USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Що ви знаєте про найвідоміше авто Волині. Онлайн-тест

28 Жовтня 2017 14:24
Важко уявили якесь авто, яке більше асоціюється з Волинською областю, ніж знаменита «Волинянка». Завдяки компактності, торсіонній підвісці, редукторному колісному приводу та наявності блокування диференціалу «Волинянка» стала справжньою королевою бездоріжжя і навіть в наш час моделі 80-х років впевнено дадуть фору на бездоріжжі багатьом сучасним позашляховикам.

Тому до дня автомобіліста Інформаційне агентство Волинські Новини підготувало онлайн-тест на знання нашої знаменитої «землячки», який пропонуємо пройти і вам.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
124 Показати IP 28 Жовтня 2017 15:38
Чудовий автомобіль,безмозглий Гунчик.
Волинь Показати IP 28 Жовтня 2017 15:48
Все це в минулому. Найкраща відзнака - завантаженість конвеєра та вулиці заповнені виробленими авто.Де це все? Натомість маємо замість заводу ледь дихаючий на ладан складально- скручувальний цех.
Пан Склєпав Показати IP 28 Жовтня 2017 16:00
Вважаю що не потрібно ніяких памятників. Як варіант витратити кошти на асфальтування закиданої грунтом ями яка простояла розритою перед фасадом заводу більше року. А ще краще замінити стару облуплену зупинку на сучасну з муралом "Волинянки".
Лучанин Показати IP 28 Жовтня 2017 16:59
Відносно теста: для наших доріг було не тільки незвичним те що був і ЛуАЗ-967, а була і модифікація з 6ма колесами, експериментальна, але ж відповідь буде не вірною, тільки амфібія. Якщо пишете не відгадали, то це вже не тест, а ЗНО. Яке відношення до Волинянки має хто коли озвучив що треба їй поставити пам'ятник? Та дядя Вася перший бухим це сказав! А от до Гунчика за те що знищив такий витвір мистецтва навіть матів підібрати не вдається, це не достойно поваги, навпаки. Саме головне що в цій машині є потреба не тільки в Україні, а й за її межами, а воно ще й обладнання все понищило.
Влодек до Лучанин Показати IP 28 Жовтня 2017 21:36
цілком підтримую -тест розробили недолугі ПТУ-шникі -6ти-колісний варіант мав експерементальну назву "Геолог" - в 1999 році жодного авто з конвеєра не зійшло , факт бо я мав я особисто там трудовий стаж в цей час,крім контейнерів на "варшавку" нічого не виготовлялося. -про пам"ятник "Волинянці" вперше чую -Що до гунчика (це не помилка що з маленької букви) то .............
Franz Vonsovich Показати IP 28 Жовтня 2017 21:07
Коли навчався в школі, в 10-му класі ходили на комбінат "в Теремно". Там, на комбінаті, освоював професію токаря і виточували заготовки для кришок бензобака для "волинянки". Заробив тоді 17 рублів.
Справедливий Показати IP 29 Жовтня 2017 11:25
У народі Волинянку називали БМВ - Бойова машина Волині, а не якась буханка як в тексті. Той хто створював тест хоч бачив іі вживу? А я іі мав і іздив. Для тестостворювача: двигун - кількість кінських сил, куди включалась перша передача?
123 до Справедливий Показати IP 29 Жовтня 2017 19:01
В тесті питається, як НЕ НАЗИВАЛИ "Волинянку". І відповідь - "Буханка", бо так "таблєтку" уазівську називають. Читати не навчився??
124 Показати IP 29 Жовтня 2017 14:34
Волинянці двигун толковий і кращого авто не треба,село,охота,рибалка і баеато чого.Але краще тим виродкам на дешеве вантажне шасі посадити кузов і порошеку навар.