USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Повідомили про стан таксиста, якого живцем закопали на Волині

25 Листопада 2021 19:55
Таксист, якого намагалися вбити та живцем закопали у могилі, знаходиться в реанімації.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив заступник директора з інформаційно-аналітичної роботи Луцької міської клінічної лікарні Андрій Смольянінов.

Зі слів лікаря, чоловік наразі перебуває у палаті інтенсивної терапії. Він у стабільному стані. Лікарі проводять необхідне лікування.

Читати ще: На Волині молодики до напівсмерті побили таксиста і вивезли на кладовище помирати

Нагадаємо, що у потерпілого виник конфлікт із місцевим мешканцем, який був винен йому гроші. Аби його «вирішити», боржник звернувся до спільних знайомих. Призначивши потерпілому зустріч за місцем мешкання одного із місцевих жителів, двоє громадян упродовж трьох годин його били. При цьому вони стріляли зі зброї над головою чоловіка, відібрали його телефон і автомобіль. Надалі вивезли його на кладовище. Застосовуючи фізичну силу, змусили потерпілого викопати «могилу» та закидали його ґрунтом. Чоловіку вдалося вибратися і він звернувся за допомогою до поліцейських.

Мар'яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 25 Листопада 2021 20:19
Ківерці це болото!!!
ооо Показати IP 25 Листопада 2021 20:33
Думаю будет условка
Перехожий до ооо Показати IP 25 Листопада 2021 21:43
Ага. Або ще таксиста винним зроблять.
Всім до Перехожий Показати IP 25 Листопада 2021 22:43
Так він і є винний. Борги треба віддавати !!!!
Сергій до Всім Показати IP 26 Листопада 2021 00:15
Так винні були таксисту а не таксист
Перехожий до Всім Показати IP 26 Листопада 2021 01:20
Так винні ж йому були, а не він їм. Уважніше читайте.
Ггг до Перехожий Показати IP 26 Листопада 2021 17:24
Та то якийсь "граматєй" так писав статтю, що можна зрозуміти інакше...
… до Всім Показати IP 26 Листопада 2021 08:25
Уважно прочитайте: « у потерпілого виник конфлікт із місцевим мешканцем, який був винен йому гроші. Аби його «вирішити», боржник звернувся до спільних знайомих. »
SEM до Всім Показати IP 26 Листопада 2021 08:34
Таксист боргів не брав. Уважно прочитайне новину
Талібан до ооо Показати IP 25 Листопада 2021 21:27
Мабуть тільки штраф, з виплатою компенсації двом нападникам.
Анонім Показати IP 26 Листопада 2021 07:32
Уроди таких на пж нада садити с.к або самосуд робити!
Анонім Показати IP 26 Листопада 2021 09:05
Шановні. Не таксист був винен кошти а йому були винні і не хотіли відавати ! Він нівчому не винен
Тільки так Показати IP 26 Листопада 2021 10:41
Закопати убл..ків також живцем,але зверху залити цементом
Стерненко Показати IP 26 Листопада 2021 15:14
Скажуть що це була самооборона, а всі хто не згідний з цим, то це руки кремля
Олександр Показати IP 26 Листопада 2021 16:21
А хто це був таксист, він з Ківерець? Можливо хтось знає ім‘я фамілію?..
Ківерчанка Показати IP 26 Листопада 2021 18:23
А для чого Вам така інформація?
соба Показати IP 27 Листопада 2021 12:34
ублюдків не посадять, садять не винних. Ублюдки співпрацюють видно з поліцією.