USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

«Це збочення». Мер Луцька відреагував на переодягання випускників та пригрозив звільненням директорам шкіл

5 Червня 2023 13:24
Міський голова Ігор Поліщук заявив, що неприємно здивований побаченим у соцмережах відео, де учні ліцею № 24 прийшли на навчання у жіночому одязі. Він вважає ненормальним, коли хлопці одягають плаття з будь-якою метою – чи це флешмоб, чи жарт.

Про це йшлося під час розширеної наради 5 червня, інформують у міськраді.

«Коли чоловіки одягають жіночий одяг – це збочення, – вважає Ігор Поліщук. – Якщо ще в одній школі буде допущено такий факт, то розриватимемо контракт з директором».

Міський голова зауважив, що в школах влаштовують «піжамні дні», коли діти в халатах чи піжамах приходять у заклад. Він вважає це ненормальним, бо школа – це навчальний процес, дисципліна та порядок.

Ігор Поліщук доручив директору департаменту освіти зібрати керівників закладів і провести відповідну роз’яснювальну роботу.

«Такі цінності та тенденції для нас є чужими. Луцьк християнське місто, місто моральних цінностей», – додав міський голова.

Нагадаємо, учні 11-А класу луцького ліцею № 24 влаштували «День навпаки» – хлопці прийшли у платтях, а дівчата у костюмах. Відео відразу «залетіло» у рекомендації та за 3 дні його переглянули майже 236 тисяч людей.

Зауважимо, у соцмережах не всі погодилися з думкою міського голови, а навпаки позитивно оцінили креатив та свободу самовираження учнів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 67
Анонім Показати IP 5 Червня 2023 13:37
Ну шо, пацани. Можу побажати вам ніколи в житті не потрапити в постсовєцьку тюрму
Вуйко до Анонім Показати IP 5 Червня 2023 14:21
Діти прикололись. Вийшло артистично. Хтось зрозумів, хтось ні, хтось виклав у соцмережі, а хтось неприємно здивований. Така се ля ві ...
Європа до Анонім Показати IP 5 Червня 2023 21:14
якщо вам не подобаються трансвестити, залишайтеся з росіянами, не їдьте в європу
Здоровий глузд Показати IP 5 Червня 2023 13:50
Ще хочеться, щоб у "місті моральних цінностей" не було смороду. Не було корупції, відкатів за виграні тендери, розбитих доріг. Про витівки підлітків вже всі забули.
Голова Показати IP 5 Червня 2023 14:10
у хлопців - хороше майбутнє.
V Показати IP 5 Червня 2023 14:26
Що за дурня «Луцьк є християнським містом»?! То й що? У нас світська , а не релігійна держава. Може всім лучанкам в хустки вбратись і в спідниці до п‘ят, бо такі релігійні вимоги анахронізми ще подекуди збереглись і до нині? Фарисейство. Всі такі святі та божі - не крадуть, не брешуть, не строять з себе великих цабе, а вся міська рада з мером на чолі - приклад християнсткої моралі.
Анонім до V Показати IP 5 Червня 2023 22:17
А скільки мінусів вам поставили, заділи за живе.
мдя до V Показати IP 6 Червня 2023 02:09
Все просто. Є основний закон України (стаття 35 Конституції України) а є не зовсім розумні, які в кращому разі просто десь чули слово "Конституція". Шкода що і мер, як виходить, серед них
Окс Показати IP 5 Червня 2023 14:33
Я підтримую мера. В наш час людям надано стільки свободи, що вони не знають, як її використовувати. Все знімають, розповсюджують та не розуміють чи слід це все робити.
Солдат до Окс Показати IP 7 Червня 2023 08:53
А знаєте хто ще так говорить? Рабство = свобода чи меньше прав тим краще. Рускі собаки так говорять , і совіти так говорили. То нам з них приклад брати ? Я можу одягатись як хочу , поки не порушую закон.
Ірина Показати IP 5 Червня 2023 14:40
Збочення - це сморід в Луцьку роками. Збочення - це прихапати навколишні громади і витрушувати з них все, не даючи нічого взамін....
Волинянин Показати IP 5 Червня 2023 14:59
Невдовзі будуть прийняті розширені права ЛГБТ, і такі речі будуть конституційними: міський голова змінить свою риторику, якщо хотітиме "лишитись у кріслі".
Анонім Показати IP 5 Червня 2023 15:05
Европейскі цінності. Все ОК, ми ж туди йдемо,ні?
Віктор Показати IP 5 Червня 2023 15:40
це все американські куратори, які тільки сплять і бачать як з усіх зробити геїв, проплатили і організували таку акцію, тому з таким треба боротися і вводити в школу уроки православності ! (сарказм якщо що)
Олександер Показати IP 5 Червня 2023 15:41
...кожен має право бути ідіотом,однак цим правом потрібно користуватись з деякою помірністю...хлопаки в платтях,кобіти в штанях...святої Інквізиції немає,на жаль.Amen.
ABC до Олександер Показати IP 5 Червня 2023 18:01
От і користуйся сам цим правом на здоров'я, а дітей не чіпай. Вони нічого поганого не зробили.
Злий Показати IP 5 Червня 2023 16:14
Усі такі херстияни що аж страшно,особливо руцький потрохат...ще трішки і будемо купувати індульгенції від інквізиції...де демократія?Усі такі правильні і такі розумні,інші сіра маса я так розумію...
Олена Показати IP 5 Червня 2023 16:40
Підтримую мера! Все починається з культури
Лесь Показати IP 5 Червня 2023 16:41
Культура в нас дуже низька. Порядність і читання книг не в моді.
Вова Показати IP 5 Червня 2023 16:59
До гейєвропи наближаються. Маразм на що директор і вчителя дивитись, а на що батьки дивились
Добрий Показати IP 5 Червня 2023 17:09
Турецький патрахат всіх обігнав.
ABC Показати IP 5 Червня 2023 17:16
Школярі просто хайпанули заради лайків та переглядів набрати. Нічого поганого вони не зробили. А тут вже цілий скандал роздули. Невже у мера все настільки погано із почуттям гумору?
Народна прокуратура до ABC Показати IP 5 Червня 2023 17:41
Згоден, нічого поганого вони не зробили. Але все ж потрібно чесно визнати, що ідея насправді була дебільна і ніякого практичного змісту в собі не несла від слова "зовсім". А якщо освітянам самим не вистачає клепки зрозуміти, де креативність, а де відверта дурість, то хоч міський голова має їм це підказати
ABC до Народна прокуратура Показати IP 5 Червня 2023 18:07
А ви у 17 років приймали тільки правильні та мудрі рішення, а всі ідеї у вас були як одна геніальні? Навряд чи. От і не треба тут моралізувати. Всі такі душні та правильні стали, як нудно. За своїми вчинками би краще дивилися, ідеальні люди.
Косоротов Показати IP 5 Червня 2023 17:44
Я повністю піддержую мера.Повинні бути моральні цінності у всіх.І в першу чергу в батьків а то когош ми виховаємо.Колись казали діти це лице батьків.
Ірина до Косоротов Показати IP 5 Червня 2023 19:02
Погоджусь з Вами, нічого нормального Ви не не зможете виховати - в чотирьох реченнях п'ятнадцять помилок. Над собою працюйте, виборець мера.
Скептик Показати IP 5 Червня 2023 17:56
Згоден! Сморід по всьому місту - це не збочення, перекрита центральна вулиця міста - не збочення, затори по всьому місту - теж ні. Ну і все вищесказане - це не робота мера, він свою місію виконав - пригрозив директору школи, за те що діти мислять творчо та нестандартно.
Лучанин Показати IP 5 Червня 2023 18:19
Меру хвала що підтримує християнські цінності А не бісовщину.
Голова Показати IP 5 Червня 2023 18:34
Я також колись грав роль снігурки. Ну шановна молодь навіщо все викладати в інеті
Зоотехнік Показати IP 5 Червня 2023 19:17
Стать міняють - від призову косять !
123 Показати IP 5 Червня 2023 19:20
Погоджуюся з мером. Така собі "витівка" заради лайків. Хто б там і що не писав про почуття гумору, та насправді нічого веселого в цьому немає. Такий собі спосіб проявити себе, дуже сумнівний
До косоротов Показати IP 5 Червня 2023 19:44
Ото ж і визовали когоШ!
Ігор Показати IP 5 Червня 2023 19:57
То те саме відхилення шо і коли чоловіки носять рожеві речі, або одяг в обтяжку, Нє?
123 Показати IP 5 Червня 2023 20:13
,паства П#ліщука підтягнулась, вже цікавіше, берем чіпси....
Володимир Показати IP 5 Червня 2023 20:50
"Піддержую"- після цього можна не читати. Вас виховали і вивчили
Анонім Показати IP 5 Червня 2023 20:52
а може ці хлопці майбутні актори? вони так долають свою сором'язливість. До чого тут взагалі 'християнське місто', в нас тут живуть не тільки християни, крім того, навіть якщо і християн більшість, то не завадило б бути їм більш толерантними до тих хто має інший світогляд,, бо ми живемо не в епоху середньовіччя.
Лучанка Показати IP 5 Червня 2023 21:03
А нічого, що кацапи підхватили цей сюжет і показують на своєму тб Україну як країну закінчених підерів? Одівайтеся хлопці в, плаття вдома і ходіть по Луцьку хоч цілий рік, а школа представляє державу.
Анонім до Лучанка Показати IP 6 Червня 2023 14:28
А вас цікавить ,що скажуть кацапи? Н..ти з високої вежі на їх думку про що б вона не була. Чи може будете виправдовуватись і пояснювати «що ,мовляв, ми ж не такі, ми хороші». Як на початку війни Наталка Мосійчук з сльозами, соплями і тремтінням в голосі годину в ефірі виправдовувалась, що вона не нацистка, як їй написали в соцмережі кацапи. Тьфу, б..я(((
Робіть висновки ! Показати IP 5 Червня 2023 21:33
Достатньо подивитись на кількість централізованих лайків у редакційному сервері і пропадає бажання побачити об'єктивну оцінку !
123 Показати IP 5 Червня 2023 22:12
Тут щось про культуру? А хто має її пропагувати серед школярів? Мабуть таки вчителі. А хто керує думкою вчителів? Мабуть директори. А хто вказує правильний шлях директорам? Мабуть Бондар, той що міською освітою керує. Отже всі питання до міського освітянського департаменту. А школярі тут насправді ні до чого. Просто реалізували мрію чиновників з освіти.
Маня Показати IP 5 Червня 2023 22:45
Вже трохи пебор з цим : християнство , будьмо побожні.церков більше ніж дитячих садочків. А в дійсності - нічого божого . Аж відвертає. Хто дійсно віруючий ,тихо молиться ,і не вказує при кожному випадку - християни , віра... ну чесно , стільки церковщини в житті на кожному кроці нав'язують , просто нав'язують людям! так як колись забороняли.
Православний Показати IP 5 Червня 2023 23:11
Почитайте краще про міста Содом та Гомору, перш ніж судити нашого мера. Чи Ви хочете, щоб наше улюблене місто було знищене як Бахмут, Мар’їнка? Не гнівіть Бога, люди, своїм перевернутим розумом. Кайтесь, сповідайтесь, відвідуйте церкву, бо час суду наближається. «Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадку́ють Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпу́сники, ні ідоля́ни, ні перелю́бники, ні блудоді́йники, ні МУЖОЛОЖНИКИ, ні злоді́ї, ні користолю́бці, ні п'яни́ці, ні злорі́ки, ні хижаки́ — Царства Божого не вспадку́ють вони!».
Керолайн Показати IP 5 Червня 2023 23:29
Скоро в школах запровадять гендерну освіту і визначатимуть успішність школи кількістю в ній геїв, трансів і лесбійок. Введуть квоти - 20% лгбт в кожній установі. А проспект Волі будуть використовувати для гей парадів
Джулія Показати IP 5 Червня 2023 23:53
Прочитала слова мера і враження, що я раптово опинилася в альтернативному Луцьку - скрєпному і нетолерантному. На щастя, не всі лучани такі. І мерська посада у нас не спадкова - слава Аллаху і Будді :-)))))))))))
Ліна Показати IP 6 Червня 2023 01:01
Мер молодець! Здорова психологія і здорове лібідо.
Леді Показати IP 6 Червня 2023 01:16
Не чоловіки в платтях захищають сьогодні Україну. Пишаюся справжніми українськими Чоловіками, яких, на щастя, багато. Бережи їх,Боже!
Віталій до Леді Показати IP 26 Червня 2023 15:35
Там ще жінки, якшо шо
Альп-418 Показати IP 6 Червня 2023 01:43
Коли клікнув на фото з цими невдахами, то, чесно кажучи, пробудився тупо блювотний рефлекс. Ще щось казати щодо цієї "хохми" вважаю зайвим.
Філософ Показати IP 6 Червня 2023 07:17
Я так розумію, що якби відео не попало на кацап тв , то меру не було б до нього ніякого діла. "Християнську місто". - це тому у нас стільки московських церков не просто функціонують, а й успішно будуються, незважаючи на всі норми містобудування? Конституція України передбачає свободу віросповідання. Окрім того, тюрма має бути місцем дисципліни і порядку, а школа - це місце творчості, креативу, нестандартних ідей. І нічого страшного, якщо ці ідеї не всім подобаються. Багатьох видатних людей вважали диваками. А чи стане наш мер видатним?
Віра Показати IP 6 Червня 2023 07:44
Ще губи нафарбуйте і ходіть як клоуни по місту , тим більше у війну показуйте свою жіночність, хлопці
777 Показати IP 6 Червня 2023 08:26
Це не збочення, це професійне дно освіти в Луцьку
Правда Показати IP 6 Червня 2023 08:48
А хто визначив,який одяг жіночий,а який чоловічий.Самі ж люди.Українці з давен ходили влітку в таких довгих сорочках на кшталт плаття не залежно від статі і що.А шотландці в спідницях-це збочення.А тут підняли гвалт на невинний жарт,чи навіть підтримку гендерної рівності і що?Це вже злочин?Подивіться на свої вчинки,"моралісти"...
Правді до Правда Показати IP 6 Червня 2023 09:56
Ви в якій школі вчителюєте?
Міському голові Показати IP 6 Червня 2023 10:35
То може час зібрати експертну групу, тільки не з числа "заслужених" та "своїх", а перевірених фахівців, та розібратись що коїться зі шкільною та заодно дошкільною освітою в громаді. А проблем по коліна: побори, ліві оцінки, вчителі-репетитори своїх учнів, свавілля директорів та ..... .
селянин Показати IP 6 Червня 2023 13:59
хай би собі одягнулися і вийшли маршом в центер міста але аж ніяк це робити у школі,мер правий а батькам і вчителям ганьба і ще раз ганьба
Валентина Показати IP 6 Червня 2023 16:59
Не про те мова, що хлопці сукню одягнули, а про те, що для кожного одягу чи "приколу" є своє місце. Одягайте собі хоч бюстгальтери, але не в школу. Має бути якась пристойність, вихованість, порядність і здоровий глузд! Різні такі речі з переодяганням можна робити на вечірках, в таборах, вдома, але не в школу на уроки! Це категорично, НІ! А оте "християнське" вже зашкалює! До чого тут вже те християнство на кожному кроці? Вже скоро будете спалювати, якщо інших віросповідань чи що? Казав один ..."астанавітєсь!" ! Краще московські "християнські" церкви позакривайте! Вже спасу немає від тих хусткошмоткозамотаних! В Луцьку живуть люди різних віросповідань.
Діагноз Показати IP 6 Червня 2023 17:35
Які вони щасливі, шо не знають, які вони дурні !
До Діагноз Показати IP 6 Червня 2023 20:40
І це ж не тільки про учнів
Володя Показати IP 6 Червня 2023 23:40
Скільки вже можна осуджувпти дурість дітей.Невже в нашому місті немає проблем,чи це спеціально відвертання уваги.Люди,в нас немає проблем в місті ?????
Ілля Показати IP 7 Червня 2023 02:52
Мер видав традиційного крінжа, ще й церкву прив'язав, щоб набрати вподобайок від вірунів. Зроз. Інших проблем у луцьких школах, звісно, ну ніяк не існує, потрібно товкти розмову про цей відос в тіктоці))
Аноніменко Анонім Ан Показати IP 7 Червня 2023 03:05
Це якась дурня!!! Приділяти увагу таким дням(заходам), як день навпаки, безглузде та деградаційне заняття. Чому не можна взяти цих парубків в платтях, та кожному вручити по саджанцю дерева, нехай посадять на шкільній території. Чому не можна зібратися гуртом у школі і зплести сітку, наліпити вареників, котлет, голубців, для хлопців на передовій. І за пана Поліщука.... Коли Версаль проводив дискотеки для студентів, до нашого мера зверталися люди у соц мережах. "Для чого і навіщо проводити такі заходи під час війни?" На що він відповів: "Це моральне право кожного" Наш пан мер сам собі інколи суперечить.
Очевидно Показати IP 7 Червня 2023 09:30
що більшість читачів цього матеріалу освітяни, а більшість з них зі школи №24, бо стільки негативу на критику можуть запропонувати лише вони. Можна чимало розмірковувати, чому ця школа прославилась не досягненнями в творчій або науковій справах, але висновком висновків є одне - на посаду очільника департаменту освіти та й загалом відповідальних посад цієї установи, на посади директорів, завучів мають призначатись особи після ретельного конкурсу. Конкурс має бути в два, а може і три етапи. Конкурсні комісії мають складатись з відібраних особливою процедурою людей. Усі вчителі, вихователі дитсадків мають щороку проходити атестацію, головним показником якої мають бути підтверджені факти успіхів у попередньому навчальному році. Це не відразу приживеться, але за пару років зі шкіл підуть шанувальники алкоголю, хабарники, особи з психологічними розладами, а за ними просто некваліфіковані. Щоб вивести освіту на належний рівень, умови конкурсів мають бути такими, якими вони є щодо кандидатів на посади очільників САП та НАБУ
Внук до Очевидно Показати IP 7 Червня 2023 11:38
Ти знаєш скільки треба заплатити, щоб в сап чи набу попасти? Туди беруть тільки своїх. Не сміши.
Внуку до Внук Показати IP 7 Червня 2023 13:04
Ти спочатку організуй конкурс, а потім, серйозний ти наш, поговоримо про ціну. Я знаю, що конкурс - не панацея, але й директор школи не голова САПу чи НАБУ, тому можеш сподіватись тільки на незначну місцеву підтримку. А рахунок тобі можуть виставити помітний.
123 до Очевидно Показати IP 7 Червня 2023 13:41
, попрацюй в школі хоча б рік, необов'язково вчителем, побачимо які в тебе тоді пропозиції будуть.
Олена Показати IP 7 Червня 2023 13:33
Мер когось свого намітив на посаду директора?
Ганна Показати IP 11 Червня 2023 10:07
Ось військові у жіночому вбранні. Війсковим можна і ніхто не глузує https://www.facebook.com/reel/261811523171250?s=yWDuG2&fs=e