USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Призов 2017: хто потрапляє під додаткову хвилю

5 Січня 2017 16:41
Цьогоріч до лав ЗСУ призвуть офіцерів запасу і тих, хто закінчив військові кафедри, але не служив.

Про це InfoResist повідомив заступник начальника Головного управління персоналом Генерального штабу ЗСУ полковник Марк Андрусяк.

– Плануємо в цьому році провести призов у кількості близько чотирьох тисяч. Під призов підпадають особи до 43 років, які не служили в Збройних силах, — зазначив він.

До слова, ветерани АТО отримали право виходити на пенсію на 5 років раніше.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
корінний лучанин Показати IP 5 Січня 2017 18:13
Влада хоче щоб їх захищали офіцери.
Позор 51-ї Показати IP 5 Січня 2017 18:58
Призвуть на контракт чи як по мобілізації на рік тіпа.
Лучанин Показати IP 5 Січня 2017 21:50
Призовуть по мобілізації на 1,5 року.
Лучанин Показати IP 5 Січня 2017 21:53
Влада хоче,що витрачені на підготовку офіцерів на військових кафедрах кошти були не дарма витрачені.Ось це правильно.Ніхто в конкретний вуз з військовою кафедрою абітурієнта не тягнув,сам виявив бажання там вчитися.Ще й перед друзями понтувався,тіпа,я офіцер.Ось і зворотна сторона.Так що кожен сам собі вибирав шлях.
до Лучанина до Лучанин Показати IP 5 Січня 2017 22:51
Я вчився в 2009 році і за перший рік офіційно платив 4000 тис. за другий 4500 при доларі8 грн. то про які ти гроші говориш? На шо влада тратила? Незнаєш непез........
До Лучанина Показати IP 5 Січня 2017 22:45
З них такі офіцери як з мене льотчик Хартман,в частинах тепер нашльопали молодших лейтенантів без освіти і диплома зато з посвідченями за АТО
Перехожий Показати IP 6 Січня 2017 08:44
Які офіцери.Це або мед.служба,інженерна,можливо інженерно-будівельна.Війську потрібні хороші командири і сержантський склад.А ці "советські"олухи не знають що вже придумати.Навішали собі зірок як ідіоти і фантазують.
Аха Показати IP 12 Січня 2017 08:37
Я платив за кафедру і нікому нічого не винен, що ще треба від мене і також платив за навчання, хоча закінчив школу з золотою медаллю, але в нас дотойні не можуть потрапити на навчання тому скрізь корупція