USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Родина загиблого в аварії у Німеччині молодого волинянина потребує допомоги

29 Жовтня 2020 13:04
Рідні волинянина Андрій Ватутіна, який загинув у Німеччині в ДТП, збирають кошти, щоб перевезти тіло хлопця додому.

Нагадаємо, 28-го жовтня вночі у Німеччині на трасі А2 трапилася смертельна аварія. За кермом автівки перебував 24-річний нововолинець.

Як розповіли рідні хлопця, на впізнання тіла має поїхати брат. Точна сума, яка потрібна для перевезення в Україну загиблого, поки невідома, рідні чекають відповіді від фірм, що займаються транспортуванням, пише Буг.

Щоб допомогти сім’ї, можна надіслати кошти на картку ПриватБанку:

5168 7422 3972 5520 – Мазепа Олександр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Пільговик Показати IP 29 Жовтня 2020 13:28
Хай йдуть до роботодавця, котрий відправив його в рейс, і не морочать людям голову.
Лучанин до Пільговик Показати IP 29 Жовтня 2020 13:37
Завали придурок!
Бульба до Пільговик Показати IP 29 Жовтня 2020 13:51
До чого роботодавець?? Він виплатить все!! До того ж отримують рідні виплати по страховці!! Але людям треба вже!!!!гроші щоб забрати тіло!!!!
Розумник до Бульба Показати IP 29 Жовтня 2020 17:15
То поїдь і забери.
Вітольд до Бульба Показати IP 29 Жовтня 2020 18:40
Хм, гроші вже може дати транспортна компанія, адже вони поважають своїх робочих "конячок"... вдячні їм за роботу і самопожертву в ім'я супершвидких трасових перевезень... ОТОЖ, хай ввійдуть в положення і пошуршать, бо тут люди кинуть хіба пару гривень, ще будете рамсити на українців, мовляв стали байдужі... До перевізника! Там реально під росписку хай дають. І не скажуть шо нема, бо хто тому повірить??
Вітольд уточнює до Вітольд Показати IP 29 Жовтня 2020 23:14
А, то він на маленькому Івеко їздив, німецької фірми... ну тоді дійсно німаки може й не дадуть грошей зразу, а тільки вже потім, через страхову чи як там... Значить треба скинутись полюбому. Співчуваю втраті! Хлопець хороший, просто не повезло, може десь втомлений був... Старався. Пішов на тй хліба як на війну, боровся і загинув. Спочивай з миром Андрій Ватутін.
Чоп Показати IP 29 Жовтня 2020 17:40
Судячи по фото, то волинський хлопака добре в когось заїхав,переду машини немає. Менше б літали