USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Соромно говорити українською: волинянка у Польщі обурилася підтримкою і увагою до українців

7 Листопада 2022 12:06
Уродженка Волині Інна Рихтун, яка з 2014 року живе у Польщі, заявила, що їй соромно там розмовляти українською мовою, неприємно, що навколо багато українців і є написи українською. Згодом вона опублікувала відео з вибаченнями.

Про це повідомляє ВСН з посиланням на ТікТок дівчини.

Раніше Інна проживала у селищі Мар‘янівка (колишній Горохівський район). У 2014 році вона виїхала у Польщу, але іноді приїжджає на батьківщину.

«Лякає мене те, що йдеш собі у місто, а там скрізь Україна. Ще й українською навіть надписи... Так що не лише вас це нервує. Тому, скажу вам чесно, як я зустрічаюся з подружкою, яка теж є українкою, то ми соромимося розмовляти українською, щоб на нас так не дивилися», – сказала Інна Рихтун.

Дівчина також наголосила, що у її профілі у фейсбуці на аватарці стоїть прапор України, і сказала, що цього достатньо, аби показати свій патріотизм.
На запитання користувачів у прямій трансляції, «Чому Україна не віддасть Крим?», дівчина каже, що вона не знає і це потрібно запитувати не у неї.

Після того, як деякі користувачі ТікТоку почали обурюватися, вона зняла відео, де виправдовує себе.

«Я сказала, що після початку війни (повномасштабного вторгнення, – ред.) тут є купа українців та українських прапорів і через це нас люди просто ненавидять. Багато українців поводять себе тут непристойно і через це мене хейтять. Я проваджу тут свій бізнес і з самого початку мене хейтять і не хотіли у мене купувати, бо я – українка. Кожен має право виразити свою думку щодо українців. Є багато з них, які поводяться непристойно і ви це знаєте», – зазначила дівчина.
Проте після негативних коментарів укрїнців під її відео, Інна Рихтун видалила це відео та обмежила доступ до своїх соцмереж. Також зняла відео з вибаченнями.

«Дорогі українці, мені дуже соромно за свої слова. Я б хотіла вибачитися перед вами і сказати, що я шаную українську мову, українську символіку, український прапор. Я з початком війни в Україні допомагаю біженцям в Польщі і просто сказала ці всі слова необдумано, за які мені зараз дуже сильно соромно і прошу у вас вибачення за це», – сказала дівчина.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
волинянка Показати IP 7 Листопада 2022 12:34
Яке низьке створіння! Я упродовж багатьох десятиліть живу далеко за межами України і ПИШАЮСЯ, що я Українка! Почуття гордості за Українців і Українок зараз є навіть у тих, хто себе раніше не асоціював з Україною, а був звичайним совком. Весь світ захоплюється нашим українським народом! Але я забула, перепрошую, ця дивиця із самого села, що під Гроховом! Це і є мірило!
CoBa до волинянка Показати IP 8 Листопада 2022 01:16
Не сумуй за ненькою, повертайся і будь українкою тут, а то добре бути українцем там де ср*ка в теплі!
Ги до волинянка Показати IP 9 Листопада 2022 11:46
Тобто ви втекли з України за кордон вирішивши будувати своє життя там, але ви українка? Запроданець ви, от і все.
Хе-хе до волинянка Показати IP 9 Листопада 2022 11:48
Я б таких патріотів як ви на місці Італії, Польщі додому депортував би, до України, щоб ви на місці доводили свою відданість державі.
Анонім Показати IP 7 Листопада 2022 12:39
Як модно стало бути патріотом за кордоном! А чи не спробували заробітчани бути патріотами у своїй країні? Чи тільки прапорами махати в інших країнах?
лучани Показати IP 7 Листопада 2022 12:42
селюшка до міста виїхала, і там знесло дах.
1,3 Показати IP 7 Листопада 2022 13:19
Тому що багато українців поводять себе за кордоном невиховано!!! Я це теж бачила і соромно за них.
Лучанин Показати IP 7 Листопада 2022 13:23
Звичайна тп
Любі свині Показати IP 7 Листопада 2022 13:37
Не чіпайте іі. Це невиліковне. Хай пливе далі по течіі і не тоне. Мухи оцінять.
То ж так Показати IP 7 Листопада 2022 13:45
С**а звичайна, довбанута. За украінців ій соромно!!! За себе посоромся
Ян Показати IP 7 Листопада 2022 13:46
Поляки таких ,, śliczności,, називають ,, glonojadami,,.Бо розумна як в риба, а уста щоб ними мул з дна збирати .. вона давно живе в Польщі- повинна зрозуміти по польскі.
Олег луцький Показати IP 7 Листопада 2022 14:49
Ти падлина з якого села? Гарантую що з Любешівського або Ратнівського району! Розумна стала?Поіхала ти з рідного села але село з тебе не поіхало!
Анонім до Олег луцький Показати IP 7 Листопада 2022 15:22
В вас хвора ненависть до жителів вказаних вами районів . Там же написано - МАР'ЯНІВКА.
Анонім до Олег луцький Показати IP 7 Листопада 2022 15:26
МАР'ЯНІВКА - КОЛИШНІЙ ГОРОХІВСЬКИЙ РАЙОН , ЦЕ ігору ПОЦу- Представнику Обласного Центру.
До Олег ПОЦ до Олег луцький Показати IP 7 Листопада 2022 15:31
Представнику Обласного Центру МАР'ЯНІВКА-КОЛИШНІЙ ГОРОХІВСЬКИЙ РАЙОН.
Він до Олег луцький Показати IP 7 Листопада 2022 15:40
З Горохівського, ти певно також звідти, бо на Ратнівщині таких немає.
Лучанин до Олег луцький Показати IP 7 Листопада 2022 15:46
"Гарант" знайшовся. Кілька абзаців важко прочитати чи думаєш достатньо тільки заголовок читати?
Клава Показати IP 7 Листопада 2022 15:18
Але є доля правди ... Що поробиш. І таки настрої за кордоном нарастають нажаль ...
Ооо Показати IP 7 Листопада 2022 15:40
От було б класно , коли б за приниження національної гідності забирали громадянство … або хоч якось карали .
До Олега Луцького Показати IP 7 Листопада 2022 15:42
Ні вона не полішучка ,вона з Марянівки ,що на Горохівщині вона ваша забуженка немитий забужака
Україна Показати IP 7 Листопада 2022 15:43
Пізно вибачатись тупа х**йдо. А український паспорт тобі за кордоном не мішає?
Хз Показати IP 7 Листопада 2022 17:20
Просто невдала спроба привернути до себе увагу. Що ці діти раніше без інтернету робили.... хіба б на парканах писали
Вася Показати IP 7 Листопада 2022 17:26
Стервочка
Іван Показати IP 7 Листопада 2022 18:06
Невикидайте в інтернет всяке гамно маленьке хоче засвітитися мудрістю а мудрість ще підозріла воно ще зелене а ви свідомі українці реагуєте на цей непотріб.
Здоровий глузд Показати IP 7 Листопада 2022 18:19
Бо деякі українці - бидло і ради хайпу носять укр символіку і усюди говорять, що воно українець, поводячи себе як мусор. Багато людей просто бикує за кордоном, я можу зрозуміти її, бо до війни приїздили ті, кому потрібна робота, зараз «понаїхали» і сидять на шиї поляків, тільки волають, шо ім те винні, то винні. Майте совість. Ведіть себе НОРМАЛЬНО, тоді і усім нам не буде за вас соромно. Багато поляків змінило ставлення.. в гірший бік. Бо занадто - то не здраво.
Анонім до Здоровий глузд Показати IP 8 Листопада 2022 09:05
Так і москалота в Європі часто тягне на себе нашу символіку щоб уравти щось на халяву, в фейсбуках і телеграмі навіть були інструкції для рузкіх як прикинуться українцем щоб уникнути образ за рузкий паспорт і навіть щось скористати. Друге це те що і тут щастина поводиться як бидло і рагулі особливо на Закарпатті і на курортах в Карпатах і Прикарпатті !
Анонім Показати IP 7 Листопада 2022 18:20
Добре би було, щоб вона ніколи більше не приїжджала в Україну! А також щоб забула, що вона українка
лучанин Показати IP 7 Листопада 2022 21:46
а як противно дивитися на пики українців, які за кордоном кричать Слава Україні, і ржуть від задоволення. такі вони там,бачите, щасливі! я пропоную взагалі робити вигляд, що їх для нас не існує! а наші окремі звьозди " доброго вечора! ми з України" та їдь сюди і допомагай всім нам здобувати перемогу! а не сиди там і не нервуй нас!
Ірина до лучанин Показати IP 8 Листопада 2022 05:38
Типова полішуцька логіка. Їдь в Україну, бо я ж тут. Я знаю багато людей, які за кордоном роблять для України більше в рази, ніж такі, як ви - виїхати не можеш, в армію не підеш. Сидиш і стогнеш.
Роберт Показати IP 8 Листопада 2022 00:23
Спілкуватись чистою українською мовою - сама насолода! Проте це вимагає досить потужної підготовки. Потужнішої ніж вивчення англійської. Зрозуміло, що для цього потрібні певні інтелектуальні якості, яких вистачає не всім. Розумію, що Господу важлива кожна людська особистість, тому нікого не засуджую!
Дід Показати IP 8 Листопада 2022 06:14
Що говорити за тих що повиїжджали на джипах і дійсно там бикують і ведуть себе непристойно таких в західних областях повно наших хлопців із заходу везуть в трунах а та нечисть бикує є вже звільнені області треба тих бугаїв виганяти на відбудову і розчищення завалів а то скоро на заході буде руський мір
Анонім до Дід Показати IP 8 Листопада 2022 08:57
Подивіться в ютубі батальйон Відень монако1/2 , там розказали про "патріотів" і є відео як бики на гелеках з укр номерах б'ють битами таксистів бо ті їх попросили забрати машини з місць для паркування таксі.
Луч Показати IP 8 Листопада 2022 08:03
Читаю і думаю , а чудові у нас люди ! Особливо ті що коментують)))
Тетяна Показати IP 8 Листопада 2022 10:21
Гнида
Яна Показати IP 8 Листопада 2022 10:35
Почитала коментарі,і видно який в нас люблячий і розуміючий народ! Замість того,щоб зробити висновки і бути кращими і показувати себе закордоном гідно і не паплюжити Української національності, вилили купу хейту в сторону дівчини. Я підтримую Інну,бо сама бачила безчинство українців і особливо зараз,що їм всі щось повинні! Я є волонтером і тут в Україні теж лишній раз на роботу не прийдуть,тільки давай і давай. Добре,що не всі такі,але більшість!
Галина Показати IP 8 Листопада 2022 12:38
Як так можна забути рідну землю!!!Хто її народив і виховував???Конч*на сучка!!!Ще й Волині....
Віктор Показати IP 8 Листопада 2022 14:45
Рагулька
Наївна Показати IP 8 Листопада 2022 15:07
Коментарі теж нечестиві. Коментатори,розумієте,якби ви бачили наочно те село Мар'янівку,ви б так не гарячкували.Недаремно люди виїхали звідти.А ця Інна не настільки безголова,якщо каже,що створила у Польщі (!) власний бізнес.
Володимир Показати IP 8 Листопада 2022 15:19
Її б на місце наших людей, на схід, говорила б по іншому.
Roman Показати IP 8 Листопада 2022 22:47
Слаба на голову...
Анонім. Показати IP 9 Листопада 2022 08:23
Ті с*ки які це зробили знаю читають всі коментарі,тішаться,сміються,але хай запамятають приказку.СМІЄТЬСЯ ТОЙ ХТО СМІЄТЬСЯ ОСТАНІЙ.
Село Показати IP 9 Листопада 2022 08:47
Українці, вона каже, що має бізнес і боїться, що в неї не будуть щось там купляти. Треба зробити її таку анти рекламу щоб вона не змогла нічого продати.
Народжена в Луцьку Показати IP 9 Листопада 2022 09:09
і мешкає у Польщі, не соромиться у розмовляти українською. І є гордою, що в ній тече українська кров. Бере участь у конкурсах, де співає українських народних пісень. А на цю сілючку з комплексом меншовартості дійсно хочеться блюнути. Свого зреклася, а чужого не навчилась. Чуєш ти, манкуртко, навчись польською правильно розмовляти, бо маєш жахливий акцент. І всі одразу здогадаються (жах!), що ти українка!
Таня до Народжена в Луцьку Показати IP 9 Листопада 2022 11:55
Подивіться відео, як наші люди танцюють і співають за кордоном. Ходять по клубах і кричать «Слава Україні» Не вивчають польської мови, бо впевнені що це поляки повинні підлаштовуватись під нас. Замість працювати, ходять і п’ють за останні гроші. Або просять гроші в звичайних людей, говорячи що вони з України. Жінки ходять по салонах красоти і не платять за послуги, бо вони ж з України.
Так кажуть Показати IP 9 Листопада 2022 11:56
Рано чи пізно пошкодую падлюка.
Народжена в Луцьку Показати IP 9 Листопада 2022 19:39
Нема початку мого попереднього коментаря. Я писала про доньку, у неї батько поляк, але вона не цурається українського. Щодо біженців - світ не ідеальний. Приймали не переможців конкурсу на чесність, порядність і вихованісь, а що було, те і приїхало. Та це не є приводом зректися і соромитися свого походження.
НАТАЛІЯ. Показати IP 11 Листопада 2022 07:49
Люди схаменіться.Подивіться через яку програму це все скорегувала.Вона і її помічниці мають до дівчини особисту непрязнь, і тому так все зробили.Прорама Made bay Liro.там навіть в куточку написано.