USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.98

РНБО заявила про необхідність введення воєнного стану в Україні

26 Листопада 2018 00:42
Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) прийняла рішення ввести воєнний стан. Тепер документ повинні розглянути депутати Верховної Ради.

Відповідне рішення було прийнято через дії Російської Федерації в Азовському морі, повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу РНБО.

"У нас була ретельна дискусія військового кабінету. Цей напад не був випадковістю, а цілеспрямованою дією з застосуванням зброї проти українських моряків. Доля двох моряків невідома. На жаль, ми не виключаємо інших операцій в трму числі і наземних проти суверенітету України", - заявив Петро Порошенко на засіданні РНБО.

Під час засідання було сказано, що обмежень у перетині кордону не буде. Однак може бути обмежений в'їзд в Україну деяким громадянам РФ. Також було сказано, що всі банківські установи працюватимуть у звичному режимі.

Відзначимо, згідно з законом України "Про правовий режим воєнного стану" воно може бути введено як на всій території країни, так і в окремих областях.

Таким чином, РНБО рекомендує президенту України Петру Порошенко ввести воєнний стан в Україні. Тепер Порошенко повинен передати відповідний указ на розгляд Верховної ради. Рада повинна зібратися на позачергову сесію протягом двох днів і розглянути пропозицію президента.

Нагадаємо, 25 листопада група російських військових кораблів атакувала три катери Військово-морських сил України. Відкривши вогонь на ураження, росіяни вивели з ладу та захопили катер «Бердянськ». А згодом захопили також катер «Нікополь» та рейдовий буксир «Яни Капу». Унаслідок обстрілу поранено шістьох українських військових, двоє з них у важкому стані. У район зіткнення українських і російських кораблів в Азовському морі були направлені російські ударні вертольоти. Російська сторона закрила Керченську протоку для цивільних суден.

Зауважимо, у 2019 році на українців чекають вибори Президента. Проте вони можуть не відбутися лише за однієї умови: введення режиму воєнного стану.

Читайте також: ЯКЩО ВИБОРИ НЕ МОЖНА ВИГРАТИ, ЇХ ТРЕБА СКАСУВАТИ? ПЛАН «Б» ПОРОШЕНКА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
123 Показати IP 26 Листопада 2018 00:50
А Рада подумає і вирішить що воно того не варте.
Ого_ото_ до 123 Показати IP 26 Листопада 2018 09:17
Ого, яка атака трольні в коментаріях. "МИШІБРАТЬЯ" в нових обличчях повилазили...
міша Показати IP 26 Листопада 2018 00:58
Ан*льний стан, Порошенка))) якщо не можна виграти вибори їх треба відмінити.
Вітя до міша Показати IP 26 Листопада 2018 09:20
ЯК Я ТЕБЕ РОЗУМІЮ!!! - Нехай паРаша нападає на Україну й далі. Не реагувати ніяк, мовчати!!! І не дай Бог воєнний стан ввести, не дай Бог мобілізувати Україну !!! Ніяких дій для захисту Держави ??????
7 до Вітя Показати IP 26 Листопада 2018 10:59
Вітя, ти дурак? Ще вчора на конференції було сказано, що кораблі запросили прохід під мостом і дозволу вони не отримали і їм сказали чекати в зоні очікування, на що вони порушили наказ і пішли на пролом. Тільки після цієї фрази президент різко поміняв тему на іншу і не дав закінчити фразу. Ти коли кордон будеш проходити і проігноруєш вказівку, як думаєш, що з тобою зроблять?
!!! до 7 Показати IP 26 Листопада 2018 13:42
Ну ти й упоротий троль. Присутність ПАрАШІ в Азовському морі незаконна, немає прав ПАрАША не пропускати будь-які кораблі через Керченську протоку. НЕМАЄ!!! ЦЕ БЛОКАДА АЗОВСЬКОГО МОРЯ, організована ботоксною вшею
Anat Показати IP 26 Листопада 2018 00:58
тобто бляхарі зараз допомагають державі напередодні оголошення військового стану стримуючи військовозобовязаних туристів поїхати на певний час десь за кордон....
()_ до Anat Показати IP 26 Листопада 2018 09:21
Да "вчасно" бляхарі почали бучу на кордоні, А САМЕ ГОЛОВНЕ ТАК СИНХРОННО З ПАрАШКОЮ ...? ДОБРЕ ЩО ТИ ЦЕ ТЕЖ ЗАУВАЖИВ!
Укр Показати IP 26 Листопада 2018 01:12
Довів. Петро Україну до ручки
Пісиміст Показати IP 26 Листопада 2018 01:36
Виборів небуде....
Ляшко Показати IP 26 Листопада 2018 01:44
Петро порішай перш з бляхами атоді те Рішай. Ато все робиш і кучу наробиш ти довів ти і Рішай
Ляшко Показати IP 26 Листопада 2018 01:46
Радикальна партія радикальні дійі роби бляхи ато шо таке знімай туфлі за 800₴доларів знімай
Правдоруб Показати IP 26 Листопада 2018 02:10
Коли Крим Россія окуповувала та Донбас необхідності у воєнному стані не було а перед виборами з"явилась?
вибори Показати IP 26 Листопада 2018 02:53
чим далі тим серіали перед виборами гарячіші....
то-я Показати IP 26 Листопада 2018 03:23
"введення режиму воєнного стану"... І пан вальцман останеться у кріслі п-резидента.
=( Показати IP 26 Листопада 2018 05:57
ЯКЩО введуть військовий стан! хлопці евро бляхери можете розходитись , бо без вас границя буде заблокована, взагалі всі границі будуть заблокованні =(
sv Показати IP 26 Листопада 2018 06:57
Коли Крим і Донбас прос.али, побоялися вводити військовий стан, бо ж вибори президента треба було проводити, а тепер вже можна, головне, вчасно...
!!! до sv Показати IP 26 Листопада 2018 09:26
У 2014 році дійсно були потрібні вибори, тому що жодного легітимного діючого органу державної влади не було! У 2014 році катастрофічно була потрібна співпраця з МВФ, бо яННочка прос_ала весь золото-валютний запас ! І ПИТАННЯ, ПАрАША НАПАДАЄ, - ЩО ДАЛІ, ЧОМУ НЕ ОГОЛОШУВВАТИ ВОЄННИЙ СТАН ???
Остап Показати IP 26 Листопада 2018 08:19
"Запад нам поможет.Запад с нами".
хехъ Показати IP 26 Листопада 2018 09:20
предсказуемо
Согласен до хехъ Показати IP 26 Листопада 2018 09:59
Согласен! Все предсказуємо, у ботоксного клопа началась агония!
123 Показати IP 26 Листопада 2018 10:38
Нічого собі, скіко народу цілу ніч тут коментували )). То в нас Петро тепер пожиттєвий диктатор буде чи як, хто знає?
1111 Показати IP 26 Листопада 2018 10:50
Я думаю що зараз тих запасів тоже вже нема