USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Казахстані протестувальники захопили мерію Алмати, горять будівлі адміністрації й прокуратури

5 Січня 2022 12:31
У центрі Алмати поновилися жорсткі зіткнення протестувальників з поліцейськими. За інформацією ЗМІ, мітингувальники увірвалися до будівлі міської адміністрації та відкрили вогонь по військових.

Як пише УНІАН з посиланням на Telegram-канал Baza, в одному з найбільших міст Казахстану тривають протести та заворушення через підвищення цін на газ: «Протестувальники у центрі міста тікають від світлошумових гранат, запущених поліцейськими».

У мережі з’явився перший коментар влади Алмати про напад на місцеву адміністрацію.

«Штурм був. Вивести всіх встигли, частина працівників працює дистанційно», – заявив заступник акіма Алмати Єржан Бабакумаров, повідомляє Informburo.kz.

Алмати стрясається від вибухів. Йдуть жорсткі сутички, у місті палають будівлі прокуратури та місцевої адміністрації передає Telegram-канал Shot.
За даними Telegram-каналу Mash, влада порахувала, що в заворушеннях постраждали 95 поліцейських, пошкоджені 37 службових машин, затримали понад 200 людей, порушили 13 кримінальних справ на «особливо буйних» протестувальників.

За даними tass.ru, всього у лікувальні установи Алмати у зв’язку із протестами звернулися 190 людей.
Як ми писали, в Актобі мітингувальники штурмом взяли будівлю місцевої адміністрації.

Нагадаємо, вже кілька днів у Казахстані проходять протести. Люди вийшли на вулиці міст через підвищення цін на газ. Громадяни вимагали відставки президента з урядом та виступили проти корупції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Йорк Показати IP 5 Січня 2022 12:36
Степан кримчанин, чьо не камєнтіруєшь????
ВВК до Йорк Показати IP 5 Січня 2022 12:54
Баярошнік допіваєт!!!!
Анонім до Йорк Показати IP 5 Січня 2022 13:04
Методичний посібник ще не доробили)
Мда..... Показати IP 5 Січня 2022 12:43
Ще один претендент на роль колонії америкосів. Приклад України нічого не навчив.
Анонім до Мда..... Показати IP 5 Січня 2022 13:16
Боти спілкуються українською,навчились.
Анонім Показати IP 5 Січня 2022 12:56
Да да,звичайні люди,роботяги знають як потрібно діяти..ага,зовсім ніхто ними не керує,цими "пересічними громадянинами".
В. Показати IP 5 Січня 2022 13:35
Запасаемся попкорном!!!и смотрим смотрим смотрим
С. до В. Показати IP 5 Січня 2022 14:07
Свій вже доїли, що іншим пропонуєте?!
Отож Показати IP 5 Січня 2022 14:05
От тепер то заживуть...як ми. А то зажерлися.
Анонім Показати IP 5 Січня 2022 14:05
Здивували, шкода, що білорусам до них далеко. Крім того,хай наші олігархи дивляться як буває,коли народ довести - ніякі зомбоящики не допоможуть.
історик Показати IP 5 Січня 2022 14:06
Не захотіли газ дешевше, отримають у рази дорожче, «ринок», як в Україні, навчить. Ніхто на помилках сусідів не вчиться, все самі хочуть на власній шкурі випробувати…
Рогулям Показати IP 5 Січня 2022 14:19
Люди, имеющие низкий уровень квалификации, делают ошибочные выводы и принимают неудачные решения, но не способны осознавать свои ошибки в силу своего низкого уровня квалификации.
свінособакам до Рогулям Показати IP 5 Січня 2022 14:51
Как погодка в Москве?
Анонім до свінособакам Показати IP 5 Січня 2022 15:18
Они уже по українськи вміють)))Розвиваються собаки.Почитав коментарі на ютубі,виявляється запад всюди,путін невиноват)))Таке враження що всюди тролі.
Анонім до Рогулям Показати IP 5 Січня 2022 15:20
Не святі горшки ліпили - не помиляється лише той,хто нічого не робить. Найчастіше своїх помилок не помічають і не визнають лише вперті осли,які свято вірять в свою "високу кваліфікацію".
Андерсон до Анонім Показати IP 5 Січня 2022 17:30
То якась одна ватка прочитала про ефект Даннінга — Крюґера подумало на себе, що розумне, зараз вставляє з вікіпедії означення. Як кажуть, дурень думкою багатіє.