USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Скільки заплатять волиняни за газ у січні 2021 року

26 Грудня 2020 20:07
В січні ціна на газ для побутових споживачів, які проживають у Волинській області, становитиме 9,92 грн за кубометр.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Волиньгаз Збуту.

«Після скасування державного регулювання цін на газ для населення, вартість блакитного палива в Україні залежить не лише від внутрішніх факторів, а й від зовнішніх, зокрема цін на газ на європейських енергетичних біржах – NCG, TTF.

Упродовж останнього місяця в Європі спостерігалася тенденція до здорожчання газу. Ціна ресурсу на європейському хабі TTF з 25 листопада по 24 грудня зросла на 25,7%, а на хабі NCG на 26,8%.

Однак, завдяки раніше укладеним контрактам з європейськими постачальниками, «Волиньгаз Збут» підвищив вартість газу лише на 12,2%», – йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Анонім Показати IP 26 Грудня 2020 21:20
До 9,92 додаємо доставку 1,17 і отримуємо 11,1 грв. за куб. Я розумію, що у бюджеті дірка,яку «слуги олігархів» хочуть залатати за рахунок споживачів. Але ж у тому бюджеті передбачено збільшення витрат на ОП, ВР, Кабмін. Можливо з себе їм треба почати? Шо вибрали- то вибрали.
скептик до Анонім Показати IP 26 Грудня 2020 21:25
СХЕМА ДУЖЕ ПРОСТА. влада бере кредити у зовнішніх кредиторів, проїдає їх , а народ платить за ті кредити захмарними цінами на газ
Сашко до усіх до скептик Показати IP 28 Грудня 2020 09:14
Зріджений газ в азії подорожчав у 4 рази, бо холоди і у Китаї економіка відновлюється і росте, тому весь ЗПГ з Європи перенаправили до Азії, Польща і Словаччина припинили реверс трубного газу до України, далі якщо буде нормальна зима, газ буде ще дорожчий. Платіть і не нийте, не можете заплатити їдьте заробіть євро, зараз є усі умови жити гідно.
скептик до Сашко до усіх Показати IP 28 Грудня 2020 09:28
в Україні є свій газ. анекдоти про припинення реверсу і все інше розкажеш своїй тещі
Дідо до Анонім Показати IP 26 Грудня 2020 22:29
Пам'ятаєте ціни на газ за Януковича? І без оплати за трубу? Гигиги, дострибалися телепні.
Карантинер до Дідо Показати IP 27 Грудня 2020 00:06
Я був на Майдані з 13 січня по кінець лютого. Вибачте мене молодого і дурного за це.
Дідо до Карантинер Показати IP 27 Грудня 2020 12:10
Твої вибачення всім до дупи, натворили чудес що не розвернути віз назад.
Опа Амєріка Європа до Дідо Показати IP 27 Грудня 2020 15:01
Назад це куди? На Расєю? Ага, щас... Тільки на Європу тримати курс!
Дідо до Опа Амєріка Європа Показати IP 27 Грудня 2020 16:20
Ви вже в европі, ну по цінах ще й далі.
Анонім до Дідо Показати IP 27 Грудня 2020 18:48
Забули тільки ще зарплаати європейські
Тримайпокращеннямайд до Карантинер Показати IP 27 Грудня 2020 14:44
Выполняя ПРЕДВЫБОРНЫЕ обещания Зеленского и партии «Слуга народа», горячо любимая простыми украинцами компания «Нафтогаз Украины» преподнесла рождественский ПОДАРОК, УВЕЛИЧИВ ЦЕНУ на газ сразу на 14% (7,22 гривен/кубометр) rulez.gif Напоминаем для забывчивых, что перед «Революцией Гидности» при «злочинном режиме» Януковича-Азарова 1 кубометр газа стоил 72,5 копейки, то есть в 10 раз МЕНЬШе. cheer.gif подсказали: 7,22 Гривны - 18,76 Руб. РФ (по ЦБ на 26,12,20г)
антивата до Дідо Показати IP 27 Грудня 2020 00:14
в московії газ дешевий, їдьте туди
Активіст до антивата до антивата Показати IP 27 Грудня 2020 11:21
Тобі легко філософствувати, коли палиш дровами і ліс під боком. Тобі цього не зрозуміти.
Дідо до антивата Показати IP 27 Грудня 2020 12:08
Це ви в Європу шуруйте унітази чистити, і полуниці збирати, і не заважайте нормальним людям жити.
Опа Амєріка Європа до Дідо Показати IP 27 Грудня 2020 15:04
"Нормальним" це таким як ти валянкам пропутінським?
Анонім до Опа Амєріка Європа Показати IP 27 Грудня 2020 16:21
Нормальним тим що працюють і платять податки тут, а не по заробітках в кибитках по 10 сплять
Сашко до Анонім Показати IP 28 Грудня 2020 09:05
Що за ниття. Так і мало бути, ціна газу як у Європі. Щоб стати Європою, треба готуватись заздалегідь і терпіти. Я зможу платити і по 20 грн бо тепер маю змогу простіше виїздити до Німеччини дякуючи безвізу. Через 5-10 років планую забрати туди сім'ю і забути про Україну як про страшний сон.
Дідо до Сашко Показати IP 28 Грудня 2020 12:53
Запроданець, а я от далі тут жити хочу, і їхати нікуди не збираюсь і дешевий газ від сусіда мені не завадить, а ти в Європу вже сьогодні дуй. З яничарами разом.
Анонім Показати IP 26 Грудня 2020 21:23
ціна на газ українського видобутку ні від яких хабів не залежить. ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАЙМАТИСЬ ПОГРАБУВАННЯМ НАРОДУ !!!!!!!!!!
Карантинер до Анонім Показати IP 27 Грудня 2020 00:11
Вони узурпували наші природні ресурси і продають по цінам Європи. Газ це наша власність і ми повинні його викорстовувати на своє благо і життя, а не тогрувати ним, як товаром на ринку. На всіх рівнях у владі безсердечні, відірвані від народу люди і я не знаю, як це змінити.
Дідо до Карантинер Показати IP 27 Грудня 2020 12:12
Український газ це казка яку вам можновладці розповідали.
скептик до Дідо Показати IP 27 Грудня 2020 15:02
це ти казка з дрімучого мокселя
Степан (Крымчанин) Показати IP 26 Грудня 2020 21:26
По моему, это тарифный терроризм. В Крыму, цитирую официальное сообщение -"На период с 1 января 2021 года до 2023 года в Крыму утвердили предельные индексы изменения размера оплаты за коммунальные услуги. Соответствующий Указ опубликован на официальном портале правительства.Согласно Указу, в Симферополе с 1 июля 2021 году тепловая энергия, водоснабжение и водоотведение по прогнозам подорожают на 3,6%, электроэнергия – на 9%, газоснабжение – на 5,8%, вывоз твёрдых бытовых отходов – на 3,6%." По законодательству РФ увеличение тарифов возможно только на 15 % за год. Про себя. У нас с женой обычная "трёшка". Платим за коммуналку 6-7 тыс руб (это примерно 2700 грн по курсу НБУ), что составляет 6-8% нашего общего дохода. Мы оба работающие пенсионеры.
Ігор луцький до Степан (Крымчанин) Показати IP 27 Грудня 2020 19:23
А що крисчанин так переживає скільки платять українці?Минулого разу ти писав,що платиш 7-8 тис.,зараз кажеш що 6-7 тис..Ти вже якось опріділись.В мене теж 3-х кімнатна і я не працюючий пенсіонер.А ви зранечку вставайте і арбайтен.
ЖиттєваПравда до Ігор луцький Показати IP 27 Грудня 2020 22:47
Пенсія у матері 1400 грн, 3 кімнати, площа 66 кВ м, порахуйте опалення по 40 грн і скажіть як їй жити? Ви певно по державних установах штани протирали, вибили собі добрячу пенсію.
Ігор луцький до ЖиттєваПравда Показати IP 28 Грудня 2020 10:03
Я по Турціях не відпочиваю і джипа не маю,тож не полінувався оформити субсидію.
ак Показати IP 26 Грудня 2020 21:34
Яныку такое и не снилось
пенсіонер Показати IP 26 Грудня 2020 22:06
Ціна газу на грудень на європейському хабі була 220 доларів. в нас на січен з доставками, коєфіцієнтами буде 400 доларів. Що це за ринок, це дикий капіталізм і безжалісне обдирання українців.
Активіст Показати IP 27 Грудня 2020 07:53
Не даром перед цим "покращенням" верховна Зрада протягнула закон про відповідальність за заборгованості по комунальних послугах. Це ланки одного цепу на шиях простих людей.
Активіст Показати IP 27 Грудня 2020 08:17
Нафтогаз страшніше Путіна. Тим більше торгує російським газом.
Анонім до Активіст Показати IP 27 Грудня 2020 12:15
Не російським, а "реверсним", тобто чеським або польським, гигиги. А українські дурні з того радіють, їм і дорожче добре аби не російський. А те що іншого просто немає то вони не знають.
скептик до Анонім Показати IP 27 Грудня 2020 15:09
тмуторокань моксельська. в Україні видобувається 20 млрд кубів газу в рік, а імпортується 13 млрд кубів, причому 65% імпорту - для зберігання і подальшого реекспорту. так що їдь в маацкву лохматіть бабушку
Отакої Показати IP 27 Грудня 2020 08:39
Це все ваш "барига".Хуже не будет.Це за січень,а ще є лютий,березень...а ще ціни на електроенергію і відповідно тепло і воду.Супер.Граблі все луплять по макітрі і немає кінця...
Сталін до Отакої Показати IP 27 Грудня 2020 11:29
Ці граблі луплять починаючи з 2014 року. Але нічого не доходить, українці завжди найдуть винних у своїх проблемах. А достатньо подивитись у дзеркало.
Андрій до Сталін Показати IP 27 Грудня 2020 14:37
"Подивись у дзеркало – і ти побачиш там всіх нас." Великий піаніст всіх часів та народів.
скептик до Сталін Показати IP 27 Грудня 2020 15:11
не з 2014 , а з 1990-го. в звязку із відсутністю національної стратегії з будь-яких питань.
Анонім Показати IP 27 Грудня 2020 09:18
Потрібно переходити на нафтогаз. Там дешевше
скептик до Анонім Показати IP 27 Грудня 2020 15:12
завтра нафтогаз підніме ціну і куди далі ?
Анонім до скептик Показати IP 27 Грудня 2020 18:42
Волиньгаз 9.2 вроді в січні а нафтогаз 7.22 на 100 кубах економія 200грн
Квадрат Малевича Показати IP 27 Грудня 2020 14:30
З місцевих активістів 2013-2014 особливо зараз давайте подякуємо пАШІ дАНИЛЬЧУКУ якого зараз ніде не чути. Сидить як миша і не піскне бо знає шо натворив для місцевих які зараз його готові порвати як тільки той вилізе. А платить він за газ мабуть копійки оскільки зїздив на пару днів в АТО і має пільгу як учасник.
До аноніма. Показати IP 27 Грудня 2020 14:31
Потрібно тим хто може від'їжджати в інші сусідні країни жити і працювати.
Анонім Показати IP 27 Грудня 2020 18:46
А хтось перейшов на нафтогаз? Напишіть