USD 27.15 27.28
  • USD 27.15 27.28
  • EUR 30.70 30.85
  • PLN 6.60 6.70

Проблемні ринки Луцька можуть перетворити на парковки

Низку рекомендацій щодо діяльності ринків у місті підготувала тимчасова контрольна комісія міськради: існування деяких ринків в існуючому форматі визнали недоцільним і протягом 2017 року їх можуть використовувати під парковки.

Відповідно до звіту про роботу тимчасової контрольної комісії міської ради з питань врегулювання діяльності ринків на території міста Луцька, який затвердили депутати міськради під час 16-ї сесії, майже до всіх ринків, що функціонують на території міста, висунули численні зауваження.

Так, територія ринку на вулиці Конякіна, 14 (ФОП О.В. Дубина), відповідно до висновків комісії, перебуває в незадовільному стані, торгові місця не облаштовані (торгівля здійснюється з землі, за межами контейнерів та території ринку), благоустрій не здійснили, не працюють споруди побутового обслуговування та інфраструктура. Отже, існування ринку у вказаному стані і формі визнали недоцільним.

Міськраді рекомендували у випадку не здійснення орендарем розробки відповідної документації на ринок та погодження в установленому порядку до закінчення терміну дії договору оренди землі, не поновлювати договір оренди землі на новий термін. Пропонували зобов’язати управління земельних ресурсів надіслати орендарю відповідне повідомлення щодо припинення договору оренди землі та в подальшому вжити заходів щодо повернення зазначеної земельної ділянки до комунальної власності, а підприємцям запропонувати здійснювати свою діяльність на території інших ринків міста.

Земельна ділянка, що відведена під розміщення худобо-фуражного ринку на вулиці Потебні, 1 (Волинська облспоживспілка), як встановила комісія, використовується не за цільовим призначенням, оскільки на цій території здійснюється відстій і продаж великогабаритного транспорту. Тому вирішили рекомендувати міськраді не поновлювати договір оренди земельної ділянки на новий термін та повернути ділянку у комунальну власність.

Не висловили суттєвих зауважень щодо ринку «Лучеськ» на проспекті Відродження, 1 (ПП «Торговий альянс»). Втім, перед входом в ринок, поряд з встановленим металевим кіоском «Пивна база» розташована металева конструкція «Пивна бочка», що свідчить про відсутність єдиних вимог і підходів до форми тимчасових споруд, що встановлюються на території міста Луцька. Отже, рекомендували замінити вказану металеву конструкцію «Пивна бочка» на металевий кіоск, встановивши єдині вимоги до форми і вигляду металевих конструкцій, які розміщені на території ринку та прилеглій території.

Частково під ринок використовується територія ринку «Львівський», що на вулиці Львівська, 100 (ФОП Р.В. Крикота).

«В основному торгівля здійснюється при вході в ринок на тротуарі, інфраструктура відсутня, забудований тротуар. Існування ринку в зазначеному форматі є недоцільним», - йдеться у висновку тимчасової контрольної комісії.

Міськраді рекомендували не поновлювати договір оренди земельної ділянки на новий термін та зобов’язати управління земельних ресурсів надіслати до 01.03.2017 орендарю відповідне повідомлення щодо припинення договору оренди землі та в подальшому вжити заходів щодо повернення земельної ділянки до комунальної власності. Також рекомендували доручити відділу державного архітектурно-будівельного контролю перевірити законність забудови тротуару ринку «Львівський» та вжити заходів реагування, а департаменту муніципальної поліції - провести перевірку щодо законності встановлення металевих конструкцій.

Перенести «Книжковий пасаж» на вулиці Лесі Українки, 35а (підприємець В.Є. Пахольчук) рекомендували у зв’язку з необхідністю розширення та реконструкції ЦНАПу.

«З метою передачі вказаної земельної ділянки для розвитку та розширення ЦНАПу, рекомендуємо виконавчим органам міської ради вжити заходів щодо проведення перемовин з приватними підприємцями вказаного ринку щодо його перенесення в інше місце», - повідомили у звіті комісії.

Щодо ринку «Пасаж» на вулиці Карпенка-Карого, 1а (ВКФ «Домінанта»), виявили, що цільове призначення низки земельних ділянок – для обслуговування денних парковок автомобілів, проте зараз на цих земельних ділянках здійснюється торгівля продуктовою групою товарів з великогабаритних автомобілів. Також виявили, що на вказаній території за послугу з паркування автотранспорту видаються чеки без вихідних даних. На прилеглій території до ринку, яка передана під парковку транспортних засобів, знаходиться дві металеві конструкції.

Отже, рекомендували міськраді не поновлювати договори оренди земельних ділянок на новий термін, а управління земельних ресурсів надіслати до 01.03.2017 орендарю відповідне повідомлення щодо припинення договорів оренди землі та в подальшому вжити заходів щодо повернення ділянок до комунальної власності.

Члени комісії пропонували розглянути можливість передачі вказаних земельних ділянок КП «АвтоПаркСервіс» для організації стоянки і парковки та для здійснення статутної діяльності.

Департаменту муніципальної поліції рекомендували здійснювати щотижневі рейди щодо перевірки на предмет дотримання правил благоустрою та правил торгівлі. Також просили направити повідомлення до Луцької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Волинській області щодо проведення позапланової перевірки з метою фіксації порушень закону по видачі чеків без вихідних даних та перевірку законності ведення підприємницької діяльності по наданню послуг з паркування автотранспорту та видачі чеків без жодних вихідних даних.

Щодо ринку «Шанс» на вулиці Кравчука (ФОП П.В.Шугай), встановили, що на земельній ділянці, яка має цільове призначення для обслуговування денної стоянки автомобілів для обслуговування ринку, знаходиться дві металеві конструкції, а тому вказана земельна ділянка використовується не за цільовим призначенням. Міськраді рекомендували не поновлювати договір оренди землі від 23.02.2010 р. земельної ділянки загальною площею 395 метрів квадратних на новий термін, а управлінню земельних ресурсів - вжити заходів щодо повернення ділянки до комунальної власності. Департаменту муніципальної поліції рекомендували вжити заходів щодо знесення металевих конструкцій на вказаній земельній ділянці.

Члени комісії рекомендували розглянути можливість передачі вказаної земельної ділянки КП «АвтоПаркСервіс» для організації стоянки і парковки та для здійснення статутної діяльності.

Спорудження об’єктів нерухомого майна члени комісії зафіксували на території авторинку на вулиці Єршова, 6 (ПрАТ «Автопарк»). Таким чином, пропонують доручити ДАБІ провести перевірку законності будівництва об’єктів, що знаходяться на території зазначеного ринку, у випадку виявлення порушень, вжити відповідних заходів реагування. Земельне управління міськради закликали вжити заходів щодо повернення земельної ділянки до комунальної власності та поділити земельну ділянку на частини з присвоєнням кадастрових номерів. Земельну ділянку, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна передати власникам таких об’єктів. Пропонують розглянути можливість передачі КП «АвтоПаркСервіс» земельних ділянок, які не обтяжені нерухомим майном, для здійснення статутної діяльності.

Нагадаємо, що комісія рекомендувала розглянути можливість створення КП «Комунальні ринки», а серед завдань на 2017 рік називали відведення під парковку частини території Центрального ринку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...
Коментарів: 15
Петро Показати IP 2 Січня 2017 20:03
Це Вам люди дякує Романюк Микола, за те що обрали його головою, не допомагає, а забирає робочі місця в скрутний час. Вс - в торговий центр "Буратіно" занесіть під дерево 5 сольдо
11 Показати IP 2 Січня 2017 20:26
Романюк всім дякує. Де рибне місце забрати.
Бабаян Показати IP 2 Січня 2017 20:57
А поясни-но мені, Петро11-й, чому у нас в Луцьку, де не ринок, то такий СРАЧ, що дивитись гидко. Може це Романюк сам сідає і sere так, що ввічливі та культурні бариги потім не можуть прибрати?
11 до Бабаян Показати IP 2 Січня 2017 21:20
Я тобі можу навести багато місць де немає ринку і там ніхто не прибирають . То там значить срач ніхто не прибирає . Там парковки не треба робити . Бо ж хто туди буде їздити. І хай сміття і надалі там лежить.
Анонім до Бабаян Показати IP 3 Січня 2017 12:01
прибирати повинна адміністрація ринку, а не підприємці. за те вона бабло за оренду бере.
Саша Показати IP 2 Січня 2017 22:06
Тимчасова комісія не дивиться на документи на право власності а приймає рішення. Це непорозуміння а не комісія. Як можно перенести в інше місце законно побудовані, приватизовані капітальні споруди магазинів "Книжкового пасажу"? Яки перемовини з власниками? Про що? При чому тут Пахольчук, що давно не є власником "Книжкового пасажу"?
На районі Показати IP 2 Січня 2017 22:16
Знову віджимають бізнес у дрібних підприємців на користь парковок і новобудов " потрібних" людей. Нахабно втиснули 9-поверховий будинок під стінами Львівського ринку. там в під'їзд зайти неможливо .Чи є у забудовника дозвіл? Питання риторичне. Де ж була комісія і міська рада, коли починалось будівництво? Все порішали полюбовно!
Анонім до На районі Показати IP 3 Січня 2017 12:02
міська зрада одержить декілька квартир у тому будинку. от і все погодження
металева конструкція Показати IP 2 Січня 2017 23:42
Я вже 4 роки намагаюсь домогтись законного права на заміну конструкції на сучасне торгове місце
Юрист Показати IP 3 Січня 2017 09:26
9-поверхівка на Львівській побудована з явним порушенням ДБН. Не розумію, чому мовчать люди, від приватного будинку яких на відстані 3-х метрів збудовано багатоповерхівку. Тепер очевидно плани на ринок під розширення новобудови. Я особисто за нове будівництво, але з додержанням елементарних норм як будівельних так і моральних.
000 Показати IP 3 Січня 2017 09:31
Хай всі ринки закриють . Трц хватає . Чистенько тепленько . Ціни відповідні . Сервіс на висоті.
Анонім до 000 Показати IP 3 Січня 2017 12:03
подивишся на ціни, коли не буде ринків, які становлять конкуренцію
Анонім Показати IP 3 Січня 2017 12:05
корумпована бандовлада далі продовжує гнобити народ. пора випихати в плечі
Зірочка до Анонім Показати IP 3 Січня 2017 21:36
Погоджуюсь на всі 100 %
Наталія Показати IP 4 Січня 2017 09:03
За чекайте до весни. Малий бізнес задушать. Все майбутнє за трц.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Loading...
Система Orphus