У ДТП на Рівненщині постраждали четверо волинян
На Рівненщині зіткнулися «Mercedes-Benz E-270» та «Fiat Scudo». Постраждали жителі Волині.
Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Рівненській області.
Автопригода за участю двох транспортних засобів сталася вчора, шостого листопада, на автодорозі «Київ-Ковель-Ягодин» у Володимирецькому районі о 18:15.
Поліцейські встановили, що поблизу села Городець 32-річна жителька Володимирця, водійка «Mercedes-Benz E-270», виконуючи маневр розвороту, не врахувала дорожню обстановку та допустила зіткнення із автомобілем «Fiat Scudo», яким керував 29-річний волинянин.
Внаслідок зіткнення забої отримали водій та двоє пасажирів «Fiat». Ще одну пасажирку, 35-річну жительку Ковеля, із закритою черепно-мозковою травмою, переломами носа та ноги госпіталізували.
Водійка «Mercedes-Benz» та її малолітній пасажир у автопригоді не травмувалися.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі Володимирецького відділення поліції розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.
Водії транспортних засобів були тверезі — огляд на стан сп’яніння поліцейські провели на місці за допомогою алкотестера «Драгер».
Автомобілі вилучені та поміщені на територію Володимирецького відділення поліції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Рівненській області.
Автопригода за участю двох транспортних засобів сталася вчора, шостого листопада, на автодорозі «Київ-Ковель-Ягодин» у Володимирецькому районі о 18:15.
Поліцейські встановили, що поблизу села Городець 32-річна жителька Володимирця, водійка «Mercedes-Benz E-270», виконуючи маневр розвороту, не врахувала дорожню обстановку та допустила зіткнення із автомобілем «Fiat Scudo», яким керував 29-річний волинянин.
Внаслідок зіткнення забої отримали водій та двоє пасажирів «Fiat». Ще одну пасажирку, 35-річну жительку Ковеля, із закритою черепно-мозковою травмою, переломами носа та ноги госпіталізували.
Водійка «Mercedes-Benz» та її малолітній пасажир у автопригоді не травмувалися.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі Володимирецького відділення поліції розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.
Водії транспортних засобів були тверезі — огляд на стан сп’яніння поліцейські провели на місці за допомогою алкотестера «Драгер».
Автомобілі вилучені та поміщені на територію Володимирецького відділення поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.