USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Білорусі затримали організаторів акцій протесту, – ЗМІ

12 Серпня 2020 11:26
У Мінську білоруські правоохоронці затримали координаторів акцій протесту.

Про це повідомляє Zik з посиланням на державне інформагентство Білорусі БЕЛТА.

За інформацією видання, один із затриманих нібито керував діями соратників з готелю «Білорусь», де знімав номер на 17 поверсі й координував мітинги.

Зазначається, що чоловік керував діями трьох підлеглих, які, в свою чергу, керували сотнями. У МВС Білорусі поки що не прокоментували цю інформацію.

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі завершилися президентські вибори. За попередніми даними Центральної виборчої комісії, чинний глава Білорусі Олександр Лукашенко перемагає на президентських виборах, набравши понад 80%.

Водночас білоруси у відповідь на результати екзит-полів вийшли на мітинги в Мінську та інших містах Білорусі. 10 серпня МВС Білорусі визнало застосування спецзасобів проти мітингувальників у столиці країни.

У понеділок ввечері в центрі Мінська припинили роботу декількох станцій метро, стягнули спецтехніку, також відомо, що силовики почали стріляти по мітингувальниках.

У МВС Білорусі заявили, що протягом другого дня протестів у країні було затримано понад дві тисячі людей.

Учора, 11 серпня, у МВС Білорусі заявили, що не будуть розголошувати інформацію про те, де перебувають затримані під час масових протестів громадяни. Ввечері через продовження мітингів

у Мінську знову зачинили метро, а до станції, де напередодні загинув протестувальник, несли квіти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Богдан Сташинський Показати IP 12 Серпня 2020 11:53
Силовий блок в Білорусі на місці ... Україна відпочиває ...
Дзвоніть на 102 Показати IP 12 Серпня 2020 12:08
Білоруси молодці!!! Це не українці, яким все одно, що у нас відбулось в 2004 році, потім у 2014 році. До одного місця українцям хто буде президентом: чи Янукович, чи Порошенко, чи Зеленський чи можливо хто з Мозамбік або з Сомалі буде президентом України. А кропіткою роботою силовиків Білорусії, проплачений із-за кордону агент-куратор спецслужб нарешті упійманий, тепер білоруські силовики заарештують ще до десятка бойовиків-бригадирів, які на місцях керували та провокували молодиків-шавок на необдумані дії проти О.Г. Лукашенка та народу Білорусії, решта хто підтримав хаос та хуліганів і вийшов на вулиці, з переляку розбіжиться по домівках. На цьому все у Білорусії закінчиться.
Прогноз погоди Показати IP 12 Серпня 2020 12:20
Затримати мало. Головне - невідворотність покарання. Лукашенко молодець.
Flow Показати IP 12 Серпня 2020 12:38
Всю погоду в Білорусі роблять не білоруси, а іноземці,, в основному поляки. Європі як і США зробити другу Україну. Шкода, що люди ведуться на гарно сплановані акції
До вищенаписаних Показати IP 12 Серпня 2020 13:19
Які ж ви тупі. Нащадки шарікова , які скучили за сильною рукою.
До вищенаписаних Показати IP 12 Серпня 2020 13:25
написати адресу і прізвище де ти находися
Корінний лучанин до До вищенаписаних Показати IP 12 Серпня 2020 15:40
"Герой"інтернетний .?
UA Показати IP 12 Серпня 2020 13:26
"...погоду в Білорусі роблять не білоруси, а іноземці"-Росія
888 Показати IP 12 Серпня 2020 14:03
Фразу Слободана МІлошевича треба вивчити напамять: Посмотрите на нас и запомните – с вами сделают то же самое, когда вы разобщитесь и дадите слабину. Запад – цепная бешеная собака, она вцепится вам в горло...
Пффф до 888 Показати IP 12 Серпня 2020 14:21
Хороший диктатор - мертвий диктатор.
Ото Показати IP 12 Серпня 2020 14:53
Активізувалися *де....мократи*..... Клацають, аж кнопки димлять.....