USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85

Центр Луцька готується до Євро-2012. ФОТО

18 Червня 2012 18:29
Головну площу Луцька – Театральний майдан – почали облаштовувати під фан-зону до футбольного чемпіонату Євро-2012.

Роботи почалися уранці 18 червня.
Оскільки Луцьк - одне з чотирьох міст, де відбуватиметься КІА FAN FEST, Театральний майдан облаштовують спеціально під захід. Він передбачає трансляцію матчів Євро на площі, де зберуться тисячі вболівальників.
Ввечері на великому екрані транслюватимуться матчі Євро-2012. Фестиваль працюватиме кожного дня.
Розпочинатиметься все з ранкової фітнес-програми, таким чином проводитимуть пропаганду здорового способу життя. Також для глядачів проводитимуть як реальні матчі з міні-футболу, так і віртуальні – на приставках Sony Playstation 3.
У вечірній програмі фестивалю КІА Fan Fest виступатимуть зірки естради.
Луцьку фан-зону відкриють 21 червня. Нині ж там тривають підготовчі роботи.








Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Королюк Роман Показати IP 18 Червня 2012 18:38
А чого раніше не зробили, поки наші грали?
ua Показати IP 18 Червня 2012 19:02
от цікаво в кого це стільки розуму, щоб відкривати фан-зону в кінці ЄВРО????
вася Показати IP 18 Червня 2012 19:11
Ми ж в Україні, а не за кордоном. у нас усе через ж... .
Фан Показати IP 18 Червня 2012 20:09
Никогда не поздно деньги отмывать))
повний........ Показати IP 18 Червня 2012 20:27
Цеж тре додуматись до таког в кінці зробити фан зону кому вона вже потрібна!!! От така в нас людяна влада що мер що депутати.
Відповідь до повний........ Показати IP 18 Червня 2012 23:53
Ти неповний, бо не повно в тебе розуму. Влада в нас не ахті, як кажуть. Але перші ніж щось дряпати, то треба розібратись. Фан-зону робить КІА, і влада тут ні до чого, хіба що дозвіл дала. Ото сидить таке недоколоте і клацає по клавішах.
Гнидава Показати IP 18 Червня 2012 20:31
Я так дивлюсі що обіцянка построїть новий фонтан до дня незалежности то є брехня
Фан-2 Показати IP 18 Червня 2012 20:59
http://www.camera.lutsk.ua/ как неработала, так и чинить некому.
antikommi до Фан-2 Показати IP 19 Червня 2012 00:23
камера працює. шукайте граблі в себе.
111 до antikommi Показати IP 19 Червня 2012 19:27
Не працює.
ддд Показати IP 18 Червня 2012 21:23
Е с т о н с к и е п а р н и .
Каріна Показати IP 18 Червня 2012 21:38
на фінал євро роблять
Анастасія Передрій до Каріна Показати IP 18 Червня 2012 22:42
...і на 4 чвертьфінали, і на 2 півфінали.
Лучанка до Анастасія Передрій Показати IP 19 Червня 2012 10:13
Яка ти Настя "мудра":)
КАРАТЕЛЬ Показати IP 19 Червня 2012 01:41
Всех нагну в фифа 12 трепещите мобы я иду нагибать..
диня Показати IP 19 Червня 2012 01:50
Не згадуйте тільки того мера непорядного брехуна та наглоту і бютівців які вставили весь народ. Хай скажуть де взяли гроші на все що мають.А то баланс не сходиться.До речі сьогодні бацька зобов язав всіх чиновників продати Мерси,а зарплата в людей щоб була від 700 баксів
Лучанка до диня Показати IP 19 Червня 2012 10:16
А в нашого "бацька" все збільшується к-ть Мерсів й збільшується...,отак..., а мер наш і голова ОДА та їх заступники-ЦЕ СТРАХ!!! ХАЙ МЕНЕ БОГ МИЛУЄ ЇХ ВСІХ ЩЕ РАЗ ПЕРЕОБРАТИ,ТРЕБА БУЛО ЩОБ ВЧОРА ТА БОМБА ВСЕТАКИ ЗНАЙШЛАСЯ, ЩОБ ЗРОЗУМІЛИ ЩО Й ДО ЧОГО В НАШОМУ ЖИТТІ!!!
!!! Показати IP 19 Червня 2012 07:11
Бабоньки умом бляснули))) Мається на увазі, навіщо фан зона, коли україна своє відіграла!?!??
Вінстон Показати IP 19 Червня 2012 07:56
І можуть вже розбирати....
+ Показати IP 19 Червня 2012 09:13
Про відмивання яких грошей йдеться? Це КІА фан фест, йолопи.
ірина Показати IP 19 Червня 2012 15:13
"Також для глядачів проводитимуть як реальні матчі з міні-футболу..." РЯТУЙТЕ ШКЛО ТЕАТРУ від попадання мячів! І ще: "Луцьку фан-зону відкриють 21 червня." А мені тут анекдот пригадався: -Куме, ви за кого вболіватимете?- За українську команду,звісно!-А потім? То я до того, певно давно все прораховано і нас заставлять теж вболівати за ту, що "потім".. А коли закриття футболу? І скільки тої радості? Курям на сміх!
Паша Показати IP 20 Червня 2012 10:57
Невже немає більш глобальних питань для міста,які дійсно принесуть користь,кому вона треба та ФАНЗОНА?
andrik до Паша Показати IP 20 Червня 2012 18:55
скучний чл_є_н
діма Показати IP 20 Червня 2012 21:36
хтось, шось знає нащот завтрашнього міні-футболу????
Тупий Показати IP 20 Червня 2012 22:57
І ви такі...