ, то ж обдирає місто як липку.
777 Показати IP 19 Липня 2016 17:08
Та давайте ещё доплатим им, чего мелочиться!
Саша Показати IP 19 Липня 2016 18:09
А ще зрізали дерева і будуть споювати наших дітей і внуків, тому не треба з них податків брати
Волинянка до Саша Показати IP 19 Липня 2016 20:32
То виховуйте дітей і внуків так, щоб вони не піддавались на споювання...
Інженер Показати IP 19 Липня 2016 19:38
А навіщо міняли нові поребрики і не дешеві (мармурові) на нові з/б??? І хто надав згоду на перекладання, хтось із міської влади створював комісію і оцінював необхідність перекладання (документ де, хто підписав?). Може той урядовець яких давав право на реконструкцію площі нехай з своєї зарплати спише 2млн. А пайову участь по призначенню не факт що піде.
Знавець Показати IP 20 Липня 2016 00:19
Якщо технічними умовами передбачається необхідність будівництва замовником інженерних мереж або об’єктів інженерної інфраструктури поза межами його земельної ділянки, розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту зменшується на суму їх кошторисної вартості, а такі інженерні мережі та/або об’єкти передаються у комунальну власність, - ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності"... Ну і до чого тут бруківка, клумби чи пам'ятник Грушевському???? Це об'єкти благоустрою, а не інженерні мережі чи об'єкти інженерної інфраструктури.Як завжди, трактують закон на свою користь!!!