«Схуд на 40 кілограмів»: мама звільненого з полону волинянина розповіла про першу розмову з сином
Мама 26-річного бійця-азовця Володимира Лучка розповіла про першу телефонну розмову з сином. 21 вересня жінка дізналася, що її син повертається з чотиримісячного полону.
Про це повідомляє Суспільне.
«До початку повномасштабної війни син працював за кордоном. Військового досвіду раніше, – каже Оксана Лучко, – не мав. Повернувся в Україну та сказав рідним, що буде волонтерити».
Читати ще: «Жити буду!»: звільнений азовець з Волині намагається жартувати попри жахіття, пережиті у російському полоні
«Насправді ж пішов у військо. Шостого квітня він написав мені останнє повідомлення і сказав, що в нього все добре. Далі я набирала, писала, а відповіді не отримала», – говорить жінка.
Читати ще: Звільнення з полону захисників «Азовсталі»: перша реакція родичів
Як потім їй стало відомо,1 квітня син поїхав в Маріуполь.«Їх відправляли туди вертольотами. Він знав, що летить туди в один бік та які можуть бути наслідки. Я його зараз питаю, чи зробив би зараз по-іншому, він каже, що ні: «Я б зробив так само навіть і не думаючи», – розповідає Оксана Лучко.Опівночі 21 вересня, каже жінка, почула новину про обмін полоненими. У списках побачила ім’я та прізвище сина. Кілька разів їх перечитувала, щоб впевнитися, чи немає помилки. Пів на четверту ночі до неї зателефонував син з незнайомого номера. Оксана Лучко каже, що одразу впізнала його голос.
«Вов, де тебе можна знайти, на якій фотографії?», а він каже, щоб не шукала, бо не впізнаю. Там схуд більше як на 40 кілограмів», – розповідає мама Володимира Лучка.
Російські військові, каже жінка, давали на добу 100 грамів води й 200 грамів їжі.
Читати ще: З полону обміняли захисників «Азовсталі»: серед них «Пташка» і глава поліції Маріуполя
З його класу нині ще четверо випускників перебувають на фронті, – говорить директор школи Григорій Ковальчук.
21 вересня Україна повернула з російського полону захисників Маріуполя, зокрема військових «Азову». Обмін відбувся у Чернігівській області. Водночас частина звільнених військових зараз в Анкарі, Туреччина. Загалом з російського полону звільнили 215 українських військових. З них 108 – бійці «Азову».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Суспільне.
«До початку повномасштабної війни син працював за кордоном. Військового досвіду раніше, – каже Оксана Лучко, – не мав. Повернувся в Україну та сказав рідним, що буде волонтерити».
Читати ще: «Жити буду!»: звільнений азовець з Волині намагається жартувати попри жахіття, пережиті у російському полоні
«Насправді ж пішов у військо. Шостого квітня він написав мені останнє повідомлення і сказав, що в нього все добре. Далі я набирала, писала, а відповіді не отримала», – говорить жінка.
Читати ще: Звільнення з полону захисників «Азовсталі»: перша реакція родичів
Як потім їй стало відомо,1 квітня син поїхав в Маріуполь.«Їх відправляли туди вертольотами. Він знав, що летить туди в один бік та які можуть бути наслідки. Я його зараз питаю, чи зробив би зараз по-іншому, він каже, що ні: «Я б зробив так само навіть і не думаючи», – розповідає Оксана Лучко.Опівночі 21 вересня, каже жінка, почула новину про обмін полоненими. У списках побачила ім’я та прізвище сина. Кілька разів їх перечитувала, щоб впевнитися, чи немає помилки. Пів на четверту ночі до неї зателефонував син з незнайомого номера. Оксана Лучко каже, що одразу впізнала його голос.
«Вов, де тебе можна знайти, на якій фотографії?», а він каже, щоб не шукала, бо не впізнаю. Там схуд більше як на 40 кілограмів», – розповідає мама Володимира Лучка.
Російські військові, каже жінка, давали на добу 100 грамів води й 200 грамів їжі.
Володимир Лучко до російського полону
Оксана Лучко говорить, що зараз син на реабілітації, його повернення чекає родина та все село Борохів, де Володимир жив та навчався у школі.Читати ще: З полону обміняли захисників «Азовсталі»: серед них «Пташка» і глава поліції Маріуполя
З його класу нині ще четверо випускників перебувають на фронті, – говорить директор школи Григорій Ковальчук.
21 вересня Україна повернула з російського полону захисників Маріуполя, зокрема військових «Азову». Обмін відбувся у Чернігівській області. Водночас частина звільнених військових зараз в Анкарі, Туреччина. Загалом з російського полону звільнили 215 українських військових. З них 108 – бійці «Азову».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині провели в останню дорогу воїна Олега Москалюка
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
ЄС хоче позбавити захисту українців призовного віку
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
Як купити матрац, який забезпечить комфортний сон на роки
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
СБУ атакувала два російські кораблі, пором і засоби ППО в Криму: це частина 40-денної операції впливу на РФ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Напрацьовано 54 ідеї: обговорили підготовку до відзначення 600-річчя з'їзду монархів держав Європи у Луцьку
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
22-річний волинянин гратиме за футбольний клуб з Одеси
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.