Студенти ВНУ провели фестиваль науки «ЯрФЕСТ»
13 травня Волинський національний університет імені Лесі Українки у межах Тижня науки організував фестиваль науки «ЯрФЕСТ».
Це захід, покликаний показати, що наука – цікава, доступна та захоплива для кожного. На фестивалі були представлені досліди з фізики та хімії, виставки археологічних знахідок, мінералів і гірських порід, аквакультура під мікроскопом, робототехніка, техніко-криміналістичні засоби для розслідування злочинів, інтерактивні заняття та багато інших наукових локацій, повідомили у Волинській ОДА.
«Особливо приємно було поспілкуватися з молодими науковцями Волині. Уже сьогодні вони демонструють сучасне мислення, креативність, ініціативність і щиру зацікавленість розвитком науки та освіти. Впевнено можу сказати: саме за такими молодими людьми – майбутнє Волині та України», - вважає т.в.о. начальника ОВА Роман Романюк.
Також він мав почесну місію – вручити відзнаки Міністерства освіти і науки України викладачам університету за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток освіти й науки.
Читати ще: «Волинь унікальна»: експерти обговорили туристичні можливості регіону
Зокрема, нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» нагороджено Юрія Харкевича. Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України відзначено Валерія Бортнікова та Ірину Глову. Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено Світлану Богдан.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Це захід, покликаний показати, що наука – цікава, доступна та захоплива для кожного. На фестивалі були представлені досліди з фізики та хімії, виставки археологічних знахідок, мінералів і гірських порід, аквакультура під мікроскопом, робототехніка, техніко-криміналістичні засоби для розслідування злочинів, інтерактивні заняття та багато інших наукових локацій, повідомили у Волинській ОДА.
«Особливо приємно було поспілкуватися з молодими науковцями Волині. Уже сьогодні вони демонструють сучасне мислення, креативність, ініціативність і щиру зацікавленість розвитком науки та освіти. Впевнено можу сказати: саме за такими молодими людьми – майбутнє Волині та України», - вважає т.в.о. начальника ОВА Роман Романюк.
Також він мав почесну місію – вручити відзнаки Міністерства освіти і науки України викладачам університету за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток освіти й науки.
Читати ще: «Волинь унікальна»: експерти обговорили туристичні можливості регіону
Зокрема, нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» нагороджено Юрія Харкевича. Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України відзначено Валерія Бортнікова та Ірину Глову. Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено Світлану Богдан.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Українські військові вдарили по залізничному мосту, понтонній переправі та вантажівках у Чонгарі
Сьогодні 12:24
Сьогодні 12:24
У Ковелі підліток на електровелосипеді влетів на швидкості у Mercedes-Benz. Кого покарали
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
Дочасно пішов із життя Захисник з Любешева Іван Сокирка
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Знову штормитиме: на вихідних по Землі вдарить магнітна буря
Сьогодні 10:32
Сьогодні 10:32
Росія атакувала Україну 118 БПЛА. Є загиблий на Запоріжжі
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36














Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.