USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Розшукали 23-річну волинянку, яка вийшла з офісу і не повернулась додому

23 Червня 2021 11:51
Розшукали 23-річну Анастасію Романенко з Володимира-Волинського.

Про це пише Буг.

«Дівчину розшукали, вона жива-здорова. Поліція дякує за сприяння в пошуках», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, дівчина виходила з офісу у Володимирі і прямувала додому. Востаннє її телефон був у мережі в обід 19 червня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 23 Червня 2021 12:06
З таких треба вираховувати матеріальні збитки на користь держави, бо на пошуки такої, якій влом зателефонувати родичам і яка вважає що може отак зникати, витрачається час і ресурси, які треба витрачати на розшук тих хто дійсно потрапив в біду.
Анонім до Анонім Показати IP 23 Червня 2021 12:18
Вона повнолітня, може і не дзвонити родичам, і "отак зникати". Питання тут до самих родичів, які наче забули, що не про немовля йде мова.
Анонім до Анонім Показати IP 23 Червня 2021 12:53
коли ваша повнолітня дочка чи син, чи хто, вирішить скористатись цим своїм на вашу думку правом "не дзвонити і отак зникати" тоді й поговорите. Теж вважаю що за таке - бахнуло в голову і пропала, а на пошуки залучили поліцію, треба ввести щось по типу штрафів, як за хибний виклик поліції і саме з "зниклого", коли він повнолітній. А родичі цілком правильно вчинили, чи людини нема добу чи дві і на зв"язок не виходить, а вони мають плюнути і сидіти спокійно чекати, бо ж то не немовля.
Анонім до Анонім Показати IP 23 Червня 2021 13:21
Вона що, майно їхнє? Якого лисого вона має відповідати за дії родичів, яким дурка в голові? Не здивуюся, якщо вони навіть знали, що вона кудись "пропаде", а потім забули..
ае Показати IP 23 Червня 2021 12:40
Я ж писав раніше - "нагуляється - вернеться", а мені за це 17 дизлайків поставили)))) що за народ...
Василь Показати IP 23 Червня 2021 13:33
Нічого немає безплатного. Виклик був-отже хай родичі і платять за хибний виклик.Як і за хибні виклики екстренних служб.Тоді б всі знали.в що обійдеться загул дівиць чи синків.І хай довиховують цих "немовлят".
ввв Показати IP 23 Червня 2021 13:35
Мабуть в бібліотеці затрималася і за читанням цікавих книг не помітила, як час пройшов
О! до ввв Показати IP 23 Червня 2021 14:13
А мо молилася де два дні? Гляньте на коліна, чи часом не червоні.