USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Білорусі жорстко затримали українських волонтерів. Відео

12 Серпня 2020 19:42
У Мінську жорстко затримали двох українців, волонтерів благодійної організації Схід SOS Костянтина Рєуцького і Євгена Васильєва.

Про це повідомляє Громадське.

Відзначимо, що 12 серпня в МЗС України повідомляли, що в Білорусі затримали дев'ятьох українців. Ще повідомлялося, що на протестах постраждав український журналіст Мстислав Чернов.

На першому відео силовики кладуть вниз обличчям Євгена Васильєва.
На цьому відео Костянтин Рєуцький, колишній журналіст Громадського, знімає, як силовики жорстко затримують чоловіка, який просто переходив дорогу.
Громадське намагається зв'язатися з посольством України в Білорусі, однак там не відповідають.

12 серпня глава МВС Білорусі розпорядився не чіпати журналістів на протестах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 12 Серпня 2020 19:58
Ну що, любителі "сильної руки", пишіть, який Лука правильний. Той, який вже в першу ж ніч після виборів втік в Туреччину.
Здається Показати IP 12 Серпня 2020 20:06
З них волонтери, як з ворони соловейко..... Добре міліція зробила - ніхто цих *волонтерів* в чужу країну не запрошував.
От Показати IP 12 Серпня 2020 20:19
Ще б наших нероб, які верещать на мітингу в Києві хто розігнав.
бацька Показати IP 12 Серпня 2020 21:49
про це пише канал, який закликав до шабашу на майдані! і створений був перед майданом (на чиї гроші??). ага, і ви вірите, що це дійсно мирні волонтери????
ввв Показати IP 12 Серпня 2020 22:23
Якого х...я вони там волонтерили.Більш нагальна потреба волонтерити на сході України.
Васыль Показати IP 12 Серпня 2020 22:55
Они у нас уже довалантерили . в ..стране раздор разруха..все бегут батраками за бугор... Батька молодец
Александр Показати IP 13 Серпня 2020 06:48
"Он просто переходил дорогу" - э то же нада было придумать такой бред автору этой статьи))
Сергей П. Показати IP 13 Серпня 2020 06:53
Это те волонтёры которые лезут везде где можно заработать на так называемых протестах.
яків Показати IP 13 Серпня 2020 07:22
правильно зробилили!!працювати не хочуть,завжди не вдоволені,балакають багато..(це я про Луцьких волонтерів псевдополітиків молодих)
Анонім Показати IP 13 Серпня 2020 09:26
от хто мінусує? вони реально вважають що після майдану стало краще жити? чи хтось кращий прийшов до влади? чи медицина стала кращою чи дороги чи корупції нема ? Та в боргах ми як в шовках. медицина стала бізнесом . розпродають все а нічого не будують .....і тд і тп