USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Шацькій поліклініці прем’єрка пообіцяла допомогти на початку 2010-го

9 Листопада 2009 17:47
Сьогодні під час робочого візиту на Волинь, Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила, що на реконструкцію Шацької поліклініки вже на початку наступного року надійдуть перші кошти. Про це повідомляє репортер «Волинських новин».
Під час засідання з очільниками області в приміщенні сесійної зали представники поліклініки нарікали, що «в одному кабінеті поліклініки приймає три лікарі. Травматолог може приймати разом з онкологом. А Шацький район ― це санітарно курортна зона, куди наплив туристів величезний, особливо влітку, а стан поліклініки нікуди не годиться».
Окрім реконструкції медичного закладу, за словами лікарів, край потребує станції швидкої допомоги. За підрахунками, аби здійснити ремонтні роботи, необхідно приблизно 2 мільйони гривень. Тимошенко пообіцяла профінансувати цей заклад наступного року.
 
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Зеник Показати IP 9 Листопада 2009 18:14
ВОНА вже наобіцяла Луцькому автозаводу замовлень на по програмі "Шкільний автобус", і що? - Завод стоїть, людей звільняють, бо немає роботи! Так же само на початку 2010 виділить кошти Шацькій лікарні... ВОНА - ЦЕ БРЕХУХА! Причом професійна.
Анюта Показати IP 9 Листопада 2009 18:15
А що робити людям ще як мінімум 4 місяці? Їхати в обласний центр?
Юка Показати IP 9 Листопада 2009 18:58
До Зеника: ВОНА - НЕ БРЕХУХА, ВОНА - ПРОФЕСІЙНА МАНІПУЛЯТОРКА. А може їй варто разом з Кашпіровським попрацювати, почне словом лікувати (хоча обіцянками ВОНА цяцькує народ уже давно)
Юка Показати IP 9 Листопада 2009 18:59
Матимемо ще одну нагоду пересвідчитися, як ВОНА працює і дотримується слова. Бо поліклініка в Шацьку - це все таки добре!
OrestN Показати IP 9 Листопада 2009 20:32
а ВОНА ж клятвенно обіцяла два роки тому що впровадить СТРАХОВУ МЕДИЦИНУ?? БРЕХЛИВІ УСТА СТАЮТЬ ЩЕ БРЕХЛИВІШИМИ!
пенсіонер Показати IP 9 Листопада 2009 21:58
Вона обіцяла, що коли за два роки не виплатить заощаджень Ощадбанку, то напише заяву і піде із політики, Вона не така, як мужі. Два роки пройшло, і що? Вона працює, а заощадження не виплачені.
alex Показати IP 10 Листопада 2009 07:20
Коли приймають два лікарі в одному кабінеті, це погано. Але як би президент і прем"єр хоча б один день в місяць працювали б в одному кабінеті, було б краще для країни.
домовичок Показати IP 10 Листопада 2009 09:56
Ну от і побачим чи тримає слово наша премєрша!
Дядечко Показати IP 10 Листопада 2009 10:03
Раз сказала - значить буде. Якщо Ющ знов не втрутиться
♥ ♥ ♥ Показати IP 10 Листопада 2009 10:06
Якщо ВОНА обіцяє,то виконує... По перше:підвищила пенсії,по друге:підвищила степендіїї,по трете:додатково підвищила пенсії інвалідам-чорнобильцям,військовослужбовцям-інвалідам,інвалідам,які мають дітей на утриманні,одиноким інвалідам та тим,які потребують постійного догляду...і т.д. Я впевнена,Ю.В.Тимошенко-переможе!!!
Зеник Показати IP 10 Листопада 2009 11:54
-=по друге:підвищила степендіїї,по трете:додатково підвищила пенсії інвалідам-чорнобильцям,військовослужбовцям-інвалідам,інвалідам,які мають дітей на утриманні,одиноким інвалідам та тим,які потребують постійного догляду.=- Продовження: по четверте: підвищила зовнішній борг країни, по-п'яте: ввела для підприємців надбавки до податків, по-шосте: знецінила гривню, по-сьоме: бюджет-2010 ваще ЖО*А! і т.д. Я впевнений, О.Я.Тягнибок переможе, і покладе край цій вакханалії!
Кицька Показати IP 10 Листопада 2009 13:12
І хто їй вірить?
alex Показати IP 12 Листопада 2009 21:05
Якщо президентом не вибируть, то Вона і про обіцянку забуде.
Ceed Показати IP 13 Листопада 2009 15:49
Вона працює!Не все ж і зразу!