USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Сьогодні 23 українські телеканали зникнуть з безкоштовного доступу

28 Січня 2020 10:39
Сьогодні, 28 січня, низка популярних українських телеканалів зникне з безкоштовного доступу для власників «супутникової тарілки». 23 найбільш рейтингових каналу України припиняють мовлення у вільному доступі.

Про це повідомляє «112 Україна». Також відповідне повідомлення на початку минулого тижня опублікував сайт телеканалу «1+1».

Українському глядачеві доведеться платити за можливість перегляду з «супутникової тарілки» таких телеканалів українських медіа-холдингів, як:

– 1+1 Media: 1+1, 2+2, ТЕТ, УНІАН ТБ, ПлюсПлюс, Бігуді;

– «Медіа Група Україна»: «Україна», НЛО ТV, Індиго TV;

– StarLightMedia: СТБ, Новий канал, ICTV, М1, М2, ОЦЕ TV;

– Inter Media Group: Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм.

У відкритому доступі залишаться близько 40 українських телеканалів (регіональні, нішеві).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
директор школи Показати IP 28 Січня 2020 10:51
Це перемога! будемо дивитись рашуТВ! Пропоганда працює не в ту сторону!
базар Показати IP 28 Січня 2020 10:54
респек тим каналам, що лишилися. Цивілізовані країни блокують канали своїх ворогів та ідеологічних бандитів. Значить всі заблоковані канали і є для України непотрібними. По-друге заблоковані канали і так задовбали своєю тупістю і відкритою брехнею і ще РЕКЛАМОЮ, квадратними мультиками і програмами!!!!
побазарю до базар Показати IP 28 Січня 2020 11:56
Підкажіть но рецепт блокування каналів на супутнику :) У наших провайдерів рашенських каналів немає у списку взагалі! Спочатку взнайте, що і до чого, а потім пишіть!
поцікався до побазарю Показати IP 28 Січня 2020 14:39
поцікався даною темою в Естонії
Оля Показати IP 28 Січня 2020 10:59
от так українські олігархи грабують простий народ. скоро за повітря будемо платити ще.
Правдоруб Показати IP 28 Січня 2020 11:06
Надіюсь заблоковані канали невдовзі припинять своє існування.
скептик Показати IP 28 Січня 2020 11:54
"Українському глядачеві доведеться платити за можливість перегляду з «супутникової тарілки» таких телеканалів українських медіа-холдингів," Сподіваюсь, що їм прийдеться доплачувати, щоб їх хтось дивився
Капець Показати IP 28 Січня 2020 11:56
Спочатку на супутник перейди, потім ще й плати. Тьху! Яка мета - не зрозуміло
думка-умка Показати IP 28 Січня 2020 11:59
Будуть люди канали Медведчука дивитись і буде їм щастя, а також рашенські які у вільному доступі на супутнику і ніхто їх не заблокує, бо немає такої можливості! Людям просто не лишили іншого вибору, то хто винний? А викидати 1099 грн, а потім ще щомісяця платити - звиняйте, не такі ми багаті, щоб так грошима розкидатись і за що? :)
Правда некрасивая Показати IP 28 Січня 2020 13:49
Через місяць народ порозумнішає без зомбування.
100 до Правда некрасивая Показати IP 28 Січня 2020 14:45
ПРАВИЛЬНО! ПІДТРИМУЮ!!! А канальщики будуть самі собі локті кусати. Та й рекламщики втратять свого клієнта. Це також дуууже добре. Партійці втратять партєйних "почитателей" Все люкс