USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Стало відомо, хто представлятиме Україну на Євробаченні-2011. ВІДЕО

27 Лютого 2011 12:55
Співачка Міка Ньютон з піснею "Ангел" представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2011" у Дюссельдорфі у травні.

Це стало відомо пізно вночі 26-го лютого після оголошення результатів голосування в прямому ефірі на "Першому Національному", - пише ТаблоID.

Цього року представника від України на європейський пісенний конкурс обирали з урахуванням думки журі конкурсу (45%), SMS-голосування (45%) та голосування на офіційному сайті "Євробачення" (10%).

Цікаво, що і журі, і глядачі, і інтернет-користувачі віддали перемогу саме Міці Ньютон.

До фіналу журі цьогорічного Національного відбору увійшли: гендиректор НТКУ Єгор Бенкедорф та його заступник Валід Арфуш, заступник глави адміністрації президента Ганна Герман, співачки Ані Лорак та Руслана, акордеоніст Ян Табачник, продюсер Едуард Клім, поет Юрій Рибчинський та минулорічна представниця від України на "Євробаченні" співачка Альоша.

Всього у Нацвідборі артиста для "Євробачення-2011" взяли участь 19 виконавців: Злата Огнєвіч, Дар'я Медова, гурт "Жемчуг", гурт "Bahroma", Олексій Матіас, Джамала, Міла Нітіч, Олена Корнєєва, Денис Повалій, EL Кравчук, Шаніс, Віталій Галай, Міка Ньютон, Едуард Романюта, Тетяна Воржева, Іван Березовський, тріо "Zакльопки", Владислав Левицький, Анастасія Приходько - "Action".


ВІДЕО ПІСНІ МІКИ НЬЮТОН З ВІДБІРКОВОГО ЕТАПУ НАЦВІДБОРУ:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Exaboto Показати IP 27 Лютого 2011 14:19
яка низькопробна попсня. Аж приємно що вона на російській мові співає. Але гірше педобаби смердючькі Україна нікого не поставить це точно.
Лучанин Показати IP 27 Лютого 2011 16:48
Коли вже Україна почне посилати на цей конкурс українців?????
Роман Показати IP 27 Лютого 2011 19:51
Жах...
Mirna Показати IP 27 Лютого 2011 20:56
пісня не те, що невдала, вона просто НІЯКА!
Юрій Ричук до Mirna Показати IP 27 Лютого 2011 21:18
як і співачка
кармеліта Показати IP 27 Лютого 2011 21:05
ох...ть(( це ще гірше ніж той лисий співав Василь))) їм би дуетом
Руся Показати IP 27 Лютого 2011 22:50
А я чула, що у цьому відборі лідирувала Джамала
ГНАТ ЮК Показати IP 28 Лютого 2011 00:44
От правду кажуть - у нас в музиці і футболі розуміються всі. Може у будь-кого з коментуючіх є хоч би музшкола за плечима? "Попсня, не попсня, пісня ніяка" - звідки ви це все знаєте? Таке ж саме і жюрі сиділо!
Exaboto до ГНАТ ЮК Показати IP 28 Лютого 2011 09:41
у моєї мами є музична освіта. Їй подобається смердючька.
Читач Показати IP 28 Лютого 2011 10:34
Імя у неї таке щире українське, як і пісня.
Віра Рей Показати IP 28 Лютого 2011 10:47
Це просто брєд... Це ще раз доводить, що в нашому шоу-бізі все вирішує бабло!
глядач Показати IP 28 Лютого 2011 11:41
Гарненька, голос ніби є, пісня теж може бути, але таких самих конкурсанток на євробачені буде штук 10. Чим міка ньютон від них відрізняється? Я наприклад був за джамалу, принаймні вона голосом і піснею виділялася б з тої когорти солодкоголосих співачок і співаків на євробаченні
filadelfos Показати IP 28 Лютого 2011 12:35
почему не Джамала?????????что за бред??? реально обидно!(((
фу Показати IP 28 Лютого 2011 17:49
ДА .Джамала порвала б їх як колись це зробила Руслана.А цей вибір просто дивує. Але ....
Стерх Показати IP 28 Лютого 2011 20:03
Не хитрый анализ последних конкурсов показывает,что у лирических песен никаких шансов на победу.Видимо,никто побеждать не собирается.В любом случае,госбюджет не пострадает.
CJ Показати IP 28 Лютого 2011 21:07
Подейкують, що: "Міка Ньютон вже не їде на «Євробачення»! Як повідомляють в Національній телекомпанії України, після проведення фіналу національного відбору громадськість неоднозначно сприйняла підсумкові результати. Надійшло безліч звернень глядачів, в яких ставляться під сумнів результати фіналу національного відбору. Тому НТКУ виступила з ініціативою провести 3-го березня ще один відбірковий тур, в якому окрім Міки Ньютон візьмуть участь дві її головні суперниці – Злата Огневич і Джамала". Коротше, хочуть ще бабла накосити за допомогою смс!
Оо Показати IP 3 Березня 2011 22:26
"Голос ніби є"... Це хіба голос, люди...