USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сім’ю зв’язали, господаря побили: пограбували будинок голови Підгайцівської ОТГ

23 Листопада 2019 14:59
В селі Крупа, що поблизу Луцька, четверо невідомих вдерлись до будинку голови Підгайцівської ОТГ Юрія Семенюка та викрали гроші і коштовності. Сім’ю зв’язали, а самого Юрія Семенюка, який намагався чинити опір, побили.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Інцидент трапився 22 листопада, по 23 годині. Четверо зловмисників піднялись на другий поверх, де скотчем зв’язали дружину Юрія Семенюка та доньку. Господар будинку намагався чинити опір, через що його побили.

З сейфу дістали коштовності та значну суму коштів. Відповідно до попередньої інформації, йдеться про мільйонні суми в гривневому еквіваленті.
Будинок, у якому живе Юрій Семенюк

Статки родини: офіційні та приховані

Відповідно до офіційної декларації, у власності сім’ї Семенюків – 7 земельних ділянок, виробничі цехи, склади та будинки. А також сонячна електростанція, вартістю понад 600 тисяч гривень, автомобілі, декілька одиниць спецтехніки.

Офіційно за минулий рік зарплата сільського голови становила 486,55 тисячі гривень, ще 78,209 тисячі він отримав як дохід від сонячної електростанції. Семенюк володіє 15 тисячами євро готівкою, його дружина – 10 тисячами доларів та 500 тисячами гривень.

892,607 тисячі дружина декларанта отримала як дохід від зайняття підприємницькою діяльністю, 52,222 тисячі як зарплату в КП при Підгайцівській сільраді, 345 тисяч від ТзОВ «БЕТОН БРУК СЕРВІС» як дохід від відчуження рухомого майна.

Як повідомляв журналіст Тарас Середич минулоріч, для бізнесу, оформленого на дружину, Семнюк купує обладнання за гроші сільради. Сім’я, окрім готелю і автомийки, має бізнес з виробництва бруківки. Зі слів журналіста, через підставних осіб сільрада купує бруківку та замовляє роботи в сім’ї очільника ОТГ Семенюка. Напоказ він пересувається недорогим автомобілем Ssang Yong, проте володіє новеньким позашляховиком Mitsubishi та легковиком Toyota Camry, вартість якого сягає десятків тисяч доларів.
Спалили автомобілі а згодом – пограбували будинок

30 січня 2019 року невідомі особи здійснили підпал екскаватора та 2-х автомобілів, які належать дружині-бізнесвумен голови Підгайцівської ОТГ Юрія Семенюка.
У зв’язку з цим тодішній голова Волинської ОДА Олександр Савченко перервав свою відпустку до Києва, пов’язану з висуненням Петра Порошенка кандидатом у президенти, аби найшвидше втрутитися у інцидент і залучити столичних поліцейських для пошуку зловмисників і відновлення правопорядку в області.

Голова Волинської ОДА тоді заявив, що за цим стоїть не хто інший, як «представники місцевого УКРОПу». Цю заяву спростував очільник волинського осередку Вячеслав Рубльов, який зазначив, що Савченко взяв на себе функцію суду і тисне на правоохоронців.

Попри подальші голослівні заяви очільника ОДА про те, що винні у підпалах авто затримані, найбільш резонансні випадки, зокрема, підпал техніки дружини Семенюка, залишаються без розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 62
Пецька Показати IP 23 Листопада 2019 15:28
Злодії пограбували злодія, тому, що не ділився з іншими, обманював державу і селян, вкрай знахабнів від безпокарності. Результат очікуваний, співчуття нема.
ще не зовсім свідоми Показати IP 23 Листопада 2019 15:34
Зітхнув з полегшенням. А то спочатку подумав, що "виставили" якогось місцевого жителя, який з польських заробків пару тисяч пеньонзів додому привіз. Коротше кажучи, все нормально
ВИБОРИ до ще не зовсім свідоми Показати IP 25 Листопада 2019 10:14
не вибирайте наступного разу таких! віче можна провести, неай всім дасть відповідь куди гроші витрачає, і розкаже про ціни по який відмивають! судити такого, шкода що майно вже не заберуть , вже забрали
56 до ВИБОРИ Показати IP 25 Листопада 2019 10:23
Не думаю ,шо ти такий «святий»можливо почнемо з тебе?
^^^ до ще не зовсім свідоми Показати IP 25 Листопада 2019 14:18
Не радій чужій біді,бо не знаєш,що тебе чекає завтра!
лучанин Показати IP 23 Листопада 2019 15:34
злочинці мають бути знайдені і покарані. але, коли бачиш розміри багатства цього місцевого царька, стає зрозуміло, чому він так запекло не бажає приєднуватися до Луцька.
123 до лучанин Показати IP 24 Листопада 2019 21:06
А нічого ,що сама громада не хоче приєднуватись ?
Фіма Показати IP 23 Листопада 2019 15:39
Зберігайте гроші в Ощадбанку......
послушник Показати IP 23 Листопада 2019 15:53
Семенюк - найгірший зразок і приклад найгіршого керівника громади. Зажерливість, скупість, бажання жити на злодійстві і брехні, брутальність, ницість - ось що являє собою ця людина. Семенюку треба покаятись і негайно прийняти постриг в монастир. Відмолювати гріхи і харчуватись одним супом з лободи.
111 до послушник Показати IP 23 Листопада 2019 18:55
Дуже хочеться подивитись ,яким ти будеш керівником...Говорити можемо багато,а на ділі нуль.Ти спершу шось сам зроби для своєї країни,а тоді вже говори за Семенюка..Можливо спершу треба покаятись тобі?Ти дивись бо одного дня можеш опенитись ще в гіршій ситуації.
Атовець до 111 Показати IP 24 Листопада 2019 05:31
А що він зробив для країни??? Розкрадає бюджет і дерибанить землі!!! За що його жаліти??? Що він зробив для захисників, які захищали країну і які проживають у громаді??? Хай радіє, що живий залишився.
совість до послушник Показати IP 25 Листопада 2019 10:04
коротше як прийшло так і пішло прокуратура справи не доводить на цього царя до суду. посадити за що мають але їм не "вигідно" добре шо робін гуди не перевелись ще)
Рубін Гуд до совість Показати IP 25 Листопада 2019 10:25
Тоже хотів частину собі ?Сам нічого не маючи,шось говориш?Люди ,дивні ,якщо ще можна вас назвати людьми !
Анонім до послушник Показати IP 25 Листопада 2019 18:26
А минулий Семенюк був кращий ?Той ,шо взагалі нічого не робив ?чи можливо минулі голови ,от дуже сумніваюсь .Вам тільки говорити.Людина щось робить ви говорите ,не робить теж говорите ,вам все не те .От ,що ви хочете ?
волиняка Показати IP 23 Листопада 2019 16:01
Що в нас за люди?! Ну так мало-мальського бізнесмена можна грабувати якщо дотримуватись висловлювань дописувачив?! Є щось протиправне - до судц і відповідних органів, а ви зухвалим діям бандюків радієте! Що за люди поруч - це жах!
ще не зовсім свідоми до волиняка Показати IP 23 Листопада 2019 17:50
хріновий ти волиняка
До коментаторів Показати IP 23 Листопада 2019 16:48
До всіх,хто коментує: до людини вдерлись серед ночі і зв'язали сім'ю. Мені страшно жити в такій країні... Якщо суспільство їсть це як норму і тільки злорадствує,то ми впали нижче плінтуса...
Покемон до До коментаторів Показати IP 24 Листопада 2019 05:36
Вдерлись не до законопослушної людини, а до корумпованого чиновника, який плював на все і всіх, і яким давно мали б зайнятися в відповідних органах.
Знаю до Покемон Показати IP 24 Листопада 2019 21:08
Де докази ,що він бере хабарі ?Немає! Ну то сиди мовчки !
до коментарів Показати IP 23 Листопада 2019 18:03
Але держава має і таких корупціонерів як Семенюк від влади "відлучати"!!!! А то такі статки чесно заробив ?!! Зажираються такі але Бог є.
Ірина Показати IP 23 Листопада 2019 18:27
Де ви тут людину побачили?
лучанин Показати IP 23 Листопада 2019 18:31
Напевно перестав платити данину
Zz Показати IP 23 Листопада 2019 18:38
Це страшно...а дитина .....
! Показати IP 23 Листопада 2019 18:42
Оте що вкрали, то все несплачені податки. Які ні в декларарації ні в банку не покажеш.
Так, Бог є Показати IP 23 Листопада 2019 18:48
а що будуть казати дописувачі коли,уявімо просто,семенюки закінчаться і візьмуться грабувати любого з коментаторів? Люди, ви що зовсім подуріли? Грабіж-це злочин, крапка. А якщо ви знаєте про "темні справи Семенюка, чи будь-кого, і мовчите- це також злочин!
Маркус Показати IP 23 Листопада 2019 20:55
У всьому винні правоохоронці. По перше, за те що не справляються з розгулом злочинності. По друге, за те, що в упор не бачать корупційних схем місцевих феодалів, які кричать наївним селянам - Луцьк хоче забрати в нас землю! А самі сколотили на цій наївності нехілі капітали. І далі промивають мозок людям.
Віталій Показати IP 23 Листопада 2019 21:29
Хлопці знали куди лізуть, Лояльніше булоб приспати тимчасово щоб без травматизму. А так буде наука усім царькам. Як прийшло так і пішло. Ніразу не жалко. Але я думаю що це людину не змінить, просто глибше ховати буде.
Атовець Показати IP 23 Листопада 2019 22:35
Семенюк, нажерся?
222 до Атовець Показати IP 24 Листопада 2019 07:41
Та де ти бачив, щоб українець коли-небудь нажерся. Тебе поставили б керувати біля такого корита як Підгайцівська ОТГ, то ти теж жер би так само, тільки по-іншому сьорбав.
Руслан до Атовець Показати IP 25 Листопада 2019 10:15
Можна подумати якби ви керували ,ви не крали б ?азаха
Валентина Показати IP 24 Листопада 2019 00:41
Лежать я***чухі на дивані і жаба їх душить, як хтось має гроші і вміє заробляти. То їм машина дуже дорога в когось, то він забагато бабла має і ні з ким не ділиться. Люди, схаменіться!!! Є проблема з бандитизмом, злочинністю і з цим треба боротись. А то що вам щось не подобається, бо хтось має гроші , а ви ні, то уперед, руки , ноги маєте- заробляйте.
К.лучанин до Валентина Показати IP 24 Листопада 2019 14:54
Ти дурна Валентино! Вміє красти а не заробляти. Треба боротись із такими корупціонерами. В БІБЛІЇ написано : не будуй собі палаців при земному житті, не кради ,не накопичуй ні срібла ні злата бо все це струхлявіє та вкрадуть злодії. Живи скромно і ніхто тебе не зачепить. Але до тебе це не доходить і не дійде очевидно. Читай БІБЛІЮ та розумій написане в ній,якщо не розумієш то йди до священника. Не вчи когось уму-разуму коли сама недалека1
R. до К.лучанин Показати IP 24 Листопада 2019 21:11
Чуєш,ти!Віручий сильно ..Знаєш ,що за заздрість теж Біблія говорить!Бачу сильно «умний» знайшовся .
К.лучанин до R. Показати IP 25 Листопада 2019 16:49
Чуєш ти , "вумніку" , якщо до тебе не дійшло, то це твої проблеми! Так ,я умний, бо БОГ розум дає, коли до нього звертаєшся із прощенням про гріхи! Все, далі з тобою нема про що базарити.
Анонім до К.лучанин Показати IP 25 Листопада 2019 18:31
Політика -це не твоє.Йди в свою церкву і там проповідуй тут тобі немає ,шо робити
Марія до К.лучанин Показати IP 25 Листопада 2019 23:38
Найбільше боюся людей віруючих. Бо в них є боги, які їм все прощають. Нагрішив по горлянку, покаявся, посповідався, дав пару гривень за сповідь (а як же ж без цього) і вуаля, святіший святого )
Анонім до К.лучанин Показати IP 26 Листопада 2019 12:06
Ти дивись ,щоб твій Бог часто той розум і не забрав .
Я Показати IP 24 Листопада 2019 01:09
Те, що в громади вкрав, то користувалися благом тисячі людей десятками років, наприклад - дорогою чи садочком , а так 3-4 бандити
агент Показати IP 24 Листопада 2019 01:30
я вибачаюся, це часом не в цього голови потужного ОТГ під Луцьком забудовники за право будувати будинки мають ділитися з ним житловою площею?
0000 до агент Показати IP 24 Листопада 2019 10:05
Ні,про шо ти взагалі верзеш?такого ніколи не було і не буде
Дімасік Показати IP 24 Листопада 2019 05:12
Очікувана подія. Причому його попереджали, що харош незаконно збагачуватись, бо як прийде так і піде. Харош ігнорити потреби своїх громадян, атовців, яких він ''туди не посилав''. Може хоть тепер урок засвоїть...
брателло до Дімасік Показати IP 24 Листопада 2019 13:12
Нажив ворогів, от і пожинає плоди. От якби Семенюк праведні вчинки робив, підтримував своїх громадян, атовців. Хоча б те, що їм положено по-закону давав, тоді б і люди були на його стороні. А так взагалі його не шкода. Забрали, те що він в інших забрав завдяки посаді. Шкода буде хлопців, якщо їх знайдуть і покарають.
Луцьк Показати IP 24 Листопада 2019 10:16
Люди ,ви що подуріли?Ви розумієте ,що одного дня можуть до вас в хату залізти і вас і вашу сім’ю вбити! На сьогоднішній день на Волині дуже погіршилась ситуація з бандитизмом ,їх стало дуже багато.І ви не усвідомлюєте те ,що одного дня вони можуть проникати в ваш дім і тоді вам буде до одного місця все.... І ще ,навчіться не заздрити.Якщо людина дуже багато паше,відповідно вона і буде мати багато статків...Знаєте ,лежачи на дівані,ви нічого не будете мати і тільки будете писати оці зненависні коментарі. Семенюка ососбисто незнаю,але багато чув,що він робить для своїх сіл,є гірші голови сільської ради.А ви вже «пообжирались» з ніг до голови і вам все мало і мало.
Струмівчанин до Луцьк Показати IP 24 Листопада 2019 13:36
Люди не подуріли! то Ви його просто незнаєте і співчуваєте... До простих людей не вдеруться. не переживайте. В тих, хто його знає співчуття нема. Він не заробив, а накрав.
123 до Струмівчанин Показати IP 24 Листопада 2019 13:46
Причому накрав, не давши нужденним, пільговикам, тим хто очікував допомоги. За його головування, та можливостей, селяни, які стоять на квартирному обліку в сільраді не отримали жодного квадрата житла. жодного. Така багата громада, а з 2016 року не видала захисникам жодного квадрата землі чи житла. Не впровадила ніякої програми підтримки захисників. Недавно в Крупі атовець повісився. Зараз пільговики з громади в Луцьку їздити не можуть, бо Семенюк гроші зажав. Не шкода того покидька.
Анонім до Струмівчанин Показати IP 24 Листопада 2019 14:39
В тебе є докази,шо накрав?ні! Ну то закрий свого ротика!А якщо маєш якісь докази,то звернись в суд,а не пиши тут свої «гнилі «коментарі ..
прокурор до Анонім Показати IP 25 Листопада 2019 16:41
а ти надай докази що він те сам заробив. якщо кладе свою бруківку по завищених цінах за податки громад то не бізнес - то сво*ота, собачі будки по селах по 80тис за штуку як тобі афера? мало доказів? якщо прокуратура не бачить то значить помазано умніца
Анонім до прокурор Показати IP 25 Листопада 2019 18:22
Шось хр**овий з тебе прокурор .Яких завищених?Ну вже таке говориш ,що смішно читати!Заздріть їсть,Ох як їсть,аж самому захотілось ...
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 24 Листопада 2019 13:00
Дуже просто як у казці. Хтось вміє жити та брати від життя все, що йому саме потрапляє або йде в руки. А нас з вами і тих злочинців хто напав на сім"ю жаба давить, ой як давить аж слюні течуть. Хоч би третю частину того що ця сім"я має собі мати, так думає кожний. І не треба мені нічого казати. Такі люди як Юрій Семенюк - мододці. Живемо один раз, на тому світі все одно всі будемо у пеклі, правда кому 100 років пектися, кому 1000 років і т.д.
134 до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 24 Листопада 2019 14:47
Правельно говорите!Всеодно в кінці кожного чекає Божий суд і тоді кожен буде відповідати за себе ..
Віктор до 134 Показати IP 24 Листопада 2019 19:28
А де ж ти взяв такі гроші. Бізнес, лотерея, тьотя з Америки чи щось новеньке вже придумайте
справедливість є Показати IP 24 Листопада 2019 18:50
"Катюзі по заслузі"
Віктор Показати IP 24 Листопада 2019 19:25
Менше треба красти. Спати буде спокійніше. Цікаво хтось з простих громадян безкоштовно отримав ділянку? А земля кругла і старі люди завжди правду кажуть що легко прийшло то легко і пішло
Анонім до Віктор Показати IP 25 Листопада 2019 10:32
А чого це хтось має отримати безкоштовно ділянку ?Ми живемо в тій країні ,де треба за все сплачувати .
666 Показати IP 25 Листопада 2019 10:12
Заздрісні ск*ти
Ростислав Показати IP 25 Листопада 2019 10:17
Якщо голова такий поганий ,то чого його обирають 4 раз?Люди ,ваша заздрість вилізе вам боком !
Петро до Ростислав Показати IP 25 Листопада 2019 12:12
Обирають ті, хто біля кормушки.
Марія Показати IP 25 Листопада 2019 23:58
Я живу в страшній країні, бо поруч страшні земляки - тобто, частина дописувачів під цим злорадським текстом. У нас на Волині є куди багатші люди ніж цей пан (не знаю його особисто і вперше чую про такого). Лякає те, що більшість потішається злочинним діям. Як і що нажив, це вже інше питання. От думаю собі. Маю 21 рік офіційного безперевного стажу. Маю сімейний бізнес 15 років (виробництво). Сама з чоловіком із бідноти, пам'ятаю ті часи, як картопля була, а солі не було за що купити. Пахали як коні , спали по 4 години, дітей ростили і ще й людина в хаті хвора була з інсультом, за якою доглядали. Ні свята, ні неділі. Збудували дім, виробниче приміщення брали в оренду під виплату, купили два автомобіля, вивчили дітей, маю в хаті та біля хати. І от одного дня якесь чмо, яке в той час, як ми працювали в полі, воно п'яне грало якусь кобєту під тином, прийде до мого будинку, поб'є чоловіка, мене зв'яже... А більшість буде цьому потішатись. Інколи я починаю вірити в Бога, бо Ви, НЕлюди, маєте те, на що заслуговуєте.
Соломія Показати IP 26 Листопада 2019 00:27
Коли їду зі сторони Луцька в напрямку с Підгайці, вибачте, жодного ліхтаря в Луцьку нема, яма на ямі, шановні!!! В Підгайцях через 10 м ліхтар, нормально траса освітлюється, бруківка в селі скрізь кладеться, господар хороший там. Ви подивіться на Борю, що править Піддубцями і Гаразджею, там жахіття, страшно йти ввечері, транспорту нема
казна до Соломія Показати IP 26 Листопада 2019 12:39
ти напиши цифри бюджетів тих гарадж і підгаєць) прирівняв якийсь колгосп до найбагатшої отг в Україні)
14 до казна Показати IP 26 Листопада 2019 13:06
До твого розуміння ,сама найбагатша сільська рада це Боратинська,видно ,що не розбираєшся .
здоровий глузд до Соломія Показати IP 26 Листопада 2019 12:54
знаєш якщо є зручності ніхто ж тобі некаж що їх нема. просто якщо бруківку наприклад кусок кладуть за 200тис грн. а можна реально за 100 тис таке зробити то це правильно? напевно можна два такі куск икраще покласти. просто з таким бюджетом там скрізь має бути асфальт і тротуари, садочки, а не крузер в дворі і 500тим готівки) всьому є межа, просто треба бути людиною для отг а не щуром який допався до корму