USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

З 1 червня у Луцьку відновлять рух громадського транспорту

29 Травня 2020 16:57
В обласному центрі Волині відновили рух маршруток та тролейбусів. Уже з 1 червня лучани та гості міста зможуть дістатися до потрібного місця громадським транспортом.

Про це йшлося 29 травня під час засідання позачергової 80 сесії Луцької міської ради.

Нагадаємо, міськрада ще 27 травня звернулася до Волинської ОДА, щоб запустити транспорт з червня. Сьогоді радник міського голови Ігор Поліщук написав у фейсбуці, що у Луцьку епідеміологічна ситуація не є гострою, а спалахи захворюваності в Олиці чи в Ковелі, які впливають на загальнообласну статистику до запуску громадського транспорту в Луцьку, жодного відношення не мають. Він анонсував засіданні сесії, на якій повинні були винести питання про відновлення роботи громадського транспорту.

Вже згодом з’явилася інформація, що на Волині послабляють карантин та дозволяють відновити рух громадського транспорту скрізь, окрім Ковеля, Ковельского району та Олики.

Так, своїм сьогоднішнім рішенням депутати відновили роботу тролейбусів та маршруток з першого червня. Пасажирів будуть перевозити у спосіб, визначений постановою Кабінету Міністрів України в межах кількості місць для сидіння передбачених технічною характеристикою транспортного засобу.

Відзначимо, що в громадському транспорті пасажирам заборонятимуть перебувати без захисної маски.

Виконувач поноважень місько голови Григорій Пустовіт нагадав лучанам, щоб ті не забули поповнити свої картки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
дідо Показати IP 29 Травня 2020 17:14
Готуємось до нової хвилі, після немитих рук та незакритих перегарних ротів.
valdis peish до дідо Показати IP 29 Травня 2020 18:02
ти не дідо ти д*тел
Анонім до дідо Показати IP 29 Травня 2020 18:56
То не їзди автобусами, ХОДИ ПІШКИ.
Пффф Показати IP 29 Травня 2020 17:28
ой дарма вони це зробили...
Ололо до Пффф Показати IP 29 Травня 2020 17:54
Давно пора. В Рівному тролейбуси їздили і їздять, і нічого.
Працююча людина Показати IP 29 Травня 2020 17:45
Накінець-то!
Олег Показати IP 29 Травня 2020 17:52
А чого не з суботи? Скільки вже можна мучити народ?
Оля до Олег Показати IP 29 Травня 2020 19:27
Нарешті,ураа
К.лучанин до Оля Показати IP 29 Травня 2020 20:43
Кричати УРА рано ! Не знаєш які пакості зробила влада Луцька для своїх громадян ? Я це почув по ТБ у ВН на суспільному! Так от , пенсіонерам від 60 і більше не дозволено ( заборонено !) користуватись транспортом!! Це таке у Луцьку можна побачити і відчути . Це я би назвав дискримінацією і порушенням прав людини . Людям треба їхати до лікаря , в поліклініку в лікарню і т.д. А чим їхати? Цих зажерливих чиновників міськради не цікавить. Ця влада таки хоче спровокувати майдан, що її погнали поганою мітлою . Я вже давно помітив, що у Луцьку творяться дивні речі. Влада не рахується з людьми! В інших областях України Ви щось подібне бачили ? І Луцьк ще називає влада європейським містом. Яке лицемірство!
Мама Показати IP 29 Травня 2020 18:41
А хто контролюватиме наявність маски в тролейбусі?
Баба до Мама Показати IP 29 Травня 2020 22:43
Ніхто, всі повинні бути у масках і все...
Hello Показати IP 29 Травня 2020 20:43
Напевно перевізники будуть возити більше пасажирів ніж кількість сидячих місць, бо інакше, що вони зароблять??? Якщо ще очікується другий спалах болячки, то вони ще до осені можуть схотіти підвищити ціни на проїзд.
Гриць Показати IP 29 Травня 2020 20:51
В тій масці задихнутись можна в жару, втратити свідомість
Анна Показати IP 29 Травня 2020 21:11
В Польщі транспорт ходив впродовж всього карантину. Там зрозуміли, що то за "пандемія":)
Анонім до Анна Показати IP 30 Травня 2020 10:49
Там за карантином стежили и краще дотримувалися, тому транспорт і робив.
скептик до Анна Показати IP 30 Травня 2020 18:36
вам до польщі по рівню самосвідомості населення як до неба рачки.
Внук Показати IP 29 Травня 2020 22:00
Та ніхто тої маски не носить. Подивіться там там, сільпо, базари, лєтнікі тощо. Маски тварини не носять. Люди тим більше. Я вільни і це мій вибір.
Ірина до Внук Показати IP 30 Травня 2020 08:50
Як принесеш заразу у свою родину і побачиш що буде з дідусями, бабусями і батьками , то по іншому заспіваєш...
Внук до Ірина Показати IP 30 Травня 2020 11:09
То сиди в буді, поки Хазяїн не спустить з цепа.
Ахаха Показати IP 30 Травня 2020 01:26
Це буде ад)
Дзвоніть на 103 Показати IP 30 Травня 2020 09:46
Буде так як було до карантинних обмежень. Впевнений на 199%, що ніхто не буде чекати наступну маршрутку, коли ця маршрутка яка вже ось стоїть на зупинці і де сидить не більше 10 пасажирів. Всі маршрутки будуть переповнені. Друга справа: чи всі пасажири будуть дотримуватись хоч би елементарних пристойних правил та засобів індивідуального захисту маски та гумові рукавички.
Лучанка Показати IP 30 Травня 2020 12:36
Шановна ВЛАДО!! Якщо ви хочете, аби маршрутки брали лише стільки людей, скільки сидячих місць, то ПОТРІБНО ЗБІЛЬШИТИ КІЛЬКІСТЬ МАРШРУТОК!! От, приміром, маршрутів 107, 103 дуже мало, тому зранку вони їздять переповнені, бо ж людям ТРЕБА ДІСТАТИСЬ НА РОБОТУ! Ми не отримуємо по 8-12 тисяч зарплати, більшість людей працює за мінімалку, і розїжджати на таксі НЕМА ГРОШЕЙ І МОЖЛИВОСТІ!! І тролейбус 4а було б добре, аби ходив ЧАСТІШЕ! Збільште кількість тролейбусів 4а!!
Олександр до Лучанка Показати IP 30 Травня 2020 14:19
Лучанко, скільки тієї Потебні? Перейдіть до депо чи на Львівську й буде вам щастя. А стверджувати, що 107-х було мало... По-перше - не правда.
Внук до Лучанка Показати IP 30 Травня 2020 14:42
Та 8-12 тисяч це хіба зараз гроші? За них можна ще прожити нормально, якщо маєш власне житло та авто. Купувати їжу і платити за комуналку хватить і ще трохи одягу купити, і то на гумці. За мінімалку в 4500 не прожити ніяк. Хіба що на хлібі і воді.
Анонім до Внук Показати IP 30 Травня 2020 18:39
а ти спробуй на 1638 прожити
Внук до Анонім Показати IP 30 Травня 2020 19:59
Я не любитель садомазо
лучанка до Внук Показати IP 31 Травня 2020 10:17
1638 грн.-це таку заробили пенсіЮ,немаючи стажу,бо в молодості сиділи у підізді,чи на шиї у батьків чи чоловіка. Бо тоді всі працювали на заводах, фабриках і колгоспах. Хто працював 30 років має 2000 грн.,а хто 40 років - то 3750 грн.
лучанка до лучанка Показати IP 31 Травня 2020 10:34
на зупинках треба займати чергу до кожного виду транспорту. Якщо будуть всі сидячі місця заняті,то транспорт не зупиниться.в часи пік пенсіонери не займайте транспорт. А після 60 років, це вина не Луцька,а постанова Кабміну.