USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Сотні євро за місце в автобусі: як через Волинь заробітчани намагаються потрапити за кордон. Відео

25 Квітня 2020 11:06
Обдурені заробітчани на кордоні та сотні євро за місце в автобусі: на україно-польському кордоні зібралися десятки людей, які хочуть виїхати на роботу в іншу країну. Приїжджаючи до митниці, люди сидять по дві-три доби чекаючи транспорт. А ті, хто повертаються, викладають шалені кошти, аби дістатися додому.

Про це йдеться в сюжеті ТРК Аверс.

В Україні уже більше місяця триває карантин, однак є люди, які сподіваються потрапити на роботу за кордон. Євгеній приїхав до контрольно-пропускного пункту із Черкаської області. Їде на роботу в Гданськ. Розповідає, що знайшов оголошення в інтернеті про перевезення. Коштувало таке задоволення немало. Лише по Україні проїзд йому обійшовся в півтори тисячі гривень. Далі, каже чоловік, його мав підібрати автомобіль та перевезти через кордон. Однак, цього не сталося.

Деякі люди залишаються тут на два-три дні в очікуванні транспорту. Далі повертаються додому. І таких, як Євгеній, тут вистачає. Усі із різних регіонів України: також знайшли оголошення в інтернеті. Зараз що робити не знають. Людям обіцяли, що на кордоні буде безліч перевізників, які доставлять за кордон, проте тут – пусто.

У всіх, хто повертається з-за кордону, обов’язково беруть кров на аналіз. В автобусі, який довіз їх до кордону, ніяких засобів дезінфекції не було. Багато людей без масок, листи про обов’язкову обсервацію ніхто не пропонував.

Люди, які приїхали з-за кордону, кажуть, що ціни на перевезення зросли вдвічі, а то й більше.

Подекуди ціни, аби просто перетнути кордон, сягають 2,5 тисячі гривень. Самі перевізники не дуже були раді пресі. Не на камеру розповідають, що у всьому винна влада, яка загнала людей у таке становище. Ціни, кажуть, формують відповідно до кілометражу. Люди змушені викладати шалені кошти, аби дістатися додому, інші ж сидять під кордоном в очікуванні транспорту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
дідо Показати IP 25 Квітня 2020 11:09
Рвутся поповнювати закордонну бідноту. Мити унітази за копійки,і щоб місцеві витирали в них ноги.
Лучанин до дідо Показати IP 25 Квітня 2020 11:59
Ну да,краще гордо здихати на батьківщині, без всяких копійок......сидимо дома, держава нам допоможе, вже китайські маски безкоштовні в сільпо продають...
Лучанка до Лучанин Показати IP 26 Квітня 2020 01:13
А вам бачу роботи на українських полях вже не роботи? Чи для кого оголошення фермери пишуть в надії знайти робочі руки? Ну звісно, краще на пана..
Дідо до Лучанка Показати IP 26 Квітня 2020 10:32
Платіть як пан і ніхто нікуди не поїде.
Всім до Лучанка Показати IP 26 Квітня 2020 14:42
На українських полях працюють тільки лохи. Крім горба, заробляти тут нічого !
Ольга до Лучанка Показати IP 26 Квітня 2020 16:09
А де ті українські поля?Я б з задоволенням пішла попрацювала!Маєте таке поле біля Луцька,то дайте контакт!!!!
Наталі до Лучанка Показати IP 26 Квітня 2020 17:30
Ні.краще за гроші.нормальні.а не які наш фермер платить
Андрій Краків до дідо Показати IP 26 Квітня 2020 13:04
То що твоя мамка в Польщі миє унітази і на трасі підробляє, це не відноситься до інших. Робота на будівництві, в цехах, на складах нікого морально не опускає
Активіст Показати IP 25 Квітня 2020 11:21
Приїхали, поїли-побухали на свято, повиносили сусідам мозги і назад дупи мити? Шкода людей.
Діма до Активіст Показати IP 25 Квітня 2020 11:46
Та ну ,чоловіче не неси фігні ,не всі в польщі дупи миють,то по-перше .Не треба так одразу ! А якщо і миють ,то можливо за нормальні гроші .Не те що дехто в Україні ніби не миє але по факту виходить собі і дітям нема ,що з'їсти
Діма Показати IP 25 Квітня 2020 11:49
А з українцями і так все зрозуміло ,що скоріше їх не влада ,а вони самі один одного задавлять,так ,що тримайтесь так буде кожного разу коли буде подібна ситуація
НАТАЛЬЯ до Діма Показати IP 25 Квітня 2020 20:05
ПЕРЕВОЗЧИКИ БАБКИ ГРЕБУТ ,ТЕРЯЯ СОВЕСТЬ И СПЕША НАЖИТСЯ НА СИТУАЦИИ ,А ВИНОВАТО ПРАВИТЕЛЬСТВО.НЕ НАДО ОПРАВДЫВАТЬ СВОЮ АЛЧНОСТЬ И НИЗОСТЬ ,НО ПОМНИТЕ НАЖИВАЯСЬ НА ЧЬЕЙ ТО ПРОБЛЕМЕ ,ПОЛЬЗЫ ОТ ПРИБЫЛИ НЕ БУДЕТ
Активіст до НАТАЛЬЯ Показати IP 26 Квітня 2020 08:37
А для чого тоді такий уряд, що не контролює перевізників? Чи він зацікавлений в такому стані речей, або мотивований відкупними?
Діма до НАТАЛЬЯ Показати IP 26 Квітня 2020 11:31
До чого тут це ,це понятно ,що наживаються і будуть наживатимь ,запомніть такий український народ і ніяка влада його не змінить ,якщо сам не зміниться. В нас в українців ,щоб не сталося ,влада буже винна
Раб Показати IP 25 Квітня 2020 12:01
Віддам усі гроші, лиш би працювати, більше нічого не вмію, робота - мій сенс життя.
дідо Показати IP 25 Квітня 2020 12:12
працьовиті люди і в Україні заробляють, і не потрібно залишати свою сімю та друзів.
Лучанин до дідо Показати IP 25 Квітня 2020 13:09
В нас працьовиті люди точно копійки заробляють з нашими оплатами та цінами в 2-3 рази дорожче за Європу....
Лучанка до Лучанин Показати IP 26 Квітня 2020 01:16
Ну якби всі працьовиті вміли думати, то заробляли б більше ніж в Європі! Я на часнику за той сезон взяла 5 тис дол. І все в Україні, власними ручками власними силами. Так шо шановний, було б бажання.
Дідо до Лучанка Показати IP 26 Квітня 2020 10:33
А в цьому році що садите?
Заробітчанин до Лучанка Показати IP 26 Квітня 2020 14:08
Так не всім вистачить 5 тис. Доларів на рік, як вам. Люди хочуть НОРМАЛЬНО заробляти.
Наталі до Лучанка Показати IP 26 Квітня 2020 17:35
Дурню пишете.тут працюєш.за безцінь А ще й зарплату дають по чуть чуть.не платять.Рік як вдома..і треба втікати..а люди..погубили добро.всі писката.культурки ноль.
Хрен собачий до Лучанка Показати IP 30 Квітня 2020 00:01
Похвалилася?. Молодець. Дай тобі Бог погоду і здоров'я кожний рік заробляти хоч 5 тисяч доларів. А я за рік, тобто за сезон за кордоном заробив приблизно 15 тисяч доларів, а зараз лишився без роботи, вже більше як півроку б'ю байдики, не сильну спішу шукати іншу роботу, так як отримую кожного місяця 500 доларів допомоги по безробіттю на банківську карту, а все тому, що працював за кордоном ЛЕГАЛЬНО, по робочому контракту зі збереженням всіх соц.виплат. Кожному своє, тобі на землі горба гнути за 5000 в рік, а мені не сильно напрягаючись за кордоном за 13-15000. :)
Ольга до дідо Показати IP 26 Квітня 2020 16:13
Де?
!!! Показати IP 25 Квітня 2020 13:37
Звичайно ж влада винна, що кордон закритий. Нічого, що країни-сусіди мають закриті кордони. і перевізники - бідолажки просто змушені возити людей по високим тарифам. люди самі їм платять. А про наживу - ні не чули. та й соватись туди - сюди теж не потрібно було.
скептик Показати IP 25 Квітня 2020 15:00
кому война, кому мать родная
Сава Показати IP 26 Квітня 2020 01:22
А що тільки перевізники наживаються? А магазини, а аптеки, а тіж лікарні. А про авіаперевезення вже забули? Я вже мовчу як влада наживається на бідних людях.
василий Показати IP 26 Квітня 2020 06:19
там за мытье туалетов платят деньги а здесь вот такие дидо тупорылые гавкают потому что работать не хотят зато жрать пи во сутками у них ума хватает
Татьянаа Показати IP 26 Квітня 2020 08:14
А правительство какой страны виновато? Все страны закрыли границы из-за карантина и везде люди дома сидят без денег и ждут что им что-то выплатит госсударство. Наши же заробитчане пробухали последние сбережения на Пасху, а когда протрезвели оказалось что жрать нечего.
Волиняка Показати IP 26 Квітня 2020 12:46
Я із вищою педагогічною в Україні в школі працював і до 15 га поля мав в обробітку, а коли трапилась нагода купити будинок, то зрозумів, що ще років через 5 назгрібаю на будинок. Покинув усе - поїхав за кордон: за 6 місяцвв, я назбирав грошей на будинок, та ще й на автомобіль. Всі порівняння зайві. До слова: всі зароблені гроші я потратив в Україні і таких як я тисячі... Шалені гроші вливаються в Україну завдяки заробітчанам.
Вадим до Волиняка Показати IP 27 Квітня 2020 10:07
Вам плюс. Я сам такий
Лучанин Показати IP 26 Квітня 2020 14:27
Приїхали побухали,позаражували людей і знову за кордон жопи мити,ще карантин не закінчився а вони вже ломляця на кордоні замість того щоб мізки включати ,небухать,щось робити тут і реалізуватися як особистість тут в Україні ,ні ебашать ,спішать устраюють чиєсь чуже життя,но тільки не своє!
Хрен собачий до Лучанин Показати IP 30 Квітня 2020 00:27
Не хочеться матюкатись, бо ти ще видно геть молодий, багато не розумієш, а модератор не пропустить коментар, якщо з матюками. З моменту розпаду СРСР пройшло майже 30 років, помінялось 5 президентів в Україні і за всі ці 30 років середня зарплата українця при любій владі не піднімалась вище 400 доларів, в той час як в ЄС від 1000 і вище. В нашій країні треба надіятись тільки на себе, заробити тут чесно неможливо, хіба на харчі і комуналку з горем навпіл. Тому я з двома вищими освітами працюю за кордоном вже більше 10 років і хоч видно результат. Квартирта в новобудові і двоповерхова хата в передмісті Луцька, а ти грамотію, якщо чесно заробляєш в Україні, не береш хабарі,не депутат, не прокурор, не барига-спекулянт,розкажи про свої здобутки на середню луцьку зарплату за 10 років. Тому багато українців поки молоді і є здоров'я, працюють за кордоном і не тобі їх за це осуджувати. Хотів би тебе побачити в років 65 на нашу "шикарну"українську пенсію в 50-100 євро, може б тоді тобі спали рожеві окуляри і ти зрозумів, що кого б ми не вибирали, якого президента чи депутата, наша влада буде ЗАВЖДИ жити окремо від народу, це доказано майже за 30 років незалежності України.
1312 Показати IP 26 Квітня 2020 14:41
От якого чорта сиділи там до останнього дня візи????? Сказали ж будуть закривати кордон, то повертайтесь додому, а ні, треба ж досидіти до останнього дня, всі гроші заробити ,То залишалися б там чого пертися додому.
А до 1312 Показати IP 26 Квітня 2020 19:58
Не переживай ще залишаться... Якби простіше було то б не вертались би
Александр Показати IP 26 Квітня 2020 17:32
Где в Черкасской области граница???
Слава Показати IP 27 Квітня 2020 01:08
А на українське поле чого нейде ?
Ігор Показати IP 27 Квітня 2020 12:48
Чого туди пхатися. Спочатку жалілися що сюди тяжко потрапити, а тепер вже туди бідолахи не можуть. Треба було там сидіти. Ганяють туди сюди, інфекцію возять Задрали. А нам що вічно сидіти на карантині, бо воно преться
Анатолій Показати IP 29 Квітня 2020 00:37
Всі не можуть працювати на полі і не можуть бути бізнесменами мусить бути багатий мусить бути бідний так само талановитий з безталалантним таке в нас життя і поки наша влада і сам народ цього не зрозуміє то нічого доброго з цього не буде. Не кажу щоб дали роботу хочаб дайте можливість заробити біднішим людям нормальні гроші для життя . Не для розкоші а для того щоб просто місяць прожити не чекаючи нещасних 3200 чи навіть 10000 тисяч які не вартують майже нічого тоді як політики заробляють сотні тисяч а то і міліони за декілька днів знущаючи над нашим Українським народом. Слава Україні Боже збережи Україну і український народ.
Анатолій Показати IP 29 Квітня 2020 00:53
Ігор як ти виражаєся воно то є твій народ який не дає тобі померти в нещиті бо відправляє по 15 мільярдів доларів в рік в Україну. Я не заробітчанин я живу і працюю в Україні але я розумію що без цих грошей Україна не буде існувати як держава хоча можливості маєм сверхдержави Європи але нікому це не потрібно особливо нашим політикам і це всі розуміють а розуміти як виявилось замало.