USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Таксистів планують зобов'язати ставити касові апарати в авто

14 Січня 2022 12:59
У Раді мають намір зобов’язати таксистів встановлювати касові апарати в автомобілі. Відповідний законопроект узгоджується із Міністерством інфраструктури.

Як пише Кореспондент, про це заявив голова комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев в інтерв’ю Українським новинам.

Він розраховує, що відповідний законопроект зареєструють наприкінці січня.

«Я досить жорстко вимагаю, щоб він з’явився», – наголосив Гетьманцев.

Читати ще: Торгівлю у селах звільнили від касових апаратів

За його словами, зараз проект перебуває на стадії узгодження з Міністерством інфраструктури.

Нагадаємо, з 2022 року фізособи підприємці зобов’язані використовувати касові апарати, але деяким із них дозволили використовувати розрахункові книги. Як повідомлялося, на останньому засіданні цього року Верховна Рада не змогла ухвалити закон про відстрочення запровадження касових апаратів на рік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
123 Показати IP 14 Січня 2022 13:10
Кiнець бомбiлам...
Аут до 123 Показати IP 14 Січня 2022 14:40
Ні, то кінець епохи бідносьті бля бомбіл. Вони ж самі його й приблизили, це головний електорат і агенти впливу зеленої нечисті.
пиняботокс Показати IP 14 Січня 2022 13:46
Нарешті, нарешті, нарешті ... Нарешті головні агітатори за зе получають віддачу, - касовий апарат в кожне таксі, і повне оподаткеування діяльності!!! Повне оподаткування і суворе ліцензування !!!
Давно Показати IP 14 Січня 2022 14:04
пора!!!
Дідо Показати IP 14 Січня 2022 14:19
Таксі стане дорожчим.
К.лучанин до Дідо Показати IP 14 Січня 2022 14:41
100% !!!
Анонім до Дідо Показати IP 14 Січня 2022 15:19
На мєнтовську пенсію раз в місяць думаю ще катнешся на таксі.
Дідо до Анонім Показати IP 14 Січня 2022 21:06
Я ще під час Януковича з СБУ пішов на пенсію, мені вистачить. А от тобі пенсії точно не бачити.
Народна прокуратура до Дідо Показати IP 14 Січня 2022 22:02
Ти дебіл і провокатор. Ті, хто пішов на пенсію з СБУ за Януковича, отримували її в розмірі 4 тисяч і потім, під час війни, укладали контракти з ЗСУ, щоб прослужити три роки і отримати пенсію на рівні армійської
читач до Дідо Показати IP 14 Січня 2022 15:50
Не стане дорожчим. Податків до бюджету стане більше.
Анонім до читач Показати IP 14 Січня 2022 17:05
Де вас тільки таких наївних беруть? Я так розумію що ти думаєш що таксисти з своєї кишені виймуть і заплатять? Ги, скоріше всього це з твоєї кишені виймуть.
Аут до Анонім Показати IP 14 Січня 2022 17:40
Просто зїдеш з рейса, і поїдеш на трускавки чи на будову в Польщу. Дякуємо зе, якого ви привели до влади.
Анонім до Аут Показати IP 14 Січня 2022 21:04
Я взагалі-то за Януковича стояв, і за жодного з "ваших" не голосував
Лучанин Показати IP 14 Січня 2022 17:21
Головне не порох. Так, наголосували ?
зюзя_в соплі_ до Лучанин Показати IP 14 Січня 2022 17:39
О, таксістів переслухати не можна було! Про все знали, де скільки вкрадено Порохом, де закон порушено, як армію обкрадено, і чому потрібно голосувати за зе... То були перші агітатори за зе, звичайно після фопів, а тепер і ці і інші получили від зе піджопник. Хахахаха, я задоволений, карма працює, жеріть не обляпайтесь.
Lucky до Лучанин Показати IP 14 Січня 2022 17:42
Так саме так, головне не порох, і це краще з усіх хто був на виборах ....
Правда до Lucky Показати IP 14 Січня 2022 18:03
Ти ще святкуєш чи то вже інтоксикація ? Чи зелені чорти в гості прийшли?
Анонім до Правда Показати IP 14 Січня 2022 20:47
ой мабуть не в .гості прийшли .а назавжди-.але для нього це свято