USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Сама заробила?» У Луцьку базарники причепилися до журналістки через шубу

12 Лютого 2020 22:14
У Луцьку на Центральному ринку підприємці вигукували неприємні слова на адресу редакторки відеоновин інтернет-видання «Конкурент» Олександри Куртєєвої, що вела фотозйомку, та наполегливо розпитували в неї, звідки вона взяла шубу, у яку була одягнена.

Про це журналістка розповіла представниці ІМІ у Волинській області.

За словами Олександри Куртєєвої, інцидент стався 10 лютого, коли вона фотографувала на ринку знесення паркану. Редакторка була одягнена в коричневу довгу шубу.

Як розповіла журналістка, вранці 10 лютого працівники муніципальної варти Луцької міської ради прийшли на ринок, щоб зносити паркан навколо. Однак підприємці вишикувалися в ряд, щоб не дозволити муніципалам це зробити.

«Ти чия, що фотографуєш тут усіх?», «Звідки шубу взяла? Сама заробила? Та вона штучна!», – почула на свою адресу Олександра від одного з чоловіків, який перебував з боку підприємців.

Після того, як журналістка сказала, що вона із сайту «Конкурент», чоловіки продовжили вигукувати на її адресу неприємні слова.

Олександра Куртєєва наголосила, що фотографувала на ринку того дня не лише вона, а й інші журналісти та активісти. Однак увагу звернули лише на неї, бо вона була одягнена в шубу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Іван Показати IP 12 Лютого 2020 22:25
базарніки, що від них ще чекати)))
Логіка до Іван Показати IP 13 Лютого 2020 00:48
А от в мене склалося таке враження що Олександра Куртєєва вирішила похизуватися своєю шубою, бо про паркан 2 слова, а про шубу ціла стаття. І от цікаво стільки плюсів в Івана це більшість у співвідношенні які можуть дозволити купити собі шубу чи навпаки це якраз всі хто собі може це дозволити. Добре що хоч бійку на шубу перевели.
Всезнайко до Логіка Показати IP 13 Лютого 2020 09:45
Напевно Куртєєва понти від батька успадкувала.
Лучанка до Логіка Показати IP 13 Лютого 2020 11:00
Я з Вами абсолютно згідна - не всі заходять на її сторінку у Фейсбук , а тут така можливість про себе заявити, як "великий справедливий журналіст". Інформативно - робота журналіста не являється у нас високооплачуваною і тому цікаво звідки ця журналістка отримує кошти на те життя ,котрим вона живе?
Віктор до Іван Показати IP 13 Лютого 2020 06:16
Це точно,базарне б**ло!!!
Вітя Показати IP 12 Лютого 2020 23:44
Просто дикарі...
харі крішна Показати IP 13 Лютого 2020 01:34
одноклєточні
Оксана Показати IP 13 Лютого 2020 05:57
Коли вже кінець цій історії? Невже не видно, що лучани не підтримують базарників Старого ринку?
Укр до Оксана Показати IP 13 Лютого 2020 08:53
З кабінету луцької міської ради може була що здаватися....
Анонім Показати IP 13 Лютого 2020 06:40
Бариги є бариги.
За рекреаційну зону Показати IP 13 Лютого 2020 07:41
Там основна маса продавців ось таке хамло. Не ходжу туди вже років 10. Бридко. Повністю підтримую, що це кодло треба розігнати і як пошвидше
отак Показати IP 13 Лютого 2020 07:45
оце так новина
правдива Показати IP 13 Лютого 2020 08:00
А базарники за стільки років "невтомної" праці і на шубу не заробили і податків не платять... Що ж ви там робите, за що так тримаєтесь?
Анонім Показати IP 13 Лютого 2020 08:37
Грета Тунберг сказала, що носити шуби - це свинство
Нато Показати IP 13 Лютого 2020 08:50
Не дуже розумні люди... Застрягли у п"ятому класі. Пробачте їм. Взагалі, відсоток отаких заздрісників у нас великий. То шуба не така, то машина, то будинок, то відпустка. Оцим і живуть. Причому є люди, які можуть обговорювати таке годинами. Ну що ж, у кожного свої інтереси...
Лучанин Показати IP 13 Лютого 2020 09:00
За той ринок тільки розмови одні. Швидше б вже його знесли!
Лейла Показати IP 13 Лютого 2020 09:27
Шоб вони за суху гілку вчепились базарнікі прокл*ті.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 13 Лютого 2020 09:43
Чи можна так себе вести з боку тих базарників, що захищають свою роботу в нинішній ситуації. Звичайно, що люди за 15-25 років праці на старому ринку, у якому б статусі вони не були чи то підприємці з пакою дозвільних документів на право продажу товарів харчової чи текстильної промисловості чи спекулянти базарники, що не мають ніяких документів, а бігають з одного кутка ринку в інший не маючи місця, задля того, щоб подешевше купити, а подорожче продати нам з вами, - привикли до того, що з 1990 року з початку незалежності України, відповідні на те контролюючі органи області та м. Луцька їх зовсім не перевіряли, ніхто не дивився в документи базарників, ніхто не вимагав від продавців медичних книжок. Торгує собі така продавчиня чи продавець продуктами харчування, накладає брудними руками нам з вами цукор, макаронні вироби чи інший харч, - ну і що тут такого, скаже простий обиватель, позбавлений громадського кругозору, що живе дрібними, особистими інтересами, я сам руки не мию коли виходжу з туалету!!! І все тут. А справа навіть не у тому чи миєш руки, коли виходиш з туалету, а в тому, що на ринку дійсно існує повна антисанітарія у всьому, куди не підеш, куди не подивишся. І сьогодні, хай би хто мені що не говорив про ситуацію з ринком, а Луцька міська влада розпочала, і думає доведе до логічного завершення це переселення.
Лучанка Показати IP 13 Лютого 2020 11:33
Такі "добрі" люди у нас. Стільки хорошого бажають. Може ви за собою дивилися б спершу, шановні?
Досить. Показати IP 13 Лютого 2020 11:48
Тут пропонують повісити "базарників"на гіляччя,ну,що ж ,повісьте,може хоч тоді туристи приїдуть ,бо ж перед замком Любарта стоять одні ,сучасні будинки з металопластиковими вікнами.
Андрій Показати IP 13 Лютого 2020 12:00
Всіх є документи всі платять.Це прості ЛЮДИ!!!!А ХТО ЦЬОГО НЕ ЗРОЗУМІВ ТОЙ І Є Б__ЛО.
Max Показати IP 13 Лютого 2020 12:35
Що тут сказати старий ринок це ракова пухлина луцька яку не як не можна відрізати (
саша Показати IP 13 Лютого 2020 15:17
КОВЕЛИ ПРИВОКЗАЛЬНЫЙ РЫНОК ПОРА РОЗИГНАТЬ ТЕЖ АТО ПОРТЫТЬ ПРЫЛЕГЛУ ТЕРЕТОРИЮ И ВОКЗАЛА И АТОБУСНОЙ ЗУПЫНКИ
Ганна Показати IP 13 Лютого 2020 15:23
А якщо всі базарники такі відкриті і чесні то чому більше 300 контейнерів закрились коли на ринок зайшла перевірка. А згадайте ревізора на ринку.. як ховались та хамили. А порахуйте но скільки барів на ринку ... а наливайок? А спирт як в контейнері виливали коли активісти взялися. Та й самі базарники часто пиячать просто в контейнерах.... іноді аж бридко...скоріше б вже навели лад. Я як і більшість Лучан за демонтаж частини того шанхаю..
Андрій Показати IP 13 Лютого 2020 17:03
Саме цікаве те, що пост, не починається з слів муніципали зносять паркан і т.д А саме з шуби. Боже!Образили журналістку. Більше би корисних фактів, а не про шубу. Чи ви вже ведете статистику соціальних конфліктів Луцька. Фу. Аж верне. Походи з мікрофоном по вулиці і попитай, кого сьогодні принизили чи образили і ти відкриєш Олександра Куртєєва для себе багато прикрих факторів. І не потрібно робити пост про те, що тебе хтось образив за шубу. Нехай заздрять! Головне що ти її заробила чесним шляхом.
Дмитро Показати IP 14 Лютого 2020 17:46
Олександра Куртєєва і без шуби красива. Любого мужика з розуму зведе.
Віктор Показати IP 14 Лютого 2020 19:09
З роду не любив тих журналістів особливо коли прийде і почне випитувати в самі незручні моменти пхає ніс не в той час і не в те місце...