USD 39.40 39.74
  • USD 39.40 39.74
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Смертельна ДТП на Волині: водій втік, загиблого дістають рятувальники. Відео

24 Листопада 2017 19:55
У Нововолинську в результаті зіткнення BMW та ВАЗу «лоб в лоб» загинула людина, яка перебувала у ВАЗі. Особи, які їхали на BMW, втікли з місця події.

ДТП трапилося 24 листопада на вулиці Шахтарській, повідомляє ВолиньPost з посиланням на трансляцію Нововолинського інформаційного порталу.

Відомо, що загинула людина з ВАЗу.За словами очевидців, троє людей, які були в BMW, втекли з місця події «на своїх двох».

Рятувальники мусять розрізати автомобіль, аби дістати тіло.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
АНАТОЛЬ_ Показати IP 24 Листопада 2017 20:26
Шош то робиться? Гоняють патсани як божевільні, а куди ті нові поліцаї дивляться? Треба заборонити польські бляхи!
Громадянин В. м.Луць до АНАТОЛЬ_ Показати IP 24 Листопада 2017 21:26
Воно то так. Але ти можеш нормальною мовою писати!? Як дикарі якісь, чесне слово!
000999 Показати IP 24 Листопада 2017 20:36
Ч%о опущене так тож твои полицаи и були!!!
Гггг Показати IP 24 Листопада 2017 20:46
Польські бляхи,заборонити і відновити ДАІ ,бо ці менти працюють х%овро
Анонім Показати IP 25 Листопада 2017 00:09
На калькулятор знімає,чи шо?
громадянин Показати IP 25 Листопада 2017 07:37
читаю коментарі і я вот нерозумію причому тут польські бляхи? Якшо прокладка між рулем і сидінням хоче повимахуватись то проблема не в реєстрації авто а в тому хто за рулем.
Віталій до громадянин Показати IP 25 Листопада 2017 09:14
Проблема в реєстрації!!! Якби на нього було авто записане то не втік би!!! А може взагалі б не було аварії.
укр до Віталій Показати IP 25 Листопада 2017 22:01
Просто авто куплене за 1000 зелених зовсім не шкода, в людини пропадають всі цінності, тому літають, а як результат.....кожного дня бачу грубі порушення "на бляхах", їздять всякі сопляки....
... до Віталій Показати IP 26 Листопада 2017 03:56
Віталій по-перше він не втік, а МЧСники дістали по-друге проблема не в авто не в реєстрації а в неадекватності того хто за кермом + батя,кум,брат,сват якщо щось можуть порішати проблему. Тому і їздять впевнені в своїй безнаказаності. І це не тільки в Нововолинську по-третє працівник правоохоронних органів їхав у стані алкогольного сп"яніння то це нормально так? Але ж ні проблема в реєстації. І як завжди условка на 1-2 роки, прав не заберуть і буде працювати як і працював.
Лис Показати IP 25 Листопада 2017 14:49
Громадяни,водій невтік з місця події,його виймали мчсники годину з авто,а от інші що були в авто втекли.За неофіційними данними за кермом був лейтенант міліції