USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

Російські війська оточують Україну з трьох сторін: NYT опублікувало мапу

8 Січня 2022 09:25
Російські війська оточують Україну з трьох сторін, зокрема у районі легкої досяжності Києва.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на The New York Times.

Росія перекинула у райони неподалік Луганська й Донецька ще 5 батальйонних тактичних груп, в тому числі 5 тисяч військових для посилення позицій дислокованих окупаційних сил.

Також значна кількість військових РФ відправлена у північні райони неподалік кордону України, зокрема в Клинці – у місці, де сходяться український, білоруський і російський кордони. Ці позиції розміщені у межах легкої досяжності Києва.
Ще три групи розташовані неподалік Воронежа. Ці війська, вказує NYT, можуть становити серйозну загрозу у разі проведення військової операції. Ще одна – в районі Волгограда і дві – біля кордону з окупованими територіями на Донбасі.

У Краснодарському краї розмістили артилерію, ще частину – в окупованому Криму.

Як пише видання, ці війська є загрозою ескалації з сусідньою державою і «відкриттям нового фронту».

Мапа створена на основі даних від українських і західних джерел, незалежних військових експертів й супутникових знімків.

Загострення на кордоні України і РФ

11 листопада Bloomberg опублікувало статтю, в якій говорилося про ризики повномасштабного нападу Росії на Україну. В агентстві зазначили, що в колах американських і європейських дипломатів серйозно схвильовані нинішнім переміщенням російських військ у бік кордону України.

У самій Москві це заперечують, називаючи осінню передислокацію військ «демонстрацією сили».

На початку листопада в західних ЗМІ почала з’являтися інформація з посиланням на дані супутникових знімків про активне переміщення російських військових до кордону з Україною.

Водночас в Міноборони України дану інформацію заперечували.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Петя Показати IP 8 Січня 2022 09:58
Все уже устали от этой басни про нападение. Хватит скулить. Есть куча важных внутренних проблем, которые совсем не решаются
скептик до Петя Показати IP 8 Січня 2022 13:37
СИДІВ БИ ти в своїй рязані, хлєбал щі лаптьом і не хрюкав. парашка хоче добитись політичних дивідендів (зняття з себе санкцій, гарантій невступу України в НАТО і т.д.), тому і демонструє зброю (по рашистськи - бряцает оружием)
Петя до скептик Показати IP 8 Січня 2022 18:52
1. я не рязанский хлопак 2. Бряцают оружием все державы 3. Прекрати истерить или беги памперсы купи
скептик до Петя Показати IP 8 Січня 2022 19:36
1. а по твоєму базару ти більше як на рязанського не тягнеш. 2.це які всі брязкають зброєю ? 3. а стосовно памперсів - іди хряпни бояришніка і лягай на гумно спати. тебе не запитав, що мені робити
Петя до скептик Показати IP 8 Січня 2022 21:28
Ну вот видишь как обиделся. Получил в ответ такой же привет. Еуропеец, которого там с такой культурой и не ожидают вовсе. Гарних свят
скептик до Петя Показати IP 8 Січня 2022 22:33
ТЕБЕ МОЖЕ І НЄ ОЖІДАЮТ, а я там живу (ха-ха-ха). а тобі рязань пасує (ХІ-ХІ-ХІ)
олександр до Петя Показати IP 8 Січня 2022 18:42
Я радиби всім любителям Росії і російської мови помаленьку ( на всяк випадок), або вчити українську мову,або збирати чемодани і підтягуватись до своєї російської границі.Ну бо самі розумієте, якщо ваш батько Путін піде повномаштабною війною на Україну, то поки він вас звільнить, можете серйозно "постраждати".Зараз українці поки що вас терплять,а от коли розпочнеться велика війна живими вам особливо із західних областей буде вже виїхати важкувато.
скептик до олександр Показати IP 8 Січня 2022 19:38
так ті хамелеони скоренько перевчаться. зацвірінькають соловїною, правда з рязанським акцентом
олександр до скептик Показати IP 9 Січня 2022 14:58
Нічого...слова паляниця і петельня всерівно українською вимовити не зможуть.
Анонім до олександр Показати IP 9 Січня 2022 11:50
Ти не правильно пишеш,хай вчать китайську,бо чомусь я впевнений,якщо пуцін рипнеться в Україну,китайці скористаються моментом.
Джек Показати IP 8 Січня 2022 10:44
І шо?Шо ця інформація нам дала крім мокрих штанів у декого?Як США вирішить-так і буде.
тероборона Показати IP 8 Січня 2022 10:48
Вони на своїй території і завжди там були! Що за брєдятину постійно втюхують американці?! Цю напругу вони штучно створюють напередодні саміту з рашкою, бо не хочуть, щоб все мирно відбувалось!
Анонім до тероборона Показати IP 8 Січня 2022 11:36
"На своїй території"-особливо в Криму і на Донбасі , такі як ви будуть те саме плести,якщо "російські свині" будуть під Києвом стояти.
Степан (Крымчанин) Показати IP 8 Січня 2022 12:35
Любое государство само решает где и сколько размещать военных подразделений.
вася до Степан (Крымчанин) Показати IP 8 Січня 2022 17:52
граница московии москва плюс 80 км в диаметре
Петя до вася Показати IP 8 Січня 2022 18:54
Ты не пробовал не оставаться на второй год в классе? Географию поправь
скептик до Петя Показати IP 8 Січня 2022 19:40
і правда. для мааацковського болота 80 км забагато.
Батько Бандера Показати IP 8 Січня 2022 13:02
Оточують не оточують. Але як свинособаки полізуть будемо підпалювати то бісове поріддя. Ніхто вже не нервує, бо знаємо хто є дурнуватий сусід.
Климкин до Батько Бандера Показати IP 8 Січня 2022 17:40
А если не полезут ? Что будем делать ?
*батькові* Показати IP 8 Січня 2022 13:15
Лікуйся.
Корiнний лучанин до *батькові* Показати IP 8 Січня 2022 14:12
+++
Анонім Показати IP 8 Січня 2022 14:55
Пускай Украина получает за каждый фейк от США о нападении по 1 доллару, это реальный шанс стать второй Швейцарией
Клава Показати IP 8 Січня 2022 15:17
..а дехто в рожевих окулярах спускається з гірки в Буковелі.. "всьо харашо, прєкрасная Маркіза ?"..
Док Показати IP 8 Січня 2022 16:54
Судячи по змісту коментів, "плюсів" і "мінусів" у них - можна безпомилково виставити діагноз волинякам ! І ,не дай бог шо, - чітко передбачити їх поведінку !
Анонім до Док Показати IP 9 Січня 2022 11:53
Де ти тут волиняк бачиш,тут кішить ботами,тролями,не вір коментаторам.
Климкин Показати IP 8 Січня 2022 17:11
В этом году они точно не нападут.
Кулеба до Климкин Показати IP 8 Січня 2022 18:59
Нападут. Другого сiчня