USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Шоб ви повиздихали!»: базарники Старого ринку накинулись на муніципалів з прокльонами та кулаками. Відео

18 Червня 2020 19:12
Базарники Старого ринку продовжують перешкоджати муніципалам проводити демонтаж контейнерів. І роблять це дуже неординарними способами – проклинаючи та обзиваючи працівників муніципальної варти.

Відео інцидентів луцькі муніципали розмістили на своїй сторінці у фейсбук.

На одному з них продавчиня Центрального ринку називає мунвартівців фашистами та емоційно вигукує: «Ви будьте прокляті і ваші діти, на сім поколінь! Шоб ви повиздихали!».
На іншому відео базарники заважали муніципалам під час того, як вони вантажили автомобільні шини, за допомогою яких базарники створювали барикади. На відео жінки демонстративно кричать, а одна з базарниць каже, що ніби то там б’ються. Потім та ж сама жіночка кричить до муніципала «Шо ти с*ка знімаєш? Можеш фоткати скільки захочеш, ринок ми не віддамо!»

Один з «базарних активістів» напав на працівника мунварти, який вантажив шини, зі спини з кулаками.

Обережно, на відео присутня нецензурна лексика!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
лучанка Показати IP 18 Червня 2020 19:28
Бидломаса у всій красі. Потрібно було хоч скласти протокол на паск..д за те, що без масок.
ххх Показати IP 18 Червня 2020 19:30
та коли вже загонять в стойло ту бидломасу зі шанхаю.
Івін Показати IP 18 Червня 2020 19:44
На підприємцях "Старого ринку" було проведено випробування громадськості Луцька на предмет згуртованості і протидії зовнішнім впливам. Ті, хто проводив експеримент, зрозуміли, що жодної міцності, згуртованості та спільного (нехай і спонтанно створеного) центру протидії в суспільстві Луцька немає і створити його нема кому. Тобто, іспит суспільство "провалило". Тепер, будь-які наступні "непопулярні" проєкти будуть втілюватися без жодного остраху...
zlotniy до Івін Показати IP 19 Червня 2020 21:21
Про яку згуртованость ви говорите? Більшість за перенесення ринку, тому і зі сторони інших людей, які не мають особистого відношення до ринку, не було ніяких дій. Легше було б зібрати людей проти ринку, щоб скоріше там все завершити. Багатьох, і мене особисто бісить те, що такі як ви думаєте, що можна використовувати масові протести для своєї вигоди.
Фанні Показати IP 18 Червня 2020 19:57
Що не кажи, а так розвиднився краєвид ЗАМКУ)
Лучанка Показати IP 18 Червня 2020 20:52
Самій хочеться піти підпалити те все кодло. Країна???? Зміни??? Таке чмо матір рідну продати готове. Привезли дерти по 3 шукати з людей і ласий шматок відддати. Перетворили ринок на звалище і ще будують!!!
я Показати IP 18 Червня 2020 20:55
Забувають, що всі прокльони і такі "побажання" за законом Бумеранга повертаються саме тому, хто це бажає.
лучанин до я Показати IP 18 Червня 2020 21:42
закон говоришь. Это крик души ограбленных.
777 Показати IP 18 Червня 2020 21:16
правовое государство,не не слышали...
Луцьк до 777 Показати IP 19 Червня 2020 11:07
Це не крик душі, це лайка і рівень Шанхаю і срачу
1234 Показати IP 18 Червня 2020 21:32
Та бензином все залити і сірник кинути
скептик до 1234 Показати IP 18 Червня 2020 22:09
з київського майдану починай
Арафат Показати IP 18 Червня 2020 21:44
Мун.поліцаї - як і базарники - теж не зовсім законне формування. Так що тут - як в сімейній сварці - ззовні нема чого втручатися
Гоцул Показати IP 18 Червня 2020 22:24
Ця мадам - лице Луцька ???
Орест до Гоцул Показати IP 18 Червня 2020 22:51
Ця мадам-ярко виражене лице всього базарного шанхаю.
Руслан Показати IP 19 Червня 2020 13:28
Чесно кажучи,нарати.Всі здохнуть рано чи пізно))))))))))))))))))
Остап Вакарчук Показати IP 19 Червня 2020 13:39
Ця базарниця спекулянтка Танька, все життя як пам"ятаю продавала м"ясо і ковбасу. На старому ринку бігає у пошуках місця для торгівлі з однієї точки бігає на другу, а муніципальна служба міста все не може вигнати її. Краще взяли б та перевірити цю спекулянтку зі стажем на предмет юридичного права займатись підприємницькою діяльністю: чи має ліцензію на право торгувати м"ясними виробами та ковбасою чи ні, як платить податки, коли останній раз проходила медичний огляд або чи взагалі на тому місці де зараз продає м"ясні вироби взагалі має право на торгівельну діяльність??? І все зразу стане ясно, що таких як вона спекулянтів більше половини на старому ринку торгує, які тимчасово пристосувались до бардака, що існує на цьому ринку.
Сергей Показати IP 19 Червня 2020 14:03
Если строения незаконны , и портят интерьер . Вопрос решается просто - подгоняется бульдозер и человек 200 нац гвардии . Всех препятствующих - в автобус , в участок и дела за хулиганство . И такой ред по всем областным центрам Украины , а потом и по райцентрам. Это называется полный порядок за 1-2 месяца