Щоб дослідити місто й познайомитися з громадою: до Луцька завітали представники Української академії лідерства
![](/resize/450x299/r/files/news/2024/03-04/378393/wffton-0x-1-6000x3999-v4kvgiporqbw2mcvb5sdrndiuft2iini.jpg)
До Луцька приїхали майже пів сотні студентів Української академії лідерства, осередки якої є у Львові та Ужгороді. Це освітня інституція, формаційна платформа особистісного та суспільного розвитку для молоді на основі цінностей. Академія поєднує річну програму (10 місяців) між школою та університетом для вмотивованих підлітків 16-20 років і масштабні соціальні проєкти для суспільства. Під час навчання в Академії кожен студент розвивається у фізичному, емоційному, інтелектуальному та суспільному напрямках. Є і в Луцьку студенти та випускники Української академії лідерства.
Про це повідомили в Луцькій міській раді.
Важливою частиною навчальної програми є експедиції Україною. Тож сьогодні до обласного центру Волині вони приїхали, щоб дослідити його та познайомитися з місцевою громадою.Читати ще: Обрали голову молодіжної ради Луцької громади
На зустріч зі студентами в Окольний замок завітала заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк та розповіла гостям про історію нашого міста.«Луцьк – одне з найдревніших міст України, яке в різні часи перебувало під владою різних країн. І Європейський Союз зародився саме в Луцьку, тому що у 1429 році тут відбувся з’їзд монархів, що стало початком переговорів, ідей та думок щодо об’єднання багатьох країн світу в боротьбі з монголо-татарською навалою. І як ми сьогодні бачимо, росіяни теж подібна до монголо-татар і поводяться так само на нашій землі. Тому по праву ми вважаємо, що Луцьк – справді європейське місто. Я впевнена, що ті дні, які ви проведете в нашому місті, подарують вам неймовірні емоції та враження», – зазначила Ірина Чебелюк.
У Луцьку делегація пробуде два дні, після чого повернеться до Ужгорода.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Луцькій міській раді.
Важливою частиною навчальної програми є експедиції Україною. Тож сьогодні до обласного центру Волині вони приїхали, щоб дослідити його та познайомитися з місцевою громадою.Читати ще: Обрали голову молодіжної ради Луцької громади
На зустріч зі студентами в Окольний замок завітала заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк та розповіла гостям про історію нашого міста.«Луцьк – одне з найдревніших міст України, яке в різні часи перебувало під владою різних країн. І Європейський Союз зародився саме в Луцьку, тому що у 1429 році тут відбувся з’їзд монархів, що стало початком переговорів, ідей та думок щодо об’єднання багатьох країн світу в боротьбі з монголо-татарською навалою. І як ми сьогодні бачимо, росіяни теж подібна до монголо-татар і поводяться так само на нашій землі. Тому по праву ми вважаємо, що Луцьк – справді європейське місто. Я впевнена, що ті дні, які ви проведете в нашому місті, подарують вам неймовірні емоції та враження», – зазначила Ірина Чебелюк.
У Луцьку делегація пробуде два дні, після чого повернеться до Ужгорода.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.