USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.67 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Росія оголосила про найбільші військові навчання за останні 40 років

28 Серпня 2018 12:11
Наступного місяця Росія проведе найбільші за майже чотири десятки років військові навчання – «Восток-2018».

До навчань залучать 300 тисяч військових, 36 тисяч одиниць військової техніки та понад тисячу літальних апаратів. Про це повідомив міністр оборони РФ Сергій Шойгу у вівторок, передає РБК.

Всього пройдуть близько 15 спеціальних навчань щодо забезпечення військ.

Маневри пройдуть з 11 по 15 вересня на майже всіх полігонах Центрального і Східного військових округів. У них також братимуть участь повітряно-десантні війська, Тихоокеанський і Північний флот.

За словами глави Міноборони, буде проходити в умовах, максимально наближених до бойових.

Шойгу наголосив, що маневри «Восток-2018» стануть найбільшими в Росії з 1981 року – тоді відбулися навчання «Запад-81» армії і флоту СРСР та країн Варшавського договору.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
123 Показати IP 28 Серпня 2018 12:47
це вже, щось буде...вони так робили в 2013 році
Читач до 123 Показати IP 28 Серпня 2018 13:15
І що? Більше 30 000 громадян РФ поклали в Україні тільки вбитими. Більше не сунуться в Україну, як не сунулись в Фінляндію після 1939. Армію українську треба дбати.
Корiнний лучанин до Читач Показати IP 28 Серпня 2018 14:54
Iнформацiя,надiюсь,з правдивых укр.эмi?
321 Показати IP 28 Серпня 2018 13:06
А нічого не буде. Навіть Турчинова на сцену з нафталіну не витягнуть каркати про черговий наступ. Навчання ж на сході Росії.
51 омбр Показати IP 28 Серпня 2018 13:08
В нас сама боєготава та боєздатна армія в Європі.
Анонім Показати IP 28 Серпня 2018 13:30
Дивіться шо в нас робиться, а не в сусіда!!!
Анонім Показати IP 28 Серпня 2018 15:10
Знов подорощання буде,а нас відволікають,як завжди
Гулівер Показати IP 28 Серпня 2018 15:41
Гігантоманія з голою дупою в стилі СРСР. Рашапіпл то всьо схаває і возрадується, возомнить себе мощними і забудуть на троха про підвищення пенсійного віку й ПДВ, падіння срубля, і санкції!
Ревілуг до Гулівер Показати IP 28 Серпня 2018 16:57
Добре хоч у нас з пенсійним віком все гаразд!)Та й взагалі економіка зростає,газ дешевшає!)
хехъ Показати IP 28 Серпня 2018 19:35
заколебал плешивый карлик. Давай уже Третью мировую! может в больницах врачи честные появятся, за грош не удавятся?