USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині молодики до напівсмерті побили таксиста і вивезли на кладовище помирати

25 Листопада 2021 12:07
У Ківерцях група молодиків жорстоко побила чоловіка, після чого вивезли його на кладовище та залишили там помирати. На щастя, чоловік зміг покликати на допомогу. Його госпіталізували у Луцьку міську клінічну лікарню.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Відомо, що чоловікові нанесли тяжкі тілесні ушкодження, били палицею до непритомності. Після чого заволоділи його матеріальними речами.

Читати ще: Таксист, якого катували і закопали живцем на Волині, вибрався з могили. Подробиці

Як розповів завідувач центральної оперативної диспетчерської служби швидкої допомоги Станіслав Лінік, 24 листопада до медиків надійшло повідомлення про те, що у місті Ківерці побили чоловіка, зазначалося, що це таксист. На місце події виїхала карета швидкої, яка доставила чоловіка у важкому стані в ЛМКЛ. У нього попередньо діагностували політравму.

Читати також: Розповіли про стан таксиста, якого живцем закопали на Волині
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 25 Листопада 2021 14:21
Який стан наразі потерпілого?
..... Показати IP 25 Листопада 2021 15:14
Важкий стан.
.. Показати IP 26 Листопада 2021 00:34
Кажуть помер він вроді як
123 Показати IP 26 Листопада 2021 10:43
те що вони зробили обернеться для них бідою....душі того кладовища і їх туди затягнуть....
Катя до 123 Показати IP 7 Грудня 2021 03:34
Нічого їм не обернеться,відсидять,вийдуть гордими з того.довбойоби намічтали собі тюремну романтіку,землі не чують під собою "бандіти"
Ира Показати IP 27 Листопада 2021 04:03
На этот ужас я только и мечтаю весь день, чтобы этих существ заставили, так же, жрать землю, чтобы им там педики в камере были, для нескучной жизни, и чтобы не 10,а 20 лет - потому что, если эти животные выйдут, то они ещё мстить миру захотят! А через 20 лет таких условий - либо сами убьют себя, либо здоровье не позволит что-то сделать и на других руку поднять
Ігор до Ира Показати IP 7 Грудня 2021 03:39
Ой,ви така наївна жіночка.мечти такі собі у вас.вийдуть при чому дуже скоро,наша система правоохоронна дозволяє все.і жити вони будуть довго і щасливо на їх думку і вважатимуться великими авторитетами кримінальними,героями навіть в своєму кругу!так ,що мічтайье про себе краще.
Херсон Показати IP 27 Листопада 2021 07:48
....я уверен что на зоне "по достоинству" оценят их поступок...нелюди...твари...черти в аду ждут вас....