USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Голова-мільйонер Підгайцівської сільради витрачає бюджетні гроші на власний бізнес

20 Грудня 2018 14:52
Голова Підгайцівської сільської ради Юрій Семенюк купує обладнання для свого незадекларованого бізнесу за бюджетні кошти.

Про це повідомляє журналіст Тарас Середич на своїй сторінці у Фейсбуці.

За 2016 рік у голови сільради, наприклад, немає згідно з документами жодного бізнесу. Із доходів – лише зарплата.

Але от уже за 2017 у розділі «доходи» у сім’ї Семенюка з’явився цілий мільйон гривень від підприємницької діяльності. А якої саме – невідомо, бо бізнесу як не було, так і немає. Принаймні в декларації.
Офіційно голова сільради не має жодного задекларованого бізнесу, проте його родина володіє готелем, автомийкою та підприємством з виготовлення бруківки. Також, живучи на одну зарплату сільського голови, Семенюк проживає у будинку площею 314 метрів квадратних, їздить на позашляховиках «Мітсубіші» та «Тойота Ленд Крузер», також має «Тойоту Кемрі». При напоказ пересувається дешевшим позашляховиком, а в гаражі тримає нову Тойоту, вартість якої сягає близько 90 тисяч доларів.
Зі слів журналіста, Семенюк «економить» власні гроші, витрачаючи на закупівлю обладнання для бізнесу бюджетні кошти.
Так, Підгайцівська сільрада витратила 68 тисяч гривень на придбання мийки, насадки, водяного фільтру, пінної насадки, шлангів тощо, також у суму входить монтаж обладнання.
Сільський голова у дерибані бюджету задіяв і інший свій бізнес, з виготовлення бруківки, якою виклав дороги чи не у кожному селі. Своєю чергою за кошти Підгайцівської сільради голова закупив обладнання на цех на 340 тисяч гривень.
Тим часом президент Петро Порошенко нещодавно нагородив Юрія Семенюка Орденом Данила Галицького, вочевидь за дерибан державних коштів. А за щедрий розпродаж земель йому подарували елітний маєток та позашляховик «Тойота Ленд Крузер».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
Andrii Показати IP 20 Грудня 2018 15:13
Взагалі це Рекстон а не Крузер
Микола до Andrii Показати IP 4 Жовтня 2021 21:27
Взагалі саме лендкрузер прадо йому спалили під хатою. Він їздив на місубісі позашляховику а кайрона в нього ніколи не бачив.
завгосп Показати IP 20 Грудня 2018 15:37
в підгайцях усі семенюки одинакові а их багато в підгайцях
Руслана Показати IP 20 Грудня 2018 16:11
А що? Підгайцівська сільська рада має чимало земельки, чому б не порозкошувати голові? у нас всі хто при владі - всі лобіюють свої інтереси!
лучанин до Руслана Показати IP 21 Грудня 2018 18:38
Кому з атовців він дав землю, коли ? Список!
Борис Показати IP 20 Грудня 2018 16:31
Дє ті НАБУ прокуратура,за що отримають велічезні зарплати !
Кіт Показати IP 20 Грудня 2018 16:39
Кусок алкаша нещасного, таке чудо було, а красти добре навчився, і де такі чучала беруться, стидоба.
Людмила до Кіт Показати IP 21 Грудня 2018 11:49
Особисту думку має кожен. Тільки ніхто чомусь не хоче озвучувати її Семенюку Ю. М. особисто. Зробив для сіл він багато, дуже шкода, що цього не помічають. Незадоволені завжди є, не залежно від влади, яка змінюється. Замість того щоб "обливати людей брудом", прийдіть на вибори, та проголосуйте.
777 Показати IP 20 Грудня 2018 18:08
медальки потешные,как у попандопало.....
іван до 777 Показати IP 20 Грудня 2018 23:05
цеУкраїнськи державні нагороди.Для попандопало може і потешні
777 до іван Показати IP 21 Грудня 2018 01:08
ну вы знаете надеюсь как их раздают? выглядят они ровно на сколько стоят...
іван до 777 Показати IP 21 Грудня 2018 09:25
Зроби хоч щось для людей . ТАК щоби тобі дали"медальку" . Язика чухати- це легко. Так в державі всі нагороди просто так дають ? чи як?
777 до іван Показати IP 21 Грудня 2018 11:33
Ну почему просто так. В данном случае за деньги и судя по рангу за очень небольшие.
Лілія Показати IP 20 Грудня 2018 18:43
Не знаю який бізнес має голова, але скажу одне, коли загинув чоловік він організував повністю похорон і надалі моя сім'я не залишена на одинці.на відміну від вищої влади яка тільки обіцянками годувала. І по вулиці є тротуар від самої зупинки. А перед виборами всі грамотні стали. (((((
123 Показати IP 20 Грудня 2018 19:21
машину кемрі семенюк напевно отримав від разумовського за постройку котеджів на паях
Гога Показати IP 20 Грудня 2018 21:04
В Підгайцях Семенюків багато,а толку? А в Крупі один і толковий!Він зробив набагато більше ніж всі ваші разом взяті.
Оракул Показати IP 20 Грудня 2018 21:30
Достойник!Мудрий глубокий погляд вдалину.Груди в орденах.Майбутне Украини?...
Xxx Показати IP 20 Грудня 2018 22:05
Ніби він на посаду не мільйонером прийшов?))) Чому не вказали коли побудований той будинок? Чи людям в цих селах натирає мозолі його бруківка? А організатор цього передвиборчого цирку рветься до влади з якою метою? Мабуть і собі орден дуже хоче))))
лучанин до Xxx Показати IP 21 Грудня 2018 09:23
У 90-і роки він працював водієм директора і головного інженера луцького автозаводу, тоді ж за зарплату побудував будинок, мав СТО, столярний цех.
Ната до лучанин Показати IP 1 Березня 2019 00:41
В 90х я працювала на Автозаводі. Про що ви говорите ? на яку зарплату тоді можна було побудувати будинок , мати СТО і столярний цех ??? особливо влдієві ???((( Якщо працівникі Автозаводу в 90 х не отримували заробітної плати по три роки а може і більше ...і зарплати були мізерні , і взагалі Гунчик з Порошенко роздерибанили в 90 х Автозавод і зробили з завода банкрут. А потім за безцінь його і купили (((
Петя шо купив в ноьг Показати IP 20 Грудня 2018 22:30
а продаж земельних ділянок від імені жінки, в струмівці, крупі, журналісти вам козирь. відкрийте відкриті ресурси знайдіть власника, здивуєтесь але власниця жінка. то як називається? як таких патріотів терпить та громада? там є чоткий розподільник землі, про нього теж можна ціле кіно знімати. давно пора таких геть від керма
Xxx до Петя шо купив в ноьг Показати IP 20 Грудня 2018 23:27
Громада і сама розбереться зі своїми інтесами та з своїм вибором.... А ви чому перед самими виборами взялися виясняти, писати всілякі нісенітниці? Раніше не цікаво було? Чи маєте якісь особисті інтереси?))))
Бувалий до Xxx Показати IP 21 Грудня 2018 09:19
Сільський голова вже занадто зажерся. Запитайте скільки паїв має його зять.
Ххх до Бувалий Показати IP 21 Грудня 2018 13:59
Я знаю... А ви знаєте скільки в селі є бажаючих їх продати за декілька тисяч гривень? Поцікавтесь, може ще не всі зять скупив))))
Юрій СемХХХХ Показати IP 21 Грудня 2018 00:08
я вас всіх на ...крутив! машини моєї жінки. в інтернеті є мої декларації, самі введіть ПІБ побачите! вам мало ям на дорогах? снігу на вулицях по коліна? седіть і мовчіть умніки
Знаю до Юрій СемХХХХ Показати IP 21 Грудня 2018 09:01
Це пише не Юрій Семенюк.А ти «умнік» злякався написати своє імя ,чи що?
Крупа Показати IP 21 Грудня 2018 00:11
Судячи по тому як очистили Крупу від снігу (ніяк не очистили) бізнес по шиномонтажу набирає обороти. Літом можна ще ям наробити на вулицях, тоді можна прикупити, звичайно ж за кошти громади, ще обладнання для ремонту ходової. Охеренний бізнес.
селянин Показати IP 21 Грудня 2018 00:12
у кожному селі б такий голова був як він
таня Показати IP 21 Грудня 2018 01:09
о в нас в Підгайцях багато мільонерів,,,,,,свої літаки мають,,, ,,,то що з того,, ,,в укропі сидять, і інших підюджують
наташа Показати IP 21 Грудня 2018 01:11
то Сименюк,поганий а село розцвіло,
Отець Лютий Показати IP 21 Грудня 2018 01:40
Свинство і скотство! Заложив села сільської ради бруківкою власного виробництва і полюбому не пособівартості її купувала сільрада ( офіційно )! Землі, які мали роздатися ветеранам пішли " приближеним " та під власний бізнес. А ви ще поцікавтеся у забудовників скільки коштує " дозвіл на будівництво " будинків та розбудови інфраструктури. Хочеш землю? - Дай на " лапу " Як на мою суб'єктивну думку це нелюстрована гнида Партії Регіонів. Причому це має бути народна люстрація! А все " чесно " нажите з горбів народу назад до бюджету!
Невдячні(((( до Отець Лютий Показати IP 21 Грудня 2018 08:52
А ви хочете обрати такого голову щоб все що належить С/Р безплатно роздав? А за що будете господарювати в селі? Чи він вже все зробив, можна просто посидіти в кабінеті ? А щодо бруківки, купіть обладнання, найміть працівників і віддавайте по собівартості!!!
7878 до Отець Лютий Показати IP 21 Грудня 2018 10:07
Керхер закуплений для мийки сміттєвоза та іншої техніки комунального підприємства і там знаходиться.Обладнення для виготовлення бруківки також закуплено для комунального і також там знаходиться.Приміщення готелю ,мийки ,шиномонтажу орендує дружина Семенюка -підприємець .Сплачує всі податки ,працівники всі оформлені.Земля під забудову ,яка є на фотографіях -це людські паї які були придбані у власників забудовниками .До чого тут сільська рада?.Будинок збудований 30 років назад в 1989 році .
Ато Показати IP 21 Грудня 2018 08:11
Журналісти,зверніться до атомників,вони розкажуть,на яких умовах Семенюк дав землю під ведення с/г,і очманіє народ!!!
Ато Показати IP 21 Грудня 2018 08:18
Треба прийти на вибори!!!!
Підгайці Показати IP 21 Грудня 2018 08:54
Головне що Семенюк категорично не хоче обєднуватися з Луцьком. Ми , селяни Підгаєць , щиро вдячні йому за дерибан землі. За корупцію і порядки. Хочемо шоб надалі нас грабувала наша рідна сільська влада. Головне аби ми не стали частиною луцька і не втратили щастя жити під керівництвом такого мудрого голови.
Підгаєцький Показати IP 21 Грудня 2018 09:30
Реально чуваку добре на своїй посаді дорвався до 'корита' і нікому віддавати її не збирається... Все схвачено, нікого не боїться... Шкода що люди не реагують на таке нахальство і роблять вигляд що все чудово. А тим часом землі вільної на території сільради стає все менше і менше.
іван до Підгаєцький Показати IP 21 Грудня 2018 10:21
А як мае діяти голова? Тобі хочется "вільної" землі? Нахальство в чому? Ти біля Корита гарніший будеш? Впевнений?
ЯЯяяя Показати IP 21 Грудня 2018 10:06
Сільський голова Боратина притаких же можливостях прославив своє село на всю Україну. А Семенюк в Підгайцях все ніяк не може нажертися. В кого біда в родині, то показово кидає тому "кістку", щоб про це всі побачили, який він добрий. Стидно за ту бруківку, яка вкладається для людей будь-як на 2-3 роки, але коштує шаленних грошей...
Прилуцьк до ЯЯяяя Показати IP 21 Грудня 2018 13:52
В Боратині і Рованцях розділили на участки та розпродали величеееезні масиви землі, а що зробили для села? Дороги на тих нових масивах роблять мешканці за свій рахунок, тротуарів і автоб.зупинок немає взагалі, освітлення також. А, окрім того, ще мають міліонні стабільні доходи від Кромберг. А прославились великим приростом насел (бо ж ділянок тисячі продали) народжуваністю, стадіоном і все((((
Громадяннин Показати IP 21 Грудня 2018 13:03
Вибори 23 грудня до ОТГ, багато що виправлять,надіюсь прийде більше порядних людей,які не дадуть грабувати ,одноосібно керувати, і кричати ,що все зробив ЯЯЯ.
Євробидло Показати IP 21 Грудня 2018 14:09
Аааааа, людоньки що ж то робиться???? Де всі атавіста та та та???? Бляхи бляхи євробляхи!!!!! А блін, Мені ж за це не заплатили, йду дальше.
Хаблюк Показати IP 21 Грудня 2018 16:25
він через мій ФОП 4 000 000 відмив. І через інших Він НАЙКРАЩИЙ голова!!! Ви всі бездарі. нічого не розумієте. Мовчіть собі далі. Ями і дороги то таке, можна і без них. От без такого голови нікуди!!! ТІльки Семенюк і більш ніхто так не зможе!!! Він завжди майку за нас рве, а Ви ... а Ви мовчите . Той мовчіть
Село і люди до Хаблюк Показати IP 21 Грудня 2018 19:14
А ви тоді хто!? Яку вигоду мали за відмивання коштів через ваш ФОП? Ото вже і написали... Допис точно обдарованого підприємця,,,
Велосипедист Показати IP 21 Грудня 2018 16:39
А та бруківка на багатьох вулицях для чого? якщо вулиця має покриття 2,75 метра, і ширина від забору до забору 4 метри. то яка там бруківка може бути? де ті хто визначає норми по дорогах? там окуратно з щебня висипати да, а та бруківка для чого? щоб трава росла? розминутись неможна 2 машинами, а ще коли пішоходи по дорозі йдуть. Ви баран чи просто гроші нема куди всунути? Люди напишіть на нього скаргу, нехай дасть документи про вартість тих робіт, і дозвіл на їх будівництво! На "латання" ям списали по 200 000 грн, все у відкритому доступі є, там де ям не було понасипали смоли, а там де по 10 см, нічого не робили. Хто приймав роботу, хто підписував? на вила, або хай безкоштовно нормально переробляють. Ти голова чи просто підписант ? Кажуть інші голови нічо не робили, бо тоді ніхто доступу до інформації не мав. Люди схаменіться, спитайте ціни. Будь який житель скаже що дорога не була зроблена як на "документах". За що такі гроші списали? Де прокуратура? Сільська рада дуже багата, бо багато підприємств, один модерн, митниця тільки скільки податків платять. Он тільки бруківщики мільни оборотів мають. Гроші є. Просто як ними розпоряджаються? Де всі документи по вартостях робіт, і підписані Акти приймання робіт? Хто приймав - посадити. В сусідній білорусії не те щоб просто звільнили, а за розкрадання моглиб і термін дати
Анонім Показати IP 21 Грудня 2018 21:34
Так він ще на атовців оформив кучу землі і не одному не передзвонив!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 21 Грудня 2018 21:39
Були порядні люди які більше зробили для сільської громади ніж Кум Семенюк але на жаль .........
Дончанин Показати IP 22 Грудня 2018 11:11
По роже видно что пид....с кон...ный!
Іван Показати IP 25 Грудня 2018 12:49
Дійсно лице як у чорта.
809 до Іван Показати IP 26 Грудня 2018 11:30
Дуже хочеться на твоє лице глянути.Впевнена ,що ти не гарніший за нього .
я Показати IP 19 Травня 2021 11:52
так