USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Шмигаль назвав потік українців з-за кордону єдиним джерелом коронавірусу в країні

25 Березня 2020 17:16
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що єдиним джерелом потрапляння коронавірусу в Україну став потік громадян з-за кордону. Тому глава уряду доручив з 27 березня повністю перекрити пасажирський рух через кордон.

Про це Шмигаль заявив під час засідання уряду 25 березня, пише «Страна».

За словами прем’єра, потік українців, які все ще приїжджають в країну з-за кордону, зумовив збільшення кількості випадків коронавірусу в країні (станом на ранок 25 березня офіційно повідомлялося про 113 хворих в 13 областях).

«Цей потік триває, внаслідок цього збільшується кількість людей, уражених цією інфекцією, які приїжджають в Україну, і далі відбувається колосальне, таке, як в європейських країнах, масштабне поширення цієї хвороби», – сказав Шмигаль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Дідо Показати IP 25 Березня 2020 17:29
Перших в Санджари, а всіх інших розносити по областях. Мудре рішення.
українець Показати IP 25 Березня 2020 17:50
Пізно пити шампанське!
Анонім Показати IP 25 Березня 2020 17:51
У нас захворіла 7-ми річна дівчинка.Ну хтось же той вірус їй привіз.Привіз і тихенько сховався.
Ви це серйозно ? Показати IP 25 Березня 2020 17:55
А це не ви повипихали людей в світ за хлібом ? Пам'ятається мені ви і ВВП країни планували враховуючи перекази з за кордону від заробітчан.? Повірте мені нешановні злодії з ,,уряду,, , що ніхто не марить їхати десь від сім'ї , щоб її ж утримати !
Баба Ганя до Ви це серйозно ? Показати IP 25 Березня 2020 18:10
В шию ніхто нікого не гнав. Як гребти гроші то все добре, як припекло в дупу то Україна знадобилася
Дідо до Баба Ганя Показати IP 25 Березня 2020 19:02
Їдь спробуй "погреби гроші лопатою"
дідо Показати IP 25 Березня 2020 18:09
Нехай би сиділи закордоном. не пускати зрадників, які не платять податків в Україні, але розраховують на безкоштовне лікування. Всі заробітчани повинні платити за медицину, як іноземці.
мдя до дідо Показати IP 25 Березня 2020 19:50
Серйозно? Йдіть полікуйтесь безкоштовно :)
опа Показати IP 25 Березня 2020 18:20
Ви пане міністре, як представник держави, повинні забезпечити їх ізоляцію на 20 днів, а не факт константувати!!!
лучанин Показати IP 25 Березня 2020 18:48
В 14-ому всі нормальні хлопці - в АТО, а ви, бугаї, - в Європу, в Росію на заробітки, тепер це ви, заробітчани, політики і багатії, привезли до нас біду. То через вас тепер я сиджу в карантині, в самоізоляції як у в'язниці.
Дідо пасажир до лучанин Показати IP 25 Березня 2020 19:04
З наших переказів тобі за групу інвалідності платять, з тих що моя дружина в крамниці лишає тобі ПДВ вираховують.
дідо до Дідо пасажир Показати IP 25 Березня 2020 19:23
твої перекази пішли на контрабандні труси та польську ковбасу. платити податки - це не купляти ковбасу в магазині.
кузя до лучанин Показати IP 25 Березня 2020 20:14
нормальні хлопці в АТО?Це анекдот плоский...
Вася до лучанин Показати IP 25 Березня 2020 22:30
Як показують реалії, в 14 в ато пішли якраз таки не дуже нормальні хлопці, ну біографія, у них така, хто сидів, хто пив і тд. Не всі звичайно ж, але таких надзвичайно багато
сашко Показати IP 25 Березня 2020 19:31
треба було зразу закрити а то диви поприпиралися хай після карантину іхали б
До лучанин Показати IP 25 Березня 2020 21:21
Нормальні і в ато? Ти подумав, що написав?
Народна прокуратура Показати IP 25 Березня 2020 21:49
Дідо має рацію. Заходи з превенції організовані дебільно. Усю країну зупинили і відправили на карантин, а потенційних інфікованих почали звозити з епіцентрів пандемії і концентрувати в державі без жодних обмежувальних заходів, крім "добровільної ізоляції". Та в першу чергу всіх, хто прибув з-за кордону потрібно було примусово тримати в спеціально відведених місцях і тестуваати на наявність вірусу, адже саме вони могли бути джерелом інфекції. а хто не хотів цього робити -смали попередити про заборону повернення на Батьківщину (попередньо прийнявши відповідний закон, це не тяжко зробити за нинішньої політичної ситуації). Але це вина попереднього уряду
Лучанин Показати IP 26 Березня 2020 07:44
Для 73 відсотків - ви зробили це разом
Unknown Показати IP 26 Березня 2020 09:09
ШЕРЛОК Холмс найшовся український! ТРЕБА було раніше думати, коли всі ці тисячі людей почали пускати безконтрольно!