USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

«Безмежно її люблю»: луцький активіст одружився «за добу»

21 Квітня 2018 17:07
Голова волинського осередку ГО «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук сьогодні одружився. Він каже, що це дуже велике кохання, тому вирішили не чекати ще місяць, аби зареєструвати шлюб в РАЦСі й одружилися за добу у ЦНАПі.

«Пам'ятний день в нашому житті!», - пише на своїй сторінці у Facebook Віталій Ткачук.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини він розповідає, що познайомився зі своєю обраницею три місяці й один день тому.

«Доля нас звела три місяці тому, ми маємо спільних друзів, так і познайомилися. Зрозумівши одразу, що це велике і велике кохання, ми сьогодні одружилися. І вже найближчим часом плануємо повінчатися.

Це пам’ятний день у моєму житті, адже моя обраниця не лише мені дружина, а й друг та опора в житті і взагалі, вона просто красуня і я безмежно її люблю!», - каже Ткачук.

Та додає, що дружина Олена Зварич до громадської діяльності не має жодного відношення, працює менеджером в одній із луцьких фірм.

Редакція вітає подружжя зі світлою подією й бажає миру, Божої благодаті та довгих років щасливого життя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Шкандаль Показати IP 21 Квітня 2018 17:59
Щооо??? Активіст одружився не на активістці??? Фууу!!! Ганьба!!!
Костянтин Показати IP 21 Квітня 2018 20:00
Хто кому опора в житті? А чому не жінці чоловік опора? Чи жінці аби заміж скоріше ? Вітаю
Чесний Показати IP 21 Квітня 2018 20:03
За 3 місяці женитись? І нащо такий поспіх?
Василь Показати IP 21 Квітня 2018 22:37
Безмежно любити за 3 місяці? Цікава любов зараз по-сучасному. Але сучасні не женяться не ті Закони щоб одружуватись . Справжня любов без печатки в паспорті.
лучанин Показати IP 22 Квітня 2018 07:45
Я ОДРУЖИВСЯ ЧЕРЕЗ 14 ДНІВ МПІСЛЯ ЗНАЙОМСТВА..ЖИВЕМ 6 РОКІВ ВЖЕ І ЩО????? ДО ЧОГО ТУТ ЧАС??
Для розяснення Показати IP 22 Квітня 2018 09:19
Так склалося що це незрячі люди, які на особистому прикладі показують що незважаючи на всі життєві перепони потрібно рухатись далі, жити зтворювати сім'ї. Вітаю молодят.
Віталій до Для розяснення Показати IP 23 Квітня 2018 13:31
Дякую вам за побажання, але є одна ремарка, не незрячі люди, а незрячий тут лише я)
Лучанка Показати IP 23 Квітня 2018 12:27
Стільки негативу про чуже життя....Щастя молодятам та кохання на довгі роки!
Віталій до Лучанка Показати IP 23 Квітня 2018 13:29
Дякую на доброму слові вам, ви знаєте, негативу справді дуже багато, але я особливо на нього не ображаюсь, бо тут великого розуму не потрібно, аби під вигаданим псевдо писати всілякі дурниці.
Світлана Показати IP 23 Квітня 2018 14:34