USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

«Смердить? До вас не пахло!»: лучанин викидав сміття на узбіччі

16 Травня 2018 17:29
У Луцьку, на виїзді з вулиці Гречаної на Потебні біля 14 школи, водій на єврономерах викидав сміття під табличкою з «забороною».

Інцидент трапився вранці у середу, 16 травня. Про це написав Ілля Токаренко і опублікував відео на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Це не чиновник, не депутат, а проста людина, яка в проміжках між засудженням влади, просто викидає сміття під табличкою з «забороною».

Зі слів громадського діяча Іллі Токаренка, водій залишає пакети зі сміттям і шукає виправдання. «Можливо якби і були поодинокі випадки, то можна було і не торкатися цієї теми, але в нас це - масове явище».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Сергій Показати IP 16 Травня 2018 17:49
От з такими і доводиться будувати країну...
111 Показати IP 16 Травня 2018 18:25
Прослідкувати де живе і вигрібти все що нас кидали йому під поріґ. Думаю йому після цього пройде...
Андрій Показати IP 16 Травня 2018 18:32
Скотиняка
?? Показати IP 16 Травня 2018 18:38
Куди бідному лучанину подітись якщо в місті реально не має можливості викинути сміття. Заборони це не з великого розуму, а щось запропонувати, цього ми не вміємо.
Борзе Показати IP 16 Травня 2018 18:49
Як і всі, хто їзде на євробляхах.
Луцьк Показати IP 16 Травня 2018 19:46
У людей совісті ноль. Машина є, відвези десь хоч в смітник викинь. Бидло да і все.
Мыкола Показати IP 16 Травня 2018 20:31
к*ндом штопаний
Дядя Показати IP 17 Травня 2018 01:14
Звуть цього заср*нця,Сашка йому під 60 р.живе рядом в своїй хаті вул Грабовського буд 3.саня чі ти геть розум розгубив,попався на гарячому,тихенько забрав свій непотріб і поїхав,а так прославився на весь Луцьк нема слів долбо.б тай все.
Добряк Показати IP 17 Травня 2018 12:41
До речі де реагування влади? Зафіксовано цинічне правопорушення. Де поліція? Де муніципали? Протокол? Штраф?треба показово покарати негідник а,ви в Польщі таке зробіть,штрафонуть запомнете надовго.