USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сесія Луцької міськради відбудеться на стадіоні

6 Квітня 2020 19:42
Через карантинні заходи пленарне засідання позачергової 75-ої сесії міської ради відбудеться на стадіоні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки «Спортивне ядро», що на вулиці Ярощука, 30а.

Засідання розпочнеться 8 квітня об 11:00.

На розгляд сесії попередньо винесли 3 питання:

1. Про внесення змін до рішення Луцької міської ради від 23.12.2015 № 2/3 «Про затвердження Регламенту Луцької міської ради VIІ скликання».

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 № 68/3 «Про бюджет Луцької міської територіальної громади на 2020 рік» з врахуванням змін, внесених рішенням від 29.01.2020 № 69/86, від 26.02.2020 № 70/2, від 16.03.2020 № 72/1, від 19.03.2020 № 73/1.

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 16.03.2020 № 72/4 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.

Зазначимо, що 8 квітня очікується тепла погода, вдень повітря прогріється аж до 19 градусів тепла.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 1 квітня вперше в історії Волинської обласної ради засідання бюджетної комісії через запровадження карантину відбулось у режимі відеоконференції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Всезнайко Показати IP 6 Квітня 2020 19:51
Стадіон так стадіон...)))
Лучанин Показати IP 6 Квітня 2020 19:56
а це не порушення карантину?
Ага до Лучанин Показати IP 6 Квітня 2020 21:06
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255 2. Заборонити до 24 квітня 2020 р.: 6) відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
Не байдужий Показати IP 6 Квітня 2020 21:12
А чому не зробити в ЕпІцентрІ,СТАДІОН,як і ринки- свіже повітря,а на повітрі можна заразитись коронавірусом.
Андрій Показати IP 6 Квітня 2020 21:31
запрошуємо глядачів з сємками....
Як то кажуть Показати IP 6 Квітня 2020 22:17
Можна буде скласти більше 40 протоколів про порушення карантину. І того : 17 000 * 40 = 680 000 грн. А на ті гроші купити масок , і розадит людям) Розкатав я губу?)))
А сесія з перервами? до Як то кажуть Показати IP 7 Квітня 2020 12:31
То можна за повторне і 34000 * 40 = а це вже 1360 000 грн.
Лучанин Показати IP 6 Квітня 2020 23:12
Заборонено і відвідувати стадіони, і збиратись більше 2-х... Викличемо до обранців поліцію і нацгвардію?
Регламент Показати IP 6 Квітня 2020 23:19
Для депутатів - форма одягу: спортивні труси, тріко, бутси. Інвентар : боксерські рукавиці, кросівки, лижі, ласти, парашути, клюшки і списи. Політичні дебати - виключно на боксерському рингу в центральному колі . Хто перший пробіг коло - той перший озвучує депутатські запити ! Рішення приймається тої політичної сили, яка погнала противника з поля ! Випускати пару - тільки в роздягалці, а пускати в очі дим заборонено ! Розкладати політичні пасьянси - тільки в підтрибунному приміщенні. За порушення - вилучення з поля і дискваліфікація. Перед початком сесії усі депутати мають пройти антидопінговий контроль на драгері ! Охороні пильнувати за діями політичних ультрас, бо закидають ..... . Вхід для глядачів платний - такий цирк того вартий !
Інтернет Показати IP 7 Квітня 2020 01:28
А як же держава в смартфоні?
Лучанин Показати IP 7 Квітня 2020 11:07
Треба буде викликати поліцію!