USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Розтрощені авто й троє волинян у лікарні: ДТП зі стріляниною в Литві

6 Лютого 2018 17:29
У Литві сталася аварія, під час якої постраждали троє волинян, а винуватця ДТП переслідувала поліція.

Це трапилося 5 лютого, - пише Волиньпост з посиланням на сайт Lrytas.lt.

Аварія сталася з вини 20-річного чоловіка, який викрав автомобіль BMW у Естонії. Місцева поліція передала інформацію про нього в сусідні країні і в Литві його спробували зупинити.

BMW почало втікати від поліції. Під час переслідування правоохоронці здійснили влучні постріли по шинах. З пробитими шинами втікач проїхав приблизно кілометр і виїхав на зустрічну смугу, де й врізався в Nissan Primera, в якому були троє українців.

Від зіткнення Nissan злетів з дороги, а BMW в'їхало у вантажівку.

Водія та пасажирів Nissan довелося діставати рятувальникам, які розрізали дах авто. Нині українці у відділенні інтенсивної терапії місцевої лікарні.

Водій авто-втікача отримав легкі травми, його захистили подушки безпеки. Зловмисника заарештували.

Українцям, які постраждали в аварії, збирають гроші на лікування. Картка - 5363 5423 0735 1925 (Саковець Віталій Олександрович).






















































































































































































































































































Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Ігор Луцький Показати IP 6 Лютого 2018 17:51
з'їздили хлопці по машину... :-( цікаво як влада литви відреагує, чи чимось допоможе
Ihor до Ігор Луцький Показати IP 6 Лютого 2018 18:14
Так як нашій дівчині що у польщі без рук залишилась((((
Вася Показати IP 6 Лютого 2018 18:19
а чого українці мають платити за лікування? хай той що вкрав бмв і врізався в них оплачує їхнє лікування!
лучанин до Вася Показати IP 6 Лютого 2018 19:04
ну бляхарі можуть скинутися побратиму.. щоб він не з пустими руками приїхав.. а чергову бляшанку привіз..
Дістало до лучанин Показати IP 7 Лютого 2018 13:40
Люди в комі лежать, а ти про бляху пишеш? Може тобі на лікування грошей дати? Ди?іл...
я до лучанин Показати IP 7 Лютого 2018 14:48
Не хвилюйся, таким чудовим людям скинуться обов'язково і не тільки бляхарі..
Олександр Показати IP 6 Лютого 2018 18:31
А хто в курсі -як працює страхоаий поліс в такому випадку ?
Оксана Показати IP 6 Лютого 2018 18:35
гоншики чи патрыоти? а бляхи
Я до Оксана Показати IP 6 Лютого 2018 23:02
Яка в опу різниця, то бляхи чи не бляхи, біда не перебирає
я до Оксани до Оксана Показати IP 7 Лютого 2018 14:51
Проси одразу модераторів щоб відліфували твій словесний порив
Че Показати IP 6 Лютого 2018 21:39
Коментатори, вам не соромно? Із за такої як ви бидломаси наша країна буде в .раці ще не одне десятиліття. Люди попали в біду. Переконаний, що в них є поліси. А якщо і нема, то Литва знайде в собі сили поступити по-справедливості і по-людськи. Нормальні люди в такій ситуації підтримають: хто матеріально, хто не має змоги просто поспівчуває. За кордоном кожна національна спільнота горою стоїть один за одного. Тільки українця ніщо не радує більше, як біда у сусіда.
Славік до Че Показати IP 6 Лютого 2018 22:05
Дякую Вам за Ваше добре серце
Red Показати IP 6 Лютого 2018 22:47
В людей біда, а вони про бляхи... Мали б совість!!!
Звертаюся до вас нел Показати IP 7 Лютого 2018 00:58
Менталітет наших земляків мене завжди дивував і надалі буде дивувати. Напевно більшого співчуття ми отримаємо від Литви ніж від своїх. Невже ви вважаєте, що в даній ситуації мають значення номера машини на якій їхали хлопці? Від подібної ситуації ніхто з нас не застрахований незважаючи на те яка це країна і які будуть номера машини. Чи вам легше від того, що на наших дорогах в аварії будуть потрапляти наші автомобілі? В аварії опинилися взагалі невинні люди. І доречі дуже чудові люди. Зараз вони потребують нашої допомоги і підтримки. А ви як завжди про євро бляхи. Фу... бридко це все читати. Ніякого співчуття. Ніяких людських почуттів. Подивіться на себе в дзеркало. Скоти а не люди.
Юрій Показати IP 7 Лютого 2018 11:51
Не перестаю дивуватись "доброті" бляхофобів. Слава Богу, люди лишились живі. Будь вони , наприклад, в Ланосі, по кусках діставали б. Хлопці та рідні, тримайтесь.
Джек Показати IP 7 Лютого 2018 21:08
Були б ті троє не на нісані,мажорами на Порше Каєні,глянув би як би їх тут всі жаліли.
Ковельчанка Показати IP 8 Лютого 2018 15:13
Люди,схаменіться! Якщо вони їхали на бляхах то що значить не люди? Краще помоліться за їх здоров'я, а не пишите дурниці! Дай,Боже,швидкого одужання,і сили рідним!
Катерина Показати IP 9 Лютого 2018 21:11
Боже, які ж ви ідіоти. Бляхи не бляхи. Та яка нахер різниця? В людей горе. Я побачила, що би ви говорили як би таке сталось з вашими рідними. Вибл*дки. Хай хлопці одужують швидше!