USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Тільки сидячі місця: як у Луцьку працюватиме громадський транспорт

31 Травня 2020 15:12
З 1 червня у Луцьку знову курсуватиме громадський транспорт, проте з певними обмеженнями.

Маршрутки та тролейбуси возитимуть лише сидячих пасажирів, йдеться в сюжеті телеканалу «Аверс».

Як розповів директор комунального підприємства «Луцьке підприємство електротранспорту» Володимир Пуц, контролювати пасажиропотік будуть водії.

«Водій буде повідомляти, і тільки тоді можна буде зайти в транспорт. Інакше у нас вийде скупчення, – пояснює директор ЛПЕ. – Так, будуть незручності, черги на зупинках».

Якщо ж хтось не захоче дотримуватися правил – транспорт з місця не рушить. Тому в ЛПЕ просять лучан бути свідомими й не заходити в салон, якщо там немає сидячих місць. Також просять пенсіонерів не займати місця в транспорті спозаранку, коли люди поспішають на роботу.

Чекають відновлення руху громадського транспорту і самі працівники ЛПЕ, адже частину карантину провели у відпустці за власний рахунок.

Останні дні на ЛПЕ посилено дезінфікують салони тролейбусів й запевняють, що дбатимуть про безпеку пасажирів, регулярно обробляючи автотранспорт дезрозчинами – по кілька разів на день.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Ісса Ндойє Показати IP 31 Травня 2020 15:31
Вони вас так і послухали ... З самого ранку баби і діди вибираться на дачи ... І більшисть прямує до залізничного та автовокзалу. Заходишь а вони блять вже сидять з мотиками та возіками ...
Так до Ісса Ндойє Показати IP 31 Травня 2020 15:46
А ще ринок працює, на який ОБОВ'ЯЗКОВО треба їхати з самого ранку!
так до Ісса Ндойє Показати IP 31 Травня 2020 16:06
це точно сказано
Петро до Ісса Ндойє Показати IP 31 Травня 2020 16:38
А чого ти туди заходиш? Їдь пішки! Зараз літо, до сінагоги лісапєдом доберешся
ДИДУСЬ ПАВЛО Показати IP 31 Травня 2020 15:41
всім тільки пенсіонери мішають
Ісса Ндойє до ДИДУСЬ ПАВЛО Показати IP 31 Травня 2020 21:16
Наші друзі з КНР як раз зараз рішають демографічну проблему з використанням коронавірусу у всесвітньому масштабі, ви чули що сказав Міністр охорони здоров'я України, а це досвідчений лікар, професор - більшість населення старші 60 років - помре !!!
Анонім до ДИДУСЬ ПАВЛО Показати IP 1 Червня 2020 09:08
Не забивали б собою громадський транспорт, коли людям на роботу треба, не заважали б.
Власюк Олена Показати IP 31 Травня 2020 15:41
Ужас
Олександр Показати IP 31 Травня 2020 15:49
Ну то все, що є той транспорт. що його нема... Сідають тільки надвох, максимум трьох кінцевих зупинках. А що буде творитися на зупинках посеред міста - навіть не уявляю, яким чином будуть боротися за одне вільне місце десять осіб. Коротше, що воно є. що його нема. А по правді: що 15 людей в маршрутці, що 25 - яка різниця? "Коронавірусна секта" й далі в дії. Вам ще не набридла та дурня?
Анонім до Олександр Показати IP 1 Червня 2020 09:09
Такі як ви нормальнім людям дійсно набридли.
дідо Показати IP 31 Травня 2020 15:50
тільки пільговикам треба заборонити безкоштовно їздити.
ветеран війни до дідо Показати IP 31 Травня 2020 18:06
на основі чого заборонити? по якій причині? Вам стане краще, коли заборона погіршить наші умови життя?
Анонім до ветеран війни Показати IP 1 Червня 2020 09:10
Коли громадський транспорт перестане бути переповненим пенсіонерами, коли іншим на роботу/ з роботи треба, так, нам стане краще.
Дурень Показати IP 31 Травня 2020 15:53
Навіяно фото: цікаво. скільки грошисьок по Україні вилито в "ду..у" через тую дезинфікацію шляхом полвиання різними розчинами. Що воно дало???
Оля Показати IP 31 Травня 2020 16:46
Пенсіонерам зробити платний пільгових проїзд, типу як у студентів чи школярів
Мешканка Показати IP 31 Травня 2020 16:47
Всі водії були за власний рахунок а Керівництво працювало і має 100%зарплати.І де справедливість. Пане директору
Лучник Показати IP 31 Травня 2020 17:18
Негативно пишуть про пенсіонерів люди , які думають що вони ніколи не будуть пенсіонерами.Не від розкішного життя пенсіонери їдуть зранку на дачі.Не відпочивати.А щоб щось виростити і вижити при мізерних пенсіях. Так що будь людьми і з повагою давайте відноситись до своїх батьків, бабів., дідів.
Еге ж бо до Лучник Показати IP 31 Травня 2020 17:51
А пенсіонери повинні увійти в положення нині працюючих і в години пік не перешкоджати їхньому доїзду!!!
Анонім до Еге ж бо Показати IP 31 Травня 2020 19:25
"в положення" пенсіонерам вже входити пізно, цього не знали? Не той вік. Може це вам потрібно "Ввійти в положення" і вийти на годину раніше щод дійти по свіжому повітрі на роботу?
Еге ж бо до Анонім Показати IP 31 Травня 2020 19:52
Прошу пригадати з яких ресурсів виплачується пенсія(((
Анонім до Анонім Показати IP 1 Червня 2020 09:12
То чого ми маємо входити в положення пенсіонерів, яким важко не псувати життя людям, за чий рахунок вони живуть?
Пенс до Анонім Показати IP 1 Червня 2020 12:26
ти сам собі псуєш життя, не шукай когось виного за свої невдачі. Молодий, здоровий а на власне авто не заробив. Успішні люди на роботу тролейбусами не їдуть!
Анонім до Пенс Показати IP 1 Червня 2020 13:06
Надто "товсто", спробуйте тоньше.
Пенс до Анонім Показати IP 1 Червня 2020 13:54
Підгорів заліково! і нік Ано(нім) не допоміг!
111 Показати IP 31 Травня 2020 18:30
Водій контролюватиме, це треш, знаючи наших людей, а ще людям пора звикати, що прийшов на зупинку і став в чергу, а не прибіг останній запригнув перший
Натуля Показати IP 31 Травня 2020 18:34
А пенсіонери що не люди???!!! Всі хто доживе такими будемо . Хіба можна так зневажливо ставитись до людей неважливо чи це пенсіонер чи ні, це ж теж людина !
ауууу до Натуля Показати IP 31 Травня 2020 19:12
пенсіонери - люди і ми їх поважаємо, проте нехай і вони поважають нас. нам не дуже солодко...і у нас жорсткий розклад, а у них - вільний...що не зрозумілого, ааааааааа ???
Петро до ауууу Показати IP 31 Травня 2020 19:31
Виходь на годину раніше, буде "розклад" вільніше
ауууу до Петро Показати IP 31 Травня 2020 21:19
А може нехай дачники виходять на годину раніше і повертаються на годину пізніше??? чим більше на свіжому повітрі - тим більше здоровля!!!
ототак до ауууу Показати IP 31 Травня 2020 21:25
Яке ж бидлоття поряд живе - це просто жах!!!
ауууу до ототак Показати IP 31 Травня 2020 22:47
ні, перепрошую, ми живемо не поряд...
Олена в. Показати IP 31 Травня 2020 18:36
А масок вже не треба ????????
Петро до Олена в. Показати IP 31 Травня 2020 19:29
Хіба що лося чи осла..
Оля Показати IP 31 Травня 2020 19:21
То може треба збільшити кількість транспорту в таких умовах?
Лучанин Показати IP 31 Травня 2020 19:30
Ну вже зараз пенсіонери відтягнуться по повній програмі,цеж не жарт,два з половиною місяці не було на чому цілими днями кататись.А тут знову відкриють безкоштовний атракціон під назвою тролейбус.КУДИ І ЗА ЧИМ ВИ ВСІ ЇЗДИТЕ!!! Пропоную на період карантину ввести платний проїзд для пенсіонерів,і штрафувати за безплатний.Тоді може до них щось дійде.Інаке знову всі тролейбуси будуть заповнені пенсіонерами.
Лучанка до Лучанин Показати IP 31 Травня 2020 20:49
Як у воду дивився. Цікаво буде, як взавтра одна пенсія тролейбуси займе, а я на роботу не зможу дістатись. Прийдеться пішки знов ходити. Вихід один - ЗРОБИТИ ПЛАТНИМ ПРОЇЗД ПЕНСІОНЕРАМ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ. Може, тільки по дуже важливим справах їздити будуть, а не так, як моя сусідка, кожен день на Струмівку, на дачу, бо в квартирі їй дихати немає чим. Хоч чай з сусідами поп'є...
Вова до Лучанин Показати IP 31 Травня 2020 21:26
Скільки тобі років,людино. Ти на роботу ще їздиш,а в душі вже пенсіонер.Боїся пройти пішком якийсь кілометр чи два. Дай Бог дожити до пенсії,але на пенсії сидіти вдома,щоб нікому не мішати їздити на роботу.Я думаю діти і онуки забезпечать потрібними харчами і всім іншим необхідним.
патріот Показати IP 31 Травня 2020 21:21
Судячи з більшості диких коментів не дивує чому ми так живемо і чому в нас таке суспільство! :( Ми ще довго не будемо цивілізованою країною :(
думка Показати IP 31 Травня 2020 21:24
Коментар лише представника ЛПЕ, а у маршрутників нічого не спитали! А їм у першу чергу не вигідно так їздити! У маршрутці сидячих 21-26 місць :) То вони взагалі на маршрут не вийдуть і міська влада нічого з ними не зробить і ніяк не зможе вплинути на них, бо вони диктують умови місту... :(
Реальність Показати IP 31 Травня 2020 23:54
Протріть очі, промийте вуха і позакривайте писки. Ситуація така що пенсіонери мають виживати наскільки хватитить здоровя, далі як в лісі... Ті що так накинулися на пенсів скільки вас ввійшло в 73 групу? Ще є ветерани АТО які по вашій логіці будуть займати місця, ще є чорнобильці, ще є тьма пільговиків від силовиків і поліцаїв до клерків міської ради. Всіх перечислив ?Та напевно ні! Закрийте писки і сопіть в дві дирки, від вас толку на тій роботі, що ви нею прикриваєтеся, як з козла молока! І не чекайте поваги до себе як доберетеся до пенсійного віку, ви її не заслужите. Та й сьогоднішніми реалями чи ще будете мати ту принизливо жалюгідну пенсію. Від Вас нібито працюючих залежить майбутнє в яке ви швидко попадете. Вам вже сьогодні не позаздриш, але ви того заслужили. Амінь!
Отакої Показати IP 1 Червня 2020 06:51
Сидячі місця не є зберіганням потрібної дистанції,то це просто фікція і маніпуляції.
Дід Панас Показати IP 1 Червня 2020 07:05
Так гарно було без тих довбаних маршруток-шлях би їх трафив..Все як в молодості.А зараз болячка квітне,а вони ці корчі запускають..ну чи не придурки
Лучанка Показати IP 1 Червня 2020 09:44
Шановні, згідно постанови кабінету міністрів України громадяни від 60-ти років повинні знаходитись на самоізоляції і виходити з дому тільки до магазину чи аптеки, і то в радіусі 2-х кілометрів. Про які дачі і базари може йти мова, сидіть в дома і забудьте про громадський транспорт.
Погоджуюсь до Лучанка Показати IP 1 Червня 2020 10:21
Плюс
теж Лучанин пенсіоне до Лучанка Показати IP 1 Червня 2020 12:33
Самоізолюй свій мозок.