USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Таксист, якого катували і закопали живцем на Волині, вибрався з могили. Подробиці

25 Листопада 2021 16:29
Жорстоко побили та заживо «похоронили»: на Волині поліцейські затримали двох молодиків, які напали на чоловіка.

Потерпілому вдалося вибратися з «могили», яку фігуранти змусили його викопати, та звернутися за допомогою до поліцейських. Наразі чоловік знаходиться в реанімації, за його життя борються медики, інформує пресслужба поліції Волині.

Оперативникам управління стратегічних розслідувань у Волинській області, слідчим відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи, слідчого управління обласної поліції та Ківерцівським поліцейським вдалося встановити зловмисників.

24 листопада двох громадян затримали, вони місцеві мешканці 23-х та 30-ти років. Правоохоронці встановили мотиви вчинення тяжкого злочину та відтворили хронологію подій.

Читати ще: На Волині молодики до напівсмерті побили таксиста і вивезли на кладовище помирати

У потерпілого виник конфлікт із місцевим мешканцем, який був винен йому гроші. Аби його «вирішити», боржник звернувся до спільних знайомих. Призначивши потерпілому зустріч за місцем мешкання одного із місцевих жителів, двоє громадян упродовж трьох годин його били. При цьому вони стріляли зі зброї над головою чоловіка, відібрали його телефон і автомобіль. Надалі вивезли його на кладовище. Застосовуючи фізичну силу, змусили потерпілого викопати «могилу» та закидали його ґрунтом.
Чоловіку вдалося вибратися і він звернувся за допомогою до поліцейських. Наразі у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затримано двох осіб. За місцем їх проживання оперативники та слідчі провели невідкладні слідчі дії та вилучили речі, які підтверджують злочинну діяльність затриманих.
Наразі затриманим уже повідомили про підозру за ч. 2 ст. 187 (розбій) та ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Після проведення необхідних слідчих дій їх дії можуть бути додатково кваліфіковані.

Читати ще: Розповіли про стан таксиста, якого живцем закопали на Волині

Вирішується питання щодо обрання фігурантам запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою. Також встановлюються особи, які можуть бути причетні до цього злочину. За скоєне волинянам може загрожувати до 10-ти років ув’язнення.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Волинська обласна прокуратура.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Лучанка Показати IP 25 Листопада 2021 16:45
Гроші,гроші,гроші...як стало страшно жити...Без грошей біда,і з грошима біда...Колись люди були бідними,мали дві сорочки(на вихід та на свято),мясо бачили тільки на велике свято і були добрішими...Знали своїх сусідів,двері в квартиру вдень ніхто не закривав,ключ при відсутності господарів клали під коврик....А тепер що???Одна ненавись,заздрість і жорстокість.....і
Анонім до Лучанка Показати IP 25 Листопада 2021 16:59
Тільки ось 99% вбивств - результат пияцтва
Євробидло Показати IP 25 Листопада 2021 16:51
Які далбануті люди. І діло не в звірячих поступках, діло в пустоголовості. Та світова практика пошуку зниклих безвісти - перше саме це матеріальні, рухомі і нерухомі зобов'язання. Далі - відслідковування геолокації і білінг телефону. ДАлі камери і т.д.. Як в 21 столітті можна надіятися залишитися незнайденим??? Барани а не гангстери.
Бульба Показати IP 25 Листопада 2021 17:04
Ну то шо… дадуть по 3 роки умовно))) це якщо мєнти постараються
Бувалий до Бульба Показати IP 26 Листопада 2021 00:39
Домаю там трьома роками не обійдеться так як він вродіби помер
дідо Показати IP 25 Листопада 2021 17:13
Кинув на гроші ,а тепер жаліється. Людина не може знайти правди у судах,щоб повернути свої гроші,от і звертаються за силовим вирішенням. Вийдуть з тюрми і завершать свою чорну справу з ти кидалою-таксистом. Борги треба повертати,або буде покараний.
777 до дідо Показати IP 25 Листопада 2021 17:30
Ты читать то хоть умеешь? О понимать прочитанное не спрашиваю.тут понятно.
Цукер до 777 Показати IP 25 Листопада 2021 18:00
Про яке розуміння може йти мова?! Воно по життю ображене: дитяча травма, відчим та червоне плаття, в якому його бачать біля Берізки на Рівненський, спотворили його сприйняття світу
дідо до 777 Показати IP 25 Листопада 2021 18:52
для чого кредитора бити ?....його можна просто послати....ізвощік-кидалово
morpheus до дідо Показати IP 25 Листопада 2021 17:52
З вами точно все нормально, чи аби що не будь написати? Чорним по білому написано "У потерпілого виник конфлікт із місцевим мешканцем, який був винен йому гроші." То хто кому гроші винен був може вже таки дійде до вас?!
Саша до дідо Показати IP 25 Листопада 2021 18:18
Це таксисту були винні гроші.
Прадід до дідо Показати IP 25 Листопада 2021 23:23
Дідо, ти - больне, прочитай ше раз статтю....
Факт Показати IP 25 Листопада 2021 17:28
Якби хотіли вбити вбили б, а це так полякали!
Хаха Показати IP 25 Листопада 2021 18:30
Ковгоспні самураї
prinko Показати IP 25 Листопада 2021 18:39
ну то візьми, попробуй на собі, най тебе полякають, можливо сподобається...
Ківерчанин Показати IP 25 Листопада 2021 20:03
Доскакались вже надоїли всім в Ківерцях щеб всіх переловили
Ківерчанка до Ківерчанин Показати IP 26 Листопада 2021 23:49
Підтримую все сказане. Такий вже безпридєл творять і нікого не бояться.
Анонім Показати IP 26 Листопада 2021 14:49
вони в чиюсь могилу його закопали ? на відео пам.ятник стоїть.....