USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Школярів планують годувати з місцевих бюджетів

23 Грудня 2014 18:18
Уряд пропонує розширити права органів місцевого самоврядування щодо забезпечення безкоштовного харчування для учнів 1-4 класів та пільгового проїзду школярів.

Про це під час виступу в парламенті заявив заступник міністра фінансів Володимира Матвійчука, повідомляє «Українська правда».

«Проект розширює права органів місцевого самоврядування щодо забезпечення безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів, особливо дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей із малозабезпечених сімей», - заявив він.

Матвійчук додав, що розширюються права органів самоврядування й щодо забезпечення учнів пільгових проїздом у транспорті.

Нагадаємо, раніше деякі ЗМІ повідомляли про те, що уряд планував скоротити видатки бюджету, зокрема, й за рахунок скасування оплати з держбюджету здобуття вищої освіти, пільгового проїзду учнів та студентів, а також харчування учнів молодших класів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 18:38
Загрева нагодує з мiсцевого бюджету, разом з плахотною цукарками за атестацiю.
месник Показати IP 23 Грудня 2014 19:04
Вони нагодують!!!! Тільки не наших дітей, а своїх! Самий правдивий з усіх політиків, був Ющенко! На плакатах він з Катериною і дітьми, так і писав- " Наші діти- будуть жити добре!!!"
нов до месник Показати IP 23 Грудня 2014 19:09
Тих обох так i живуть добре, плахотної їздить на крутих тачках, жiнку покинув, гуляє з коханками максим помоєму звати, загреви працюють в прокуратурi, внука лiкувала в нiмеччинi за мiльйони. Нам такого життя не бачити як у них.
опера Показати IP 23 Грудня 2014 19:17
Плахотна це свiтленька така, недавно заступником культури призначили? Це не син плахотної по Оперi лазить? Був там такий ми його на сушi фiладельфiя розвели.
я його знаю до опера Показати IP 23 Грудня 2014 19:38
ще той за.д..от. Бiдна його дружина...
имя до я його знаю Показати IP 23 Грудня 2014 19:47
коментар було видалено
1601 до опера Показати IP 24 Грудня 2014 08:51
така-така. Не культури, а освіти.
опера Показати IP 23 Грудня 2014 20:03
имя не напишу бо ще хочу безплатну фiладельфiю.
опера Показати IP 23 Грудня 2014 20:05
Я тобi замiсть багажника VIP кортеж замовити можу розвозчик ти дикий.