USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У кількох містах українці вийшли на протести через підвищення тарифів на комунальні послуги

10 Січня 2021 17:33
У кількох містах українці вийшли на протести через підвищення комунальних тарифів.

Жителі Полтави, Кривого Рогу, Харкова та Миколаєва перекрили дороги та вийшли з плакатами до місцевих адміністрацій, пише Gazeta.ua.

У Полтаві поліція перекрила рух трасою Київ-Харків. Там протести почались об 11.00. Мітингувальників не влаштовують нові тарифи на газ та його транспортування, передає видання "Полтавщина".
У Миколаєві люди протестують під міськрадою. Там зібралося понад 100 протестувальників. Вимагають не підвищувати ціни на комунальні послуги. Від міськради вирушили до Інгульського мосту, щоб перекрити рух. Правоохоронці розігнали демонстрантів.
Жителі Кривого Рогу теж прийшли під міську раду з вимогою до влади зберегти тарифи, які діяли до 1 січня 2021-го.

На Харківщині у демонстрації взяли участь пів сотні людей. Перекрили дорогу в селищі міського типу Високий. Раз у 15 хвилин вони пропускають транспорт. Також учасники акції з плакатами були під стінами міської ради, передає Depo.Харків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 10 Січня 2021 19:02
Так в унісон співпало підвищення "мінімалки" із зростанням вартості комунальних послуг і цін на усе... "совпадение" - "не думаю"... Чесно таке бл**ство вже задрало!!!!!!! По телевізору показують серіали для долбо**бів, а чиновники по-тихому купують маєтки по 500 тис. $, при з/п у 20 тис. грн. Зе рулять б**дь...
73% до Анонім Показати IP 10 Січня 2021 19:36
сАМІ ВИБРАЛИ.
Свідоміт звичайний Показати IP 10 Січня 2021 20:09
Бо ми того гідні! Бо ми встали з колін! Бо.. Будь-яка влада від Бога і їй треба коритись?
Анонім Показати IP 10 Січня 2021 21:38
Не совсем понятно, уважаемые, на кого рассчитан конторский слив фотографий Тупицкого, отдыхающего в фешенебельном отеле в Дубае? Все и так знают, что Тупицкий - далеко не бедствующий человек, и что, наверняка, не "самых честных правил". Но если политтехнологи ОП рассчитывают на то, что таким образом они настроят общество против него, а не против Зеленского, насилующего Конституцию, то они глубоко заблуждаются. Он хотя бы корону не разносит в Буковеле, если что.
скептик Показати IP 10 Січня 2021 22:39
бідність подолана !!!!!! тепер вона стоїть раком. до кінця каденції дзеленька всі перейдуть на лободу. голодомор 30-тих не за горами
73% до скептик Показати IP 10 Січня 2021 23:19
Ми віримо нашому геніальному президенту! Вперед і тільки вперед!!!
країна-руїна Показати IP 11 Січня 2021 01:23
Недалекоглядні -під час виборів коли мали бюлетені в руках 29 років ,то про що думали? Слуги народу, тоне є слуги народу, то слуги сатани... Ви того не знали ? А я вам казав.А тепер сценарій інший... зі слуг народу перейшли куди? подумайте своїми головами.... але то вас не навчило і ненавчить...